הכרויות בחינם - לא עניין של מה בכך | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


הכרויות בחינם - לא עניין של מה בכך

פורסם בתאריך
Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'America/New_York' for 'EST/-5.0/no DST' instead in /home/publihse/public_html/article.php on line 204
11/07/2011 ע"י אריאל כהן בקטגוריה יחסים ומשפחה | צפיות: 9234 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: הכרויות, הכרויות בחינם, הכרויות באינטרנט

אין זה חשוב בני כמה אנחנו ומה נעבור בחיים, בכל עת יהיה עבורנו לא פשוט עם הכרויות באינטרנט. אם אנחנו לא מבוגרים, החיבה הנה דבר שאנחנו מסגלים לו התרגשות משמעותית, בגלל שההורמונים עדיין לוקחים אותנו למקומות רחוקים למדי, ולכן לעולם נהיה במידה מרובה החלטיים ברצונות שלנו, בקשרים הרומנטיים שלנו וכדומה. אם אנחנו מזדקנים וחולפות תקופות רבות, אחרי שאנחנו כבר בילינו במערכת זוגית מתמשכת, שנפסקה מכל סיבה שהיא, אנחנו עדיין מבקשים עבורנו את המערכת יחסים המספקת וציבור רב יציינו שהמערכת הזוגית הבאה שלהם היא טובה בהרבה מהקודמת, בגלל שמעט יותר שגיאות בוצעו, או מפני שבן הזוג היה מתאים במידה רבה יותר. גם בגיל ותיק עדיין יהיה זה לא פשוט לגלות אדם מסוים שונה במסגרת של כמיהה ליצור קשרים זוגיים, ועל אף שהחיבה נחשבת כדבר נפרד, וההורמונים כבר לא רועמים תקופה ארוכה, קיימת בית חרושת של רגשות וההתנסות של הפגישה הראשונה הנה דבר שלא פשוט נורא להישאר נונשלנטיים לגביו. לכל אחד מאיתנו ישנה את הגישה הקלה במיוחד לפגוש אינדיבידואלים חדשים, כי אנחנו מביטים על שתי דיעות משמעותיות. הדוקטרינה הראשונה הינה הפגישות הישירות, שיוצרים קשרים בין אינדיבידואלים בכל מקום שבמסגרתו הם מכירים, ללא כל התראה, ואלה עשויים להיות מחוזות שגם לא ידועים בתרי היכרויות, בדומה ל- מכולת או מוסד פיננסי, לצורך ההדגמה, ויש את מי שישאפו עבור עצמם לפגוש את המישהו שאיתו הם מתכננים להיוועד בתכלית ידועה מראש לערוך היכרות משיקולים רומנטיים, ויבקשו להכיר את הדף המידע שלו באתר ההיכרויות ברשת האינטרנט, על אחת כמה וכמה במקרים של הכרויות בחינם באינטרנט.

לא להתקוטט על רכוש
מוכרת אמונה נפוצה שדיונים על ממון גורמים לביש מזל. בזמן האחרון הקבוצה הנשית צמחה וביקשה בשבילה מעמד ייחודי. אז בחורות, הן מבחינה הקשורה לכסף. בזמן התשלום - מתחלקים בשוויון. הוראות ביצוע: יש לשלוף את הארנק מהאמתחת, שיהא מוצג בבהירות ובמידה והוא לא מוותר לשלם אזי לגחך בנועם ולומר - "אוקיי אולם פעם הבאה אני קונה ". זאת היא הרמה להנחתה - "הכוונה היא- שניפגש שוב? " הגבר יברר. ואזי תורה של העלמה להשיב בענווה וברוגע "אני אשמח". לא מתאים: "אני מקווה" מעורפל שכזה, וכן "אולי" חסר ערך - ללא משחקים, להיות החלטית. ובפעם הבאה לבצע את אותו הדבר ממש - ובמקרה ש- הוא מתפלמס אזי לא מתווכחים על כסף. ברור?

אודות אריאל כהן

אריאל כהן

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר