בחירת ביטוח לרכב | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


בחירת ביטוח לרכב

פורסם בתאריך
Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'America/New_York' for 'EDT/-4.0/DST' instead in /home/publihse/public_html/article.php on line 204
11/28/2011 ע"י אריאל כהן בקטגוריה רכב | צפיות: 8854 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: ביטוח חובה, ביטוח מקיף, ביטוח צד ג, ביטוח רכב

ביטוח לאוטו מוכר בתור אילוץ מחוייב חוקית ופרקטי לכל אדם עם רכב באשר הוא. קיימים סוגים מגוונים של ביטוח אוטו, ובאחריות כל בעל רכב להחזיק ברשותו כיסוי בר-תוקף. בשורות הבאות נסקור ונציין את ההבדלים בין סוגי הביטוח המגוונים, על מנת לעזור לבעלי האוטו להכיר את החובות והזוכויות שלהם. אנו משוכנעים שהתוכן יסייע לכל אחד שדורש כסוי - ומאחלים קריאה מהנה ובעלת תועלת!

מה הכרחי להכיר על ביטוח חובה?

ביטוח חובה הוא ביטוח אשר נותן כיסוי בשביל נזקי גוף ונפש בלבד. אם אתם מעוניינים בכיסוי בשביל נזקי רכוש, עליכם לרכוש ביטוח מקיף לרכב. יתירה מזאת, אם אתם מבקשים בכיסוי בשביל פגעים לצד שלישי עליכם לקנות ביטוח צד שלישי.
ביטוח החובה נותן כיסוי בשביל הנהג, מי שנכח איתו באותו רכב והולכי רגל שניזוקו כתוצאה מהפגע. הכיסוי הוא עבור טיפולים, ניתוחים, השמה בבית חולים, שיקום, השתלות, טיפולים פסיכולוגיים לטווח ארוך, תרופות ובעצם כל מאורע טיפולי שיש לו קשר ישיר עם הנזק בפגע.

מה חשוב להבין על ביטוח מקיף קודם שרוכשים אותו?

ביטוח מקיף עלול להיות שונה מחברת ביטוח אחת לשניה, כל חברת ביטוח מרכיבה את הפרמיה על פי שיקוליה האישיים ולפיכך התמחור גם שונה בכל חברה המוכרת שירותי ביטוח. חלק מחברות הביטוח לא מסכימות למכור ביטוח לאנשים בעלי מספר תאונות גדול מדי בעברם או שהן דורשות תשלום גבוה במיוחד עליהם, כמה מהחברות המדוברות לא מסכימות למכור ביטוח לידי נהגים שאינם בגיל ספציפי וכיוצא בזה.
דבר הכרחי נוסף שיש צורך להבין הוא שאם יש לכם ביטוח חובה בחברת ביטוח אחת – זה לא אומר כי אתם מחויבים לבצע בה את הביטוח המקיף, יש ביכולתכם לרכוש אותו בכל חברה וכך יש ביכולתכם לבחור את ההצעה הכדאית ביותר.

מהו ביטוח צד ג' ומה חשוב לדעת עליו?

ביטוח צד ג הוא כיסוי אשר מספק כיסוי בשביל פגעים לצד שלישי. זה מתייחס אל נזקי רכוש נטו שכן נזקי גוף ונפש מקבלים כיסוי מביטוח החובה.
ביטוח צד ג' מוכר בתור כסוי שניתן לרכוש בפני עצמו אולם הוא כלול במסגרת הביטוח המקיף. כאשר אנשים רוכשים כיסוי צד שלישי לבד הם למעשה מבקשים לבטח אך ורק את הצד הנוסף שמעורב בתאונה וזאת לצורך שלא יידרשו לעמוד בהוצאות אלו.
מדובר על כסוי שאינו מחייב והמחיר שלו שונה מחברת ביטוח אחת לשניה ובגלל זה רצוי לבצע השוואה של מחירים וללכת על הפוליסה הכדאית בשיעור הרב ביותר מבחינה כלכלית.

אודות אריאל כהן

אריאל כהן

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר