עקרונות עיצוב אתרים בבניית אתרי אינטרנט | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


עקרונות עיצוב אתרים בבניית אתרי אינטרנט

פורסם בתאריך 05/05/2009 ע"י גיא לוי בקטגוריה הקמה וקידום אתרים | צפיות: 545 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: קידום אתרים, בניית אתרים, שיווק אתרים, שיווק באינטרנט, קידום בגוגל

עקרונות עיצוב אתרים בבניית אתרי אינטרנט
האתרים שלכם הם המפקדות של העסקים שלכם באינטרנט. לכן חשוב ליישם בניית אתרי אינטרנט עם עקרונות נכונים כדי שהאתרים שלכם יגיעו למספר רב של מבקרים וימכור לכמה שיותר אנשים.
שימוש לב שיש לכם מבנה ניווט פשט באתרים. ניווט האתרים צריך להיות ברור ועקבי כך שהמבקרים ידעו איפה לנווט באתרים ללא בלבול.
צמצמו את מספר התמונות באתרים שלכם. תמונות רבות באתרים יגרמו לאתרים שלכם לעלות לאט והרבה פעמים תמונות לא נחוצות. אם יש לכם תמונות חשובות באתרים שלכם בצעו אופטימיזציה לגודל תמונות בעת בניית אתרי אינטרנט כדי לצמצם גודל קבצים.
השתמשו בעורך פסקאות הגיוני. אם הפסקה ארוכה מדי אתם אמורים להשתמש ברווחים כך שהפסקאות לא יהיו ארוכות. זה חשוב מכוון שפסקאות גדולות מדי מפריעות לגולשים לקרוא את תוכן האתרים שלכם. בצעו אופטימיזציה לאורך פסקאות בעת בניית אתרי אינטרנט ולאחר מכן.

www.w3.orgבדקו אפשרות בעת בניית אתרי אינטרנט אפשרות לביצוע תאימות לתקן
וודאו כי האתרים נראים נכונה בדפדפנים שונים. אם האתרים שלכם נראים טוב באינטרנט אקספלורר אבל נראים לא טוב במוזילה אז תאבדו כמות גדולה של גולשים.
הימנעו משימוש בשפות סקריפט באתרים שלכם אלא אם הם ממש הכרחיים לבניית אתרי אינטרנט. צרו סקריפטים באתרים כדי לטפל בנתונים לא כדי לייצר אפקטים ויזואלים באתרים שלכם. סקירפטים כבדים עלולים להאט את זמן הטעינה של האתרים שלכם ואפילו לגרום לקריסת האתרים. כמו כן לא כל שפות הסקריפטים עובדות בכל הדפדפנים כך שחלק מהגולשים עלולים להחמיץ מידע חשוב שמוצג באתרים.

השתמשו בבניית אתרי אינטרנט בגיליונות עיצוב מעוצבים מכוון שהם חוסכים עבודה על ידי שימוש באלמנטים חוזרים.

 


גיא לוי בניית אתרים אקסל פרו

אודות גיא לוי

חברת אקסל-פרו בע"מ מומחת באפליקציות אינטראקטיביות משולבות, ומיישמת פרוייקטים יחודיים בתחום מערכות מסחר אלקטרוני, בניית אתרים טכנולוגים באינטרנט מבוססי מסדי נתונים, גלויות אלקטרוניות e-card, שליחת sms מפולח ובניית אתרי וואפ לטלפון הסלולרי. בניית אתרים

גיא לוי

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר