כסאות מנהלים - נוח לשבת ונוח לקנות | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


כסאות מנהלים - נוח לשבת ונוח לקנות

פורסם בתאריך 10/23/2011 ע"י אורן שץ בקטגוריה עיצוב פנים | צפיות: 374 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: ריהוט משרדי, שולחנות, שולחן מנהלים, שולחן משרדי

החלום של כל פוליטיקאי בישראל הוא לתפוס מקום ליד שולחן הממשלה וליהנות מהתואר "שר בישראל". עיתונאים רבים טוענים שהפוליטיקאים רוצים ליהנות מדבר אחד – כיסא מנהלים מעור צבי. כיסא כזה נחשב כיוקרתי וכמייצג המעמד הגבוה.

נציגינו אינם שונים מכולנו. הם רוצים לבחור לעצמם את הדברים החשובים לתפקודם היום יומי. הדברים כוללים כיסא משרדי , שולחן ישיבה ושאר ריהוט משרדי.

איך לבחור שולחן משרדי? קודם יש להיעזר במעצבת פנים אשר תתאים את הרהיטים לגודל המשרד ותנסה להתאימם לדרישותיו הספציפיים של כל אחד ואחד. אדם נמוך ירצה שולחן משרדי שיתאים לגובה שלו.

לבחור שולחן משרדי מקטלוג או בהזמנה מיוחדת?

הזמנה מיוחדת תעניק לרוכש יתרונות רבים:

  1. יוכל לנצל כל סנטימטר בחדר ולתכנן את המיקום והזווית
  2. יוכל לבחור סוג העץ והצבע. באם זמן הביצוע יתארך, אזי יוכל להתפשר או לחכות.
  3. יוכל לרכוש את כל הפריטים-שולחן משרדי, כיסא מנהלים,כונניות ושולחן פגישות בדיוק באותו צבע ובסוף יקבל את הריהוט שהזמין.

למה מקפידים כל כך בבחירת שולחן משרדי?

כל מנהל יאשר שבבואו לפגישה הוא מתרשם מיד משני דברים בחדר –רמת הניקיון וגודל השולחן וצורתו.השולחן משמש כריהוט מרכזי במשרד. במגרות יוחבאו תיקים חשובים וסודיים. אדם חשוב זקוק לשולחן גדול היות ואנשי לשכתו יושבים איתו לצורך התייעצות.

במקרים רבים שומעים את ההערה "הראה לי את המשרד ואגיד לך מי יושב בו". אכן , במקרים רבים שולחן משרדי ירמוז מי יושב לידו. שולחן לא מסודר יכול להצביע על אדם שאינו שומר על סדר. ניירות מפוזרים יצביעו על אדם שאינו מקפיד על שימור מסמכים.

ניקיון אישי – בבית ובמשרד

אדם ששומר על סדר בביתו הפרטי ירצה לשמור גם על ריהוט משרדי במקום עבודתו. רצוי להתייחס למקום עבודה כאל בית פרטי.

ישנם אנשים רבים שמחפשים את המוצר היוקרתי שינקר את העיניים. כדי לאתר שולחן משרדי יש צורך להסתובב בחנויות ליבוא רהיטים, להתרשם מהעיצובים המיוחדים והמרהיבים, להשוות מחירים ולחפש את הפריטים המיוחדים.

הפרשי מחירים בין תוצרת הארץ ויבוא מחו"ל

ההפרשים הם גדולים. יבוא מארצות כמו איטליה ודרום אמריקה יהיו יקרים מאד אבל ישרתו אתכם שנים רבות. זמן האספקה להזמנות מיוחדת יהיה ארוך ובמיוחד כשההזמנה כוללת פריטים רבים. באם תסכימו להתפשר על תוצרת הארץ תגלו שתעשיית העץ בישראל נחשבת כמקצועית ואיכותית.

דרישות קפדניות של משרדי ממשלה מחייבים את כל יצרני העץ לעמוד בסטנדרטים בינלאומיים. הדרישות כוללות תו תקן ממכון התקנים, תו תקן בינלאומי שמעיד שהמפעל שומר על איכות הסביבה ושהוא מקפיד על איכות גבוהה ועמידה בלוח זמנים.

לסיכום, ניתן להזמין בישראל שולחן משרדי וכיסא מנהלים ברמה הגבוהה ביותר ובו בזמן תתמכו בתעשיית העץ המקומי שמתמודד בקושי עם יבוא רהיטים מכל פינות העולם. עץ טוב מבטיח שהמוצר יהיה עמיד לכל התנאים וישרת אתכם לאורך שנים רבות. לקנות כחול לבן הוא רעיון טוב.

אודות אורן שץ

אורן שץ

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר