תקליטן לחתונה השוואת מחירים | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


תקליטן לחתונה השוואת מחירים

פורסם בתאריך 09/24/2011 ע"י פיצוץ אטרקציות לאירועים בקטגוריה מוזיקה | צפיות: 2001 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: השוואת מחירים, תקליטן, תקליטן לאירועים, תקליטן לחתונות, חתונה

בחירה של הדי ג'יי אשר יהיה אחראי על המוזיקה היא קריטית במיוחד במסגרת תכנון החתונה, עד כדי כך שלא ניתן להעלות על הדעת חתונה ללא תקליטן אשר יגרום לאורחים לפזז על רחבת הריקודים ולזוג הצעיר להירגע ולהשתולל אחרי המתח של החופה. כמו שאר התחומים הקשורים לאירוע המציעים ספקים רבים, גם בתחום זה חשוב לבצע השוואת מחירים וסקר שוק בכדי למצוא את התקליטן האידיאלי במחיר המשתלם.


המחירים הממוצעים של תקליטן לחתונה אשר באים לידי ביטוי במסגרת השוואת מחירים עולים משמעותית עוד בשלב בחירת הספק כאשר מדובר על די ג'יי שאינו כלול ברשימת הספקים המומלצים של האולם. במקרים אלו, המחירים הממוצעים לא כוללים תוספת של מערכת ההגברה (המסופקת על ידי האולם רק לתקליטנים מומלצים בעלי הסכם עם האולם) שמייקרת את העסקה בעוד כ-1000 דולר, עוד לפני ההחלטה באיזה שירות לבחור. בדרך כלל מביא עמו התקליטן אביזרים נלווים שאינם מייקרים את המחיר, כגון אורות צבעוניים.


עונה ויום בשבוע – האלמנטים המשמעותיים


בתחום המבוקש כמו תקליטן לחתונה השוואת מחירים יכולה להראות כי בדומה למגמה הכללית בשוק ארגון החתונות והאירועים, גם במקרה זה מושפע המחיר מהעונה ומהיום בשבוע, לדוגמה: שירות של תקליטן לחתונה בעונת הקיץ וביום חמישי יעלה בממוצע 5,000 ₪, בעוד שהמחיר בעונת החורף בימי ראשון- שני (הימים הפחות מבוקשים) עומד על 3,000 – 4,000 ₪. כמו כן, עשויים המחירים של התקליטנים להשתנות בהתאם למיקום האולם או גן האירועים – מקום רחוק במיוחד עשוי לייקר בכמה מאות את השירות בשל הנסיעה.


מחיר תקליטן לחתונה כולל את הייעוץ המוזיקלי, את בחירת שיר החופה והסלואו ואת הליווי בקבלת הפנים. כמו כן, אין חשיבות מבחינת המחיר לסגנון המוזיקלי של הערב. מה שכן עשוי להשפיע על ממוצע המחירים של תקליטן לחתונה כפי שהם באים לידי ביטוי במסגרת השוואת מחירים הוא כמות השעות שבהן עובד התקליטן – במידה והשירות נמשך מעבר לשעות הממוצעות יתייקר השירות בכמה מאות שקלים לכל שעה נוספת.


תקליטן פופולארי או צעיר


כולנו מבינים כי בכל הקשור לתקליטן לחתונה השוואת מחירים מראה, כי הגורם השני המשמעותי בכל הקשור למחירים הממוצעים הוא פופולאריות התקליטן: תקליטן מוכר, ידוע ומבוקש עשוי לדרוש עד 7,000 ואפילו 8,000 ₪ לאירוע, בעוד תקליטן צעיר ובלתי מנוסה או תקליטן פחות מוכר יגבה בממוצע 3,000 ₪. המחירים הממוצעים של תקליטן לחתונה ירדו משמעותית אם העסקה תיסגר הרבה מאוד זמן לפני החתונה ובעיקר – זמן קצר במיוחד לפני האירוע.


השוואת מחירים של תקליטן לחתונה מצביעה על ירידה משמעותית אם מדובר בתקליטן אשר בדרך כלל מופיע באירועים אחרים אשר מחיר התיקלוט בהם נמוך משמעותית. במקרים אלו ניתן לשכור את שירותיו של התקליטן גם ב-1,500 ₪ אך בידיעה כי לוקחים סיכון מסוים. חברות מוזיקה מבוססות, המחזיקות בכמה תקליטנים גובות מחיר ממוצע גבוהה יחסית על השירות שעומד על 5,500 ₪ - 6,500 בעונה החמה.

אודות פיצוץ אטרקציות לאירועים

פיצוץ אטרקציות לאירועים

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר