קניית בגדים באינטרנט | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


קניית בגדים באינטרנט

פורסם בתאריך 11/16/2011 ע"י אור אור בקטגוריה קניות ומכירות ברשת | צפיות: 835 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: קניית בגדים באינטרנט

קניית בגדים באינטרנט יכולה להרגיש למי שלא רגיל ולא עשה זאת בעבר כרעיון מאוד מפחיד ואף לא אחראי.
הצורך לתת את פרטי התשלום , מספר כרטיס אשראי ותוקפו ותעודת הזהות שלכם, וחשיפה של מידע כה מסווג ברשת האינטרנט נראית כדבר האחרון שכדאי לעשות , והתחושה כי אנו קונים פריט שלא ניסינו,מדדנו או מיששנו מעצימה את התחושה כי אנו יכולים לרכוש פריט לא משתלם או לא איכותי.

זהו דבר טבעי, וברור מאליו שדבר זה עלול לעורר רתיעה והיסוס בכל הנוגע לרכישות של בגדים באינטרנט, בעלי אתרים רבים מודעים לבעיה אם לאחר פניות לקוחות ואם מנסיונם ורתיעתם האישית ולכן מצאו פתרונות ל"בעיות" הללו והפכו את קניית הבגדים באינטרנט לנוחה ולבטוחה.

בנוגע לבעיה הראשונה, של אבטחת המידע האישי שלכם ופרטי התשלום, האתרים דואגים לאבטחה רצינית ומהימנה בטכנולוגיית SSL . טכנולוגיה זו, מגנה על נתוני כרטיס האשראי והינה נפוצה ומוכרת ומצרך מבוקש שמראה כי האתר רציני ודואג ללקוחותיו. כאשר אתם נכנסים לאתר המאפשר רכישה מקוונת עליכם לחפש את הסמל המתאים המציין כי זהו אתר מאובטח.

לגבי הבעיה השנייה, האתרים מוצאים פתרונות יצירתיים גם לכך שלא ניתן לחוש את הבגד טרם קנייתו ועל כן מאפשרים לרכוש את הבגד ועדיין להיות מסוגלים להחזירו עד שבועיים מיום הקניה באם לא נפגם או נלבש כרטיס האשראי מזוכה.

ישנם אתרים המציעים שירות מדידה עד הבית המאפשר מדידת הבגדים בבית הלקוח טרם קנייתם.
תוכלו לחוש את הבגד, למדוד אותו ולראות שהוא מתאים וגם תואם למה שראיתם באתר או דמיינתם בעיני רוחכם.
כל הפתרונות האלו ועוד רבים הופכים את קניית הבגדים באינטרנט לפשוטה,בטוחה,כדאית ומהנה!

דבר נוסף שכדאי לציין הוא כדאיות קניית בגדים באינטרנט משיקולים כלכליים. החנויות האינטרנטיות אינן משלמות הוצאות אחזקה ועל כן יכולות להרשות לעצמן למכור את הסחורה במחירים נמוכים במיוחד ולשמור על אטרקטיביות ביחס ליתר חנויות הבגדים הרגילות.

אז לסיכום, אם אתם רוכשים מחנויות מאובטחות אין סיבה לחשש. חנויות בגדים אינטרנטיות רציניות עושות מאמצים רבים בכדי לתת פתרונות מעשיים ולהפוך בשביל לקוחותיהם את הנושא של קניית בגדים באינטרנט לעניין פשוט, בטוח ויומיומי.

אודות אור אור

אור אור

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר