כל הכלים למעבר קל | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


כל הכלים למעבר קל

פורסם בתאריך 09/21/2011 ע"י Masha Berger בקטגוריה בית | צפיות: 458 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר:

 

נגמר החוזה? הצלחתם למצוא דירה בתל אביב? מעט אנשים מעבירים חיים שלמים באותה עיר. רוב לא מבוטל של אנשים מוכרחים לעבור מדירה אחת לשניה מספר לא מבוטל של פעמים במהלך חייהם. מעבר דירה יכול להיות פרוצדורה ארוכה ומתישה. מאמר זה יקנה לאלו שנכנסים לבית חדש בחודש הקרוב, ובו תוכלו למצוא כמה נקודות למחשבה על הובלות מודיעין.

לא הכל חייב להיות קשה


תזכרו למה אתם עוברים. חלק גדול מהאנשים עוברים בין בתים מסיבות משמחות כמו התקדמות לדירה בבניין חדש ומרווח או כשסיימו לבנות את בית החלומות. אין ספק, המעבר הוא בהחלט שלב מייגע אך גם אותו אפשרי להעביר בחיוך ובקלות.

חברות הובלה - כל הכלים למעבר קל, זריז וללא כאבי ראש


לא מומלץ לחכות, תבדקו את כל האופציות להעברת תכולת הדירה שלכם מס' שבועות לפני. בזכות הבדיקה לא תגיעו להוצאות לא צפויות וכך יעבור יום העברת הבית בצורה מיטבית.

אין רגע לארוז? ניתן למצוא המון חברות המציעות שירותי אריזה לצד ההובלה. צוות אורזים יבוא לבית לפני המעבר כדי להכניס לקופסאות את הרכוש שלכם.

במקרה שאתם חייבים לפנות את הדירה לפני שהגיע התאריך בו באפשרותכם להכנס למתחם אליו אתם עוברים הסירו דאגה מליבכם! בחלקים שונים של הארץ תמצאו מספר עסקים המושכרים למטרת אחסנת תכולת בתים. בדרך כלל משכירים את המחסנים לטווח קצר אך בחלקם קיים גם אחסון ליותר זמן ואפילו זול יותר.

כדאי להשקיע - הובלות מחירים


לא משנה אם אתם אורזים או שהעדפתם לשכור את שירותי חברת הובלה לעבודה זו חשוב לארוז את הדברים היקרים לכם בהקפדה מירבית אם אתם רוצים שהם יגיעו בשלום לדירתכם החדשה. לא תרצו שכלי החרסינה היקר שסבתא רבתא יוכבד קנתה לכם לחתונה ישבר בדרך, נכון?

אל תחסכו בהוצאות על מובילים, לא כל אחד עם טנדר יעשה עבודה טובה. הובלת חפצים כגון: מכונת כביסה, מקרר וכדומה דורשים מיומנות. בנוסף, יש ריהוט כמו: שידות, ארון שידרשו פירוק והרכבה. בגלל זה, וודאו ובדקו שחברת ההובלה מסוגלת לבצע זאת. פעולה זו דורשת תוספת מחיר.

מדדו את דלת הכניסה בבית הנוכחי ובדירה אליה רוצים לעבור. במידה שהמעלית קטנה מדי יתכן ויהיה עליכם לקחת שירותי מנוף.

יש לכם אפשרות לשכור את שירותיו של מנופאי מחברה נפרדת אך מומלץ לכם לטלפן ולבדוק אם חברת ההובלה שאותה שכרתם לביצוע העבודה מספקת שירות זה, כך תצמצמו עלויות. יש פעמים ששווה לעשות שימוש במנוף להובלה, גם אם תסתדרו בלי. מנוף יחסוך טלטלות מיותרות של החפצים במהלך הירידה במדרגות.

אל תשכחו שאחרי הכל על מנת לשרוד את יום ההובלה, כל מה שצריך זה להירגע ולישון היטב.
את השאר, שהמובילים יעשו!

אודות Masha Berger

Masha Berger

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר