למצוא הובלה נכונה | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


למצוא הובלה נכונה

פורסם בתאריך 09/21/2011 ע"י Masha Berger בקטגוריה בית | צפיות: 514 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר:

 

משתתפים בפרוייקט פינוי דיור? עוברים למרכז? לא הרבה אנשיםנשארים כל חייהם באותו בית. חלק מהותי מאנשים יכולים לעבור דירה מס' פעמים בחיים. העברת דירה נתפסת כתהליך מעייף. הטקסט הבא יקנה לאלו שהחליטו לעבור בחודש הבא, ובו תוכלו למצוא מספר נק' למחשבה על מחירי הובלות.

זה לא סוף העולם


אל תשכחו למה אתם עוברים. הרבה אנשים עוברים ממקום למקום מסיבות טובות של מעבר לסטודיו גדול וחדש או שהסתיימה בניית ביתם. אין ויכוח, המעבר הוא שלב מתיש אך גם אותו אפשרי להעביר ללא מריטת שערות.

הובלה נכונה - כל האופציות למעבר נעים מהיר וללא כאבי ראש


היו מוכנים, עשו בדיקה של אפשרויות להעברת הבית שלכם מספר שבועות לפני המעבר. כך, תמנעו מהפתעות ותהיו מוכנים ליום העברת הדירה בצורה חלקה.

לא מוצאים דקה לארוז? כיום באפשרותכם למצוא מס' חברות שיכולות לתת שירות אריזה לצד שירותי ההובלה. צוות אורזים יבוא לבית לפני יום העברת המשרד על מנת לארוז תכולת הבית שלכם.

אם מבקשים מכם לפנות את בית העסק לפני שמאפשרים לכם להכנס לבניין אליו אתם עוברים אל חשש! בחלקים שונים של הארץ באפשרותכם למצוא כמה אתרים עם מחסנים המושכרים לאחסנת תכולה. המחסנים בדרך כלל מושכרים לשבועיים איך ניתן למצוא אחסון לטווח הארוך ואף תקבלו מחיר נמוך יותר.

אין פשרות - מובילים מומלצים


בין אם אתם אורזים את תכולת הבית או שקיבלתם החלטה לקחת את שירותי חברת הובלה למשימה זו חשוב מאוד לארוז את החפצים שבבית בצורה קפדנית כדי שיגיעו בבטחה לדירתכם החדשה. לא הייתם מעוניינים שכלי הקריסטל שהדודה מלכה קנתה לכם לחתונה ישבר בטלטלות הדרך.

אל תתפשרו ותחסכו על חברת הובלות מקצועית, לא כל אחד עם ואן הוא מוביל שכדאי לקחת. הובלת חפצים כמו: מקרר, מכונת כביסה וכדומה דורשים מיומנות רבה וכושר נשיאה. בנוסף, רהיטים כגון: מזנון, ארון דלתות שידרשו פרוק והרכבה. מסיבה זו, בדקו שהמובילים מסוגלים לכך. פעולה זו מצריכה עוד תשלום.

מדדו את דלת הכניסה בדירה הנוכחית ובדירה אליה עוברים בקרוב. במידה שדרך הגישה לא נוחה יש מצב שתזדקקו להוסיף השכרת מנוף.

תוכלו לשכור שירות של מנופאי בצורה נפרדת אך עדיף לבצע בדיקה אם חברת ההובלה אותה אתם מזמינים עובדת עם שירותי מנוף, כך תחסכו לעצמכם כסף רב. יש מקרים שכדאי לשכור שירותי מנוף להובלה, גם אם אפשר בלי. שימוש במנוף יחסוך זמן וטלטול מיותר של החפצים בדרך הארוכה למשאית.

אל תשכחו שאחרי הכל על מנת לשרוד את יום המעבר, יש צורך לנשום, לשאוף ולהיערך בהתאם.
השאר יהיה בסדר!

אודות Masha Berger

Masha Berger

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר