עיצוב אירועים מקצועי | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


עיצוב אירועים מקצועי

פורסם בתאריך 05/09/2009 ע"י צביקה לוי בקטגוריה אומנות | צפיות: 621 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: עיצוב אירועים, עיצוב, אירועים, חתונה, חתונות, בחירת ספק

ספקים ברמה מקצועית גבוהה הינם אקוטיים לכל סוג אירוע , אך עיצוב אירועים נכון ומקצועי יכול לשנות את פני האירוע מקצה אל קצה- ובהשקעה לא גדולה יחסית לשאר עלויות האירוע.

היתרון הגדול ביותר בכל הקשור לעיצוב אירועים הוא שאם הוא נעשה בצורה מקצועית - אכן ברוב הפעמים הינו בין ההשקעות הקטנות ביותר באירוע - אך בעל ההשפעה הגדולה ביותר במונחי ערך נתפס.

נסו להזכר בחתונה שהייתם בה לפני מספר שנים. כמעט לעולם אינכם זוכרים מה בדיוק אכלתם - האם זה היה סלמון או פילה בקר - למרות שבקייטרינג הושקעו רוב המשאבים הכספיים אשר הופנו לאירוע.

למרות זאת - אם מבחינת עיצוב אירועים הייתה החתונה ממש יוצאת דופן - למשל - אם הייתה חתונת נושא כגון חתונה בצבע זהב - או שמא חתונה בהשראת הים - עם המון קונכיות צדפים ושאר מוטיבים ברורים של ים - כגון עיצוב פינות הישיבה כקונכיות וכדומה.

סביר מאוד שאת החתונה הזו הייתם זוכרים- בזכות עיצוב אירועים מיוחד ולא בזכות האוכל - גם אם היה כולו בהשראת הים עם סושי שרימפש וכדומה.

ההסבר לכך מתחלק לשניים - הראשון הוא שעיצוב אירועים הינו משהוא חוויתי שהינו ויזואלי לחלוטין והשני הינו מידת ההשפעה המשמעותית על האווירה באירוע.
מח האדם נוטה לזכור דברים ויזואליים בקלות רבה יותר - ובמיוחד בכל האמור  בחוויה ויזואלית המתקשרת לחוויה ריגשית משמעותית. מעבר לכך - אנשים שלהם זכרון ויזואלי יזכרו תמיד עיצוב אירועים מיוחד אשר ראו - פשוט מכיוון שזוהי נטייתם הטבעית - דרך הויזואל הם ייזכרו באירוע - בין אם מדובר על זכרון של עיצוב אירועים מיוחד בפני עצמו או הקשר לזכרון אחר הקשור לאירוע הספציפי.

כאשר באים לבחור ספק עיצוב אירועים ישנם כללים מספר עליהם יש להקפיד - ועל כך נרחיב במאמר נוסף - אך הנקודה החשובה שיש להבין היא שפשוט חבל לחסוך בכל הקשור לעיצוב אירועים מקצועי מכיוון שסך העלות אשר תחסך לעומת סך ההשקעה בכל האירוע הינה זניחה לחלוטין - אך פוטנציאל הנזק אשר יכול להווצר עקב חסכון בתחום עיצוב אירועים יכול להיות ללא כל יחס לנזק אשר ייגרם .

 

 

 

 

אודות צביקה לוי

צביקה לוי - נרות רגעים עיצוב אירועים מקצועי בנרות חלולים

צביקה לוי

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר