כמה זמן חיפשתי קורסי פסיכומטרי | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


כמה זמן חיפשתי קורסי פסיכומטרי

פורסם בתאריך 11/10/2011 ע"י יעקוב אקבולוט בקטגוריה פסיכומטרי ומבחני כניסה | צפיות: 580 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: לימודי פסיכומטרי, קורסי פסיכומטרי, מבחן פסיכומטרי

בעבודה דורשים מכם תואר? לא בטוחים איך תצליחו בלי תואר?

אפילו אם על פי המצב הנוכחי, הוצאת תעודת בגרות היא אינה מחייבת לקבלה לעבודה, ובגדול בדרך כלל אינה מהווה אינדיקציה על האינטליגנציה, בכל זאת עדיף שתהיה לכם תעודה טובה, מהסיבה שזה נראה יותר טוב עבור קוה"ח שלכם, ולפעמים אפילו חובה בשביל להצליח להיכנס ללימודים אקדמאים. צריכים לדעת עוד בנושא לימודי פסיכומטרי? המשיכו הלאה.

איך בכלל עושים זאת?

ככל שיותר זמן עובר מסיום התיכון - ככה יותר קשה להתרגל שוב למסגרת הלימודים. בגלל זה, אנחנו ממליצים להתחיל את התהליך הכי מהר שאפשר. ישנם מספיק מוסדות מקצועיים שניתן להיעזר בהם. מידע על מכונים כאלה אפשרי למצוא בלי להתאמץ יותר מדיי, בגוגל וכיוצ"ב. אם אתם בסדיר, בקבע, או השתחררתם לא מזמן, אפשר לקבל הרבה הנחות על קורסי שיפור בגרויות.

רק זכרו שכבר אינכם ילדים, ולפיכך, התייחסו לזה בכל הרצינות והפסיקו לנהוג כתלמידי בית ספר; במיוחד עכשיו, כאשר אתם יודעים טוב יותר מה אתם רוצים לעתידכם, וקיבלתם יותר מידע בדבר קורסי פסיכומטרי.

ומה בדבר הפסיכומטרי?

מבחן הפסיכומטרי בנוי בדרך שונה בתכלית מהפורמט של ציוני בחינות הבגרות. לציוני הפסיכומטרי יש משקל רב יותר מאשר ציוני הבגרויות, מה גם שהבחינה עצמה קשה בצורה אחרת, למרות העובדה שבחינה זו לא מעידה על יכולתכם השכלית. ציון המבחן הפסיכומטרי בא לבדוק את איכות התפקוד שלכם תחת מצבים מלחיצים, את הזיכרון לטווח הקצר ואת היכולת האירגונית שלכם.

למרות כי נבחנתם וקיבלתם תוצאה לא מספקת בפעם הראשונה - זה לאו דווקא אומר שאתם לא חכמים מדיי, פשוט שלא הלך בניסיון הנוכחי; כמו ראיון עבודה, לא הרבה מצליחים למצות את מלוא הפוטנציאל ולהוציא את הציון המתוכנן על ההתחלה. תמיד אפשר לגשת למועדים עתידיים, במידה ויש לכם מספיק כסף וכוח סיבולת לגשת למועד נוסף. את התוצאה הכי גבוהה שתוציאו - שומרים ל-7 שנים.

בנקודה זו, כשנחשפתם אל קצת אינפורמציה לגבי מבחן פסיכומטרי, ואם יש לכם מושג איזה תחום לימוד מעניין אתכם ואיזו עבודה תאחלו לעצמכם, מומלץ לנצל את הידע הזה לטובתכם האישית: התחילו את אחד הקורסים, שפרו את ממוצע הציונים שלכם, ותנו לאמא סיבה לגאווה!

אודות יעקוב אקבולוט

יעקוב אקבולוט

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר