עורך דין תאונות דרכים - מידע חיוני על תאונות דרכים | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


עורך דין תאונות דרכים - מידע חיוני על תאונות דרכים

פורסם בתאריך 01/29/2012 ע"י ניסים ויצמן בקטגוריה חוק ומשפט | צפיות: 637 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: תאונות דרכים, עורך דין תאונות דרכים, עו"ד תאונות דרכים, תאונת דרכים, עורכי דין תאונות דרכים, עורך דין לתאונות דרכים

עורך דין תאונות דרכים

תאונות דרכים הם תוצאה של קטל בדרכים, לצערנו הם קורות בתדירות גבוהה מאוד, כאשר בתאונות ישנם נפגעים רבים, חלקם סובלים מפגיעות גוף קלות, חלקם מפגיעות גוף קשות מאוד וקיימים גם מקרי מוות.

תאונת דרכים הינה תאונה שבה מעורב רכב אחד לפחות, בהרבה מן המקררים של תאונת דרכים התאונה נחשבת כתאונת עבודה למרות שהיא הייתה מחוץ לעבודה, לדוגמא נהג שנסע בחזרה מהעבודה לביתו ונפגע ממכונית שפנתה במהירות. בכדי לדעת בדיוק עם התאונה מחשבת כתאונת דרכים או תאונת עבודה עליכם לפנות לשירותיו של עו"ד תאונות דרכים הבקיא בכל הדינים.

נפגעת בתאונת דרכים? פנה לעו"ד תאונות דרכים:

מכיוון שקיים סיכוי גדול מאוד להיקלע לתאונת דרכים, החוק בישראל אומר כי כל רכב הנוסע על הכביש חייב להיות מבוטח בחברת ביטוח. כאשר אדם נפגע בתאונת דרכים קיימת לו הזכות לתבוע את זכויותיו לפיצויים עבור נזקי הגוף שקרו לו כתוצאה מתאונת הדרכים שעבר. לקבלת סיוע של עו"ד תאונות דרכים כדאי לפנות בזמן קרוב לתאונת דרכים, מכיוון שהעו"ד יכוון אתכם לביצוע הפעולות הנכונות להצלחה בתיק התביעה.

עו"ד תאונות דרכים - תשלום תכוף:

תשלום תכוף הוא תשלום שנועד בכדי להקל על הנפגע עד כמה שניתן מכיוון שכעת לאחר שעבר תאונת דרכים, הוא אינו מכניס כספים לכלכלתו ולכלכלת בני משפחתו. בנוסף לכך במקרים מסויימים הוא הפך להיות כנטל בביתו, כאשר הוא צריך סיעוד, תרופות, נסיעות לטיפולים וכדומה. לכן קיים תשלום תכוף, את התשלום תכוף הנדרש ידרוש עו"ד תאונות דרכים מהחברה המבטחת את הרכב.

לאחר מכן החברה המבטחת את הרכב צריכה להגיב על המכתב תוך 60 יום. אם החברה המבטחת אינה מגיבה עו"ד תאונות דרכים יוכל לפנות עם דרישה זו לבית המשפט. חשוב לציין - כל תשלום ששולם לנפגע יקוזז בהפיצויים בסיום הליך התביעה.

עורך דין תאונות דרכים - מי מכסה על תאונות פגע וברח?

בתאונת דרכים הנפגע יתבע את חברת הביטוח המבטחת את הרכב בו הוא נהג או היה נוסע. בתאונת דרכים בו הנפגע היה הולך רגל הוא יתבע את חברת הביטוח המבטחת את הרכב הפוגע. במקרה שנפגעת בתאונת דרכים ואין ברשותך את הפרטים של החברה המבטחת של הרכב שפגע וברח - קיימת חברה קרנית לנפגעי תאונות דרכים.

 עורך דין תאונות דרכים ידאג לדרוש את הפיצויים המגיעים מחברת הביטוח.

אודות ניסים ויצמן

ניסים ויצמן

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר