מחסומי זרוע ותפקידם | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


מחסומי זרוע ותפקידם

פורסם בתאריך 10/26/2011 ע"י איתן יריב בקטגוריה ניהול משק הבית | צפיות: 795 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: מחסום זרוע, מחסומים חשמליים, מחסום חשמלי

 מחסומי זרוע מהווים פתרון מעולה לבעיה נפוצה: חדירת רכבים בלתי מורשים לשטח חניה פרטי. מחסומי זרוע הנם זרועות מתכת המוצבים בפתח החניה והם עולים ויורדים בלחיצת כפתור. כאשר הזרוע נמצאת במצב מאוזן- לא מתאפשרת כניסה לאזור החניה. קיימים סוגים רבים של מחסומי זרוע. מומחה מחסומים חשמליים יבחר ויתקין את המחסום המתאים ביותר ללקוח בהתאם לפרמטרים הבאים:

* אילוצי השטח
* עומס העבודה הצפוי של המחסום
* מהירות העבודה הנדרשת: בחניונים מסחריים תידרש מהירות העבודה הגבוהה ביותר
* חשיפה למזג אויר : גשם, לחות או שמש ישירה

הלקוח יכול לבחור מבין מגוון רחב של מחסומי זרוע. סוגים נפוצים של מחסומי זרוע כוללים:
* מחסום זרוע סטנדרטי- מורכב מזרוע מתכתית הנעה מעלה-מטה.
* מחסום זרוע מתקפל – מותקן במקומות בהם אין מספיק מקום פנוי מעל למחסום. בנוי מחלק שמתרומם וחלק התלוי עליו.
* מחסום זרוע נשלף- מחסום כזה קרוי לעיתים קורה קונזולית והוא מתאים במיוחד לבתים משותפים. מדובר במחסום מסיבי, שקשה מאוד לחבל בו.

בעת התקנת מחסום זרוע, ראוי לבקש מאיש המקצוע לצייד את המחסום באמצעים בטיחותיים. כך למשל, אמצעי הקרוי "עין אלקטרונית", ימנע את סגירת מחסום הזרוע על עוברי אורח או רכבים הנמצאים בתווך. קיימים גם מגוון אמצעי בקרה ובטיחות נוספים (כמו גלאים או חיישנים שונים) שניתן לשלב במחסום וראוי להתייעץ על כך עם המתקין.
ראוי לזכור כי התקנת מחסומי זרוע היא עסק לאנשי מקצוע בלבד. איש מקצוע מנוסה יידע לבחור את מחסום הזרוע המתאים ביותר לתוואי השטח ולדרישות הלקוח. מחסומים חשמליים הנרכשים מאיש מקצוע כוללים רכיבים איכותיים ואמינים, המבטיחים את תפקוד המחסום במשך שנים רבות. כך למשל, כוללים מחסומי זרוע איכותיים מנועים חשמליים מתוצרת חברת Proteco האיטלקית, הנחשבים למובילים מסוגם.

מחסומי זרוע מודרניים ניתנים להפעלה בקלות רבה. לא צריך בכלל לצאת מהרכב כדי לפתוח או לסגור את המחסום. לחיצה על שלט רחוק, הקשת קוד בסלולארי, הבהוב אורות- והמחסום עולה או יורד בהתאם לרצוננו.
חושבים להתקין מחסום זרוע? התייעצו עם חברים, שכנים או מכרים שבחניה שלהם מותקן מחסום כזה. הם ידעו לתת לכם המלצות לבחירת המתקין המתאים.

לחילופין תוכלו לפנות אלינו, בחברת גד שערים, ונספק לכם ייעוץ מקצועי.

אודות איתן יריב

איתן יריב

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר