מערכות לקידום אתרים – יעיל? | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


מערכות לקידום אתרים – יעיל?

פורסם בתאריך 12/26/2011 ע"י רון ז'בנר בקטגוריה הקמה וקידום אתרים | צפיות: 677 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: מערכת קידום אתרים, כלים לקידום אתרים, קידום אתרים

אוטומציה וקידום אתרים איכותי?

לעיתים קרובות מקדמים מאוד נרתעים מאוטומציה או מכלים שמציעים אוטומציה. אם מנסים לרדת לשורש הבעיה ולהבין למה, למען האמת זה די ברור. אם תוכנה מסויימת יכולה לעשות פעולה באופן אוטומטי אז כנראה שמדובר בפעולה שחוזרת על עצמה ולכן לפי הקידום האיכותי היא פסולה. אז זהו...שלא.

סדר יום של מקדם אתר

מה בעצם מקדם אתרים עושה שאפשר לחסוך? הוא בד'כ יפתח את היום בבדיקת מיקומים עבור חלק או כל האתרים שלו ושל הלקוחות שלו. לאחר מכן הוא עשוי לבצע פעולות קידום שונות כגון פרסום מאמרים באתרי מאמרים חיצוניים או בבלוגים הפרטיים שלו, אתרי תמיכה וכו. ייתכן והוא גם ייחפש מקדמים אחרים לעשות איתם החלפות קישורים או החלפות מאמרים. באותה הזדמנות הוא גם ירצה מעקב קישורים כדי לוודא שכל הקישורים שהצליח להשיג בעבר בהחלפות לא ירדו והם עדיין 'באוויר'. אולי גם לבדוק נתונים חדשים מעניינים בגוגל אנליטיקס ובגוגל webmaster tools. לבסוף, ייתכן וירצה להפיק דוח PDF ללקוח הכולל מיתוג אישי ולוגו של החברה שלו. אה ואיך שכחנו, אולי הוא גם ירצה לעבור על העמודים באתרים שלו ולוודא שהם בנויים טוב ואם לא אז לשלוח דוח אופטימיזציה לדפי האתר ללקוח.

ההמלצה שלנו

לאחרונה בדקתי מערכת קידום אתרים שעונה לי על המון דרישות. היא מאפשרת לי לעקוב אחרי המיקומים ולקבל אותם בדוח יומי כל בוקר, מאפשרת לי לייבא מאמרים רבים ולתזמן להם את ההפצות לאתרי מאמרים רבים או לאתרי התמיכה שלי כך שבתחילת החודש אני יכול לסיים עם עבודת ההפצות. ניתן גם להפיק דוחות PDF מותאמים אישית בקליק אחד מהמערכת. אפשר להריץ דוח אופטימיזציה לאתרים ולומר ללקוחות בדיוק את מה הם צריכים לתקן. ניתן להוסיף קישורים למעקב בפשטות וגם לייבא קובץ אקסל עם עמודים רבים המכילים קישורים לאתרים שלי ועוד ועוד.

יש חסרונות?

לכל מטבע יש שני צדדים...ואין מערכת בלי חסרונות. החסרון הכי בולט במערכת הזאת הוא עקומת הלמידה. מאחר ויש בה עושר של פונקציונאליות קצת קשה בהתחלה להבין איך לבצע את כל הפעולות האלו ואם גם ככה יש לכם יום עמוס במשימות אז להתחיל ללמוד לתפעל עוד מערכת זה קצת בעייתי. מה שכן, אם עוברים את השלב ההיכרות, זה משתלם ובגדול!

אודות רון ז'בנר

מערכת קידום אתרים SEO123 - הפצת מאמרים, הפקת דוחות ללקוחות ועוד.

רון ז'בנר

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר