היופי והרושם של עוגות מעוצבות | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


היופי והרושם של עוגות מעוצבות

פורסם בתאריך 09/01/2011 ע"י יוני גולשיח בקטגוריה כללי | צפיות: 965 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: עוגות, קונדטוריה

היופי והרושם של עוגות מעוצבות

תערוכת העוגות של קונדיטור יצירתי
נראה כי לעתים אנו צריכים לעשות ניסיון קטן בכדי לראות כמה זמן אנו משקיעים בבחינת עוגות מעוצבות בטרם אנו נוגסים בהן לראשונה. אין ספק כי עיצוב עוגות הוא דבר מרשים ביותר ונראה באמת כאילו אנו נהנים יותר לאכול עוגה מרשימה ביופייה מאשר עוגה שלא ממש משדרת יוקרה או עיצוב מיוחד. קונדיטור יצירתי העובד בעסק איכותי או שבבעלותו בית ספר ללימודי קונדיטוריה איכותית ניתן למצוא בעזרת אינדקס עסקים של B144 וליהנות מכל מבט ובכל ביס.

עיצוב עוגות הוא חלק בלתי נפרד מהטעם
אין ספק כי בראותנו שולחן ערוך שעליו עוגות מעוצבות להפליא אנו מתרשמים מאוד מכך. באירועים שונים ניתן לראות את יצירות האומנות של קונדיטורים מוכשרים המבינים את המשמעות שיש למראה מיוחד בכל אירוע. עוגות, עוגיות, דברי מתיקה מיוחדים, מאפים משגעים, וכל מה שרק קונדיטורים איכותיים יכולים ליצור ברמה מושלמת הם חלק משולחן קינוחים שיכול לשדרג כל אירוע. ע"י אינדקס עסקים ובעלי מקצוע של B144 תוכלו גם אתם לשדרג את האירוע שלכם.

קונדיטוריה היא עולם של צבעים
עוד ניסיון קטן שניתן לדמיין אותו הוא מבט בשחור לבן בלבד בחלון הראווה של קונדיטוריה מדהימה. נראה כי גם כאן די נאבד את החשק לנגוס באותן עוגות מעוצבות. הדבר רק מדגיש עוד יותר עד כמה קונדיטוריה איכותית היא גם כזאת שמתייחסת לנושא הצבע שכל מאפה יכול להציג. עיצוב עוגות שידגיש התייחסות מיוחדת לצבעים שונים יכול להביא לכך שכל עוגה תהייה הרבה יותר מושכת. אינדקס עסקים של B144 מציג קונדיטוריות בחיפה וגם קונדיטורים בירושלים ובכל עיר אחרת בכדי שתיהנו משלל עוגות מעוצבות בססגוניות.

האירוע מצטלם נהדר עם עוגות מעוצבות
אירועים שונים יכולים להציג עוגות מעוצבות ואף עוגיות מתרבויות ומעדות שונות. לעתים באירוע של אדם ממוצא מסוים אנו נחשפים למאפים שלא ממש הכרנו. מדובר בחוויה יוצאת דופן מאחר ותרבויות שונות יכולות להכיר לנו מאפים ועוגות מיוחדות בעזרת קונדיטור מקצועי המכיר את העדה שעבורה הוא מכין את המאפים. אם מדובר בשירותיהם של קונדיטורים ותיקים מהעדה עצמה הרי שכאן החוויה היא בהחלט מושלמת.


 

אודות יוני גולשיח

יוני גולשיח

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר