לסייר בארץ, עכשיו יותר מאי פעם | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


לסייר בארץ, עכשיו יותר מאי פעם

פורסם בתאריך 02/23/2012 ע"י אריאל כהן בקטגוריה טיולים ומסלולים | צפיות: 5377 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: צימרים, צימרים בגולן, צימרים בגליל המערבי, צימרים בצפון


החורף השנה מביא לנו גשמים ואפילו שלג לאזורים הצפוניים של ישראל, ונוכחנו לראות משפחות בשלמותן נוסעות צפונה כדי להגיע לחרמון. אם הוחלט כבר לצאת לחופש – מדוע לא להנות ממנוחה ממושכת, עם בני המשפחה, ולהפוך בילוי של יום אחד לנופש של סופ"ש שלם או אפילו יותר מכך? אם יצאנו לחופשה – המקום שבו שוהים הוא קריטי. בהמשך הטקסט נציג לכם מספר מיקומים בהם ניתן לשהות בזמן נופש בצפון הארץ.

לישון בצימר באזור הצפון

בעבור חלק הארי של הישראלים, האפשרות היחידה ללינה בזמן טיול או חופשה היא להתאכסן בצימר. צימרים פזורים בכל הארץ, כשבאופן כללי יש לנופש יכולת להעדיף צימר הנמצא קרוב יחסית אל מוקדי ציבור ותיירות, בזמן שאחרים יעדיפו לאתר מקום שמרוחק מגורמים אלו – למען השקט והשלווה.
צפון הארץ כולל צימרים רבים, בגלל שזהו אחד ממוקדי תיירות הפנים הראשיים בארץ. אנשים מעדיפים את צפון הארץ כחבל ארץ מתאים לנופש, כיוון שמדובר לרוב בנסיעה לא ארוכה מאזור מגוריהם הרגיל, ומצד שני מדובר בחוויה שונה ו-וייב אחר.

למצוא צימרים בגולן – משימה לא קשה

מכיוון שרכס החרמון עצמו משתייך מבחינה גיאוגרפית לאזור הגולן, הגיוני להניח שרבים יעדיפו למצוא צימר בסביבה המיידית של האתר עצמו. רמת הגולן כוללת יישובים מרובים, לרוב לא גדולים, המציעים בקתות לשינה באווירה כפרית. מי שמחפש צימרים בגולן יוכל למצוא מבחר רחב של אפשרויות, כשהבחירה לבסוף מרוכזת באלו שלפי השקפתו של המתארח נמצאים במרחק הקצר ביותר מהאתרים שבהם הוא ומשפחתו רוצים לבקר. יש מקומות רבים באזור הר החרמון שיכולים להציע תנאים מעולים במרחק לא רב מהר חרמון עצמו.

בעבור מי שרוצה לנסוע קצת – צימר בגליל המערבי

במידה ואתם נוסעים לחרמון אבל מוכנים להתפשר קצת מההיבט של הנסיעה יוכל לגלות שמציאת צימרים בגליל המערבי יכולה לתגמל, מכיוון שבאזור הגליל המערבי אפשר למצוא ערים עם אטרקציות משלהן. זהו עדיין הצפון – אבל עם נגיעות של מרכז הארץ מההיבט של האטרקציות שעיר יכולה לאפשר. אפשר לרקום חופש כך שיום בודד יוקדש לביקור באתר החרמון, ושאר הימים ייועדו לטיולים באזור ראש הנקרה לצורך ההדגמה, כשניתן למצוא מקומות יפים שרצוי לבקר בכל רחבי הגליל.

זהו הזמן לצאת לחופשה בישראל ולהנות מהשלג שנשאר בהר החרמון – אולם כדי להעניק תוקף נוסף לנסיעה, כדאי למצוא צימר במיקום משמעותי מבחינת הטיול ולהנות מדברים נוספים מלבד השלג.

אודות אריאל כהן

אריאל כהן

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר