חתונה בבית מלון | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


חתונה בבית מלון

פורסם בתאריך 07/19/2008 ע"י רן ביטון ביטון בקטגוריה זוגיות | צפיות: 1180 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: חתונה בבית מלון, להתחתן בבית מלון, חתונה, חתונות, אירועים, מתחתנים

בתי מלון הם אופציה נהדרת לחתונה טובה, איכותית ומוצלחת, אבל מדוע זוגות לפני חתונה חוששים?

זוגות רבים פונים אלינו לארגון החתונה, כאשר אנחנו מציעים להם להתחתן בבית מלון הם מיד נבהלים. יש כאלה שלא מוכנים לשמוע על כך ויש זוגות שאחרי הסבר קצר מוכנים לשקול את האפשרות, לבסוף, חלק גדול מהם מחליט להתחתן בבית מלון.

למה בעצם כולם נבהלים?
הסיטואציה הראשונה שעולה לכולם בראש כאשר הם שומעים בית מלון היא שטיחים! כן, כולם חושבים על השטיחים הממלאים כל בית מלון מקיר אל קיר, למרות שהיום "האופנה" האחרונה בבית מלון היא כבר לא שטיחים ולמלונות יש יתרונות רבים אפילו יותר מכל גן או אולם אירועים עדיין יש לאנשים רתיעה מחתונה בבית מלון.

חתונות בבית מלון?

המחירים בבתי מלון אחידים ברוב השנה, קיץ וחורף, בנוסף אין מינימום מוזמנים וברוב המקומות אתם יכולים לערוך חתונה קטנה גם בימי חמישי {ללא תוספת מחיר}, דבר שבכל גן או אולם אירועים יהיה עליכם "למצוא" 200 אורחים נוספים ולשלם יותר..

בכל בית מלון תוכלו לקבל סוויטה מפנקת ליום החתונה, להתארגן לקראת הערב וכמובן לבילוי בליל הכלולות, ברוב המקומות הטבה זאת ניתן ללא תוספת מחיר.
בכל בית מלון אין צורך לדאוג ולבדוק: לכל בית מלון יש רישיון עסק, רישיון של משרד הבריאות, מכבי אש, ביטוח ובקיצור הכול.

בחלק גדול מבתי המלון תוכלו לערוך את החופה ואת קבלת הפנים בגן ירוק ומטופח ולהמשיך את האירוע בתוך אולם ממוזג, כך תוכלו לערוך אירוע משולב כמו שמציע כל גן אירועים.

אחד הדברים היותר חשובים, רוב בתי המלון נמצאים תחת רשת מלונות, המצב הכלכלי הוא יציב ואינכם צריכים לחשוש שהמקום בקשיים כלכלים ועומד באיום של סגירה.

עוד יתרון, אורחים רבים מתרשמים לטובה כאשר הם מוזמנים לחתונה בבית מלון, זה קורה לאחר שהם היו בעשרות גני אירועים ואולמות, לחתונה בבית מלון יש אפקט יוקרתי ומיוחד.

תוסיפו לכך את המחירים שהם לא גבוהים בהרבה מגן אירועים ואת השירות, האיכות, היחס ובעיקר את תחושת הביטחון שאתם מתחתנים במקום מסודר עם כל הרישיונות והנה לכם סיבות נהדרות להתחתן בבית מלון!

אנו מאחלים לכם מזל טוב ונשמח לעזור לכם בארגון החתונה, גני אירועים, אולמות, חתונה בבית מלון וכל מה שצריך לחתונה איכותית ומוצלחת.
 

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר