לילד יש בר מצווה בקרוב? | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


לילד יש בר מצווה בקרוב?

פורסם בתאריך 09/20/2011 ע"י Masha Berger בקטגוריה יחסים ומשפחה | צפיות: 508 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר:

הילד כבר בן 13? עירכו לו בר מצווה בלתי נשכחת. אירוע משלכם. יהיו פעמים בהן נעדיף לציין אירוע כלשהו, אולם עם זאת, נעדיף שלא להרים אירוע גדול מדיי. למקרים כאלה קל למצוא כמה מקומות אשר מסוגלים לערוך חגיגות פרטיות. בטקסט שלפניכם נסכם את כל שתחפצו להבין על מסיבות קטנות, ותקבלו את המידע הדרוש בדבר אולם בת מצווה וכו'.

מה זאת אומרת למעשה ארוע אישי?

באירוע לא גדול יחסית אין יותר מדיי פיזור כסף ודרישות גדולות, ובכל זאת עוד קיימת רוח של יום שמח והנאה, בסטייל של חינה או חגיגת קידום בעבודה. חשבו את מספר האורחים שיגיעו ע"פ הגודל של האירוע וגודל המתחם. הנחת יסוד היא - כי בארוע ברית, נסיים את הארוע מוקדם, לעומת ארוע השקה לדוגמה, וסכום הכסף שנחסך על כיבוד מיוחד, מספר האנשים, עובדי הניקיון ועוד גורמים - ניתן להשקיע על אטרקציות נוספות לאירוע. מחפשים עוד מידע על אולמות בר מצווה? בואו נתקדם.

איך נערוך אירוע אישי?

ראשית כל, רצוי לבצע הערה גסה של כמות בני המשפחה והחברים, ולאור הנתון הזה - לוודא את גודלו של הארוע. יש העדפה להזמין חברים שבוודאות יוכלו להגיע ושתרצו שיבואו. דעו גם שמקום אשר יהיה גדול מדיי יביא עימו תחושה של דיסטאנס בין אלה שיגיעו.

אחרי שנסגרה רשימת החברים ובני המשפחה, אספו הצעות מחברים על מקומות מועדפים. אפילו אם נמצאו כמות גבוהה של המלצות חמות על מקום כלשהו, עדיף בכל זאת לדבר בעצמכם עם נציגי האולם ושתגיעו למתחם להתרשמות בעצמכם. בסופו של יום, האירוע הוא שלכם וחובה שתצאו מרוצים.

בארוע אישי צריך להשקיע במיוחד דווקא בדברים הכי קטנים.

היות שסגרתם ארוע קטן פחוּת אורחים - יותר קל להצליח לדייק לטעם של רוב מוזמניכם: במיקום הגאוגרפי, בתפאורה, במנות וגורמים דומים. בנוסף, יש לכם הזדמנות לפנק את המוזמנים עם צ'ופרים מושקעים בדמות סלסלות שי, או הופעת סטנד-אפ. ניתן אפילו להחליט על ארוע עם קונספט, דוגמת חגיגת שנות ה70, ולשלב את הפלייליסט, הלבוש והקישוטים לקונספט הארוע.

בשלב זה, לאחר שקיבלתם מידע בנושא ארועים קטנים, ודאי כבר הבנתם שלארוע פרטי יש אופציה להיות ארוע כיפי; תלוי איך הכל מבוצע ובפתיחות המוזמנים. יחד עם זאת, אם לא תקפידו לתכנן טוב את כל הפרטים הקטנים - אולי תשתעממו. הקדישו תשומת לב עבור הדברים שנראים שוליים... ויאללה, לארוע!

אודות Masha Berger

Masha Berger

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר