מדוע חשוב להשתמש במראות לאופניים | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


מדוע חשוב להשתמש במראות לאופניים

פורסם בתאריך 02/24/2012 ע"י בית האופניים והממונעים אופניים חשמליות בקטגוריה אופניים | צפיות: 978 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: אופניים חשמליות, אופנים חשמליות, אופניים חשמליות מתקפלות, אופניים חשמליות מחיר, מנוע חשמלי לאופניים, אופנים חשמליים, אופניים חשמליות למכירה

מאמר זה עוסק במראות לאופניים ובחשיבות של השימוש בהן לצורך בטיחות באופניים רגילות ואופניים חשמליות.

לא היינו אומרים שמראות אופניים הם כנראה הפריט עבור כל רוכבי האופניים, אך הם כלי חיוני לשמירה על בטיחות הרוכב.
באופן כללי במראות משתמשים בזמן נהיגה ברכב או רכיבת אופנוע בכביש (ולעיתים גם בשטח) והם אמצעי פחות פופולרי באופניים, אבל בפועל כדאי מאד לרוכבי האופניים לקחת בחשבון את האמצעי הזה גם כן.

רוכבי אופניים צריכים מראות מסיבה בטיחות.
מראה שמורכבת על הכידון יכולה לסייע לרוכב לזהות את הדרך שבה המכוניות עוקפות אותו.
רוכבים ערים לכך, שרוב הנהגים נוטים לסטות ולתת לרוכב האופנים "מרחב" בעיקר ברגע האחרון, ולעיתים הם פשוט לא רואים אותך.... מראות אופניים יעזרו לך להגיב באופן ספונטיני ומהיר. ניתן לראות רכב מתקרב מאחור ולהכין את עצמך מראש, ובמיוחד להשתמש בהן לבדיקה לפני כל שינוי נתיב או ביצוע סיבובים ופניות פרסה.
מראות גורמות לרוכב להיות מודע יותר למצב שלו על הכביש ולהיות מוכן לכל אירוע פתאומי. המראה נותנת לרוכב יותר נתונים ומידע על מה שסובב אותו, וזה מאד שימושי בשהייה על הכביש עם תעבורה גבוהה.

מראות יכולות גם להפוך את החיים שלנו קלים יותר. רכיבה על אופניים היא הרבה יותר נוחות שיש לך מראות מימין ומשמאל, כי אתה כבר לא צריך להסתכל מעבר לכתף לבדיקת תנועה בכל כמה רגעים. כלי זה יעזור לך לשפוט את המצב בקלות ובבטחה, ללא סיבוב של הראש שהוא גם מעייף, גם משנה את האיזון על האופניים, וגם גוזל זמן עד שהראייה שבה לכיוון הנסיעה!
אנשים מוציאים לפעמים כסף רב על האופניים שלהם, בפרט כאשר מדובר על אופניים חשמליות (כמה אלפי שקלים טובים), אבל חוסכים בלחפש ולהוציא כסף על מראות אופניים. הם חושבים שזה טיפשי.
אנחנו לא מעודדים את הרוכבים שלנו לוותר על הפריט החשוב הזה, כי מראות אופניים יכולות לעזור מאד בלחסוך לך מליפול, להתקל במשהו, או להידרס ולהיות מעורב בתאונת דרכים.
מראות אופניים הן כלי בטיחותי יעיל מאד בהצלת חיי הרוכב, ואנו ממליצים בחום להתקין לפחות אחת כזו על הכידון.

אנו מאחלים לכם נסיעה טובה בטוחה וזהירה.
זכרו, אושר יש למי שיוצרים אותו, לא למי שמחפשים אותו, בית האופניים והממונעים.

על הכותבים:
בית האופניים הממונעים (bikeshome) היא חנות אופניים המתופעלת על ידי צוות בעל 10 שנות ניסיון בתחום של אופניים חשמליות למכירה ואופניים חשמליות מיוחדות וקלנועיות. במקום מעבדת תיקונים משוכללת לכל סוגי האופניים והממונעים, כולל ממונעים לילדים, אופניים חשמליות מתקפלות, תלת אופן, מדריכים לאופניים חשמליות מחיר ועוד
 

אודות בית האופניים והממונעים אופניים חשמליות

בית האופניים והממונעים אופניים חשמליות

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר