נוחות או עיצוב בעת בחירת ריהוט משרדי | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


נוחות או עיצוב בעת בחירת ריהוט משרדי

פורסם בתאריך 08/24/2011 ע"י אורן שץ בקטגוריה עיצוב פנים | צפיות: 335 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: ריהוט משרדי, שולחן ישיבות, כסאות מנהלים, שולחן משרדי

נמאס לכם קצת מהמשרד שלכם? מחפשים שינוי? רוצים ריהוט משרדי חדש אבל לא בטוחים על איזה כיוון עיצובי ללכת, מה הכי אופנתי ולעומת זאת מה יהיה לכם הכי נח? במאמר הבא נציג בפניכם מידע בסיסי לגבי נוחות ועיצוב של ריהוט משרדי.

בנוסף, ניתן לכם קצת טיפים על פריטי ריהוט חשובים למשרד כדי לעזור בבחירתכם:

1. שולחן ישיבות

2. שולחן משרדי

3. כסאות מנהלים

לפני הכול, נוחות

בימינו רבים מאיתנו עובדים שעות רבות במשרד ובעבודה, לצערנו לפעמים יותר מאשר בבית ובפעילות פנאי. מסיבה זו, חשוב מאוד שיהיה לנו נח במשרד. ידוע כי אוירה נעימה ונוחה משפיעה על תפוקת העבודה שלנו ויותר מכך, על בריאותינו.

כאשר ריהוט משרדי כמו שולחן הוא נמוך מדי וכאשר לדוגמא כסא לא נח לנו, הדבר יכול לגרום לבעיות בריאותיות אמיתיות. כאבי גב וברכיים וכן תפיסות שרירים וכאבי צוואר. מסיבה זו מומלץ לשקול רכישת כסאות אורטופדיים ובאופן כללי ריהוט אשר גורם לנו לתחושת נוחות ובריאות.

העיצוב של היום- מריהוט במראה פשוט ועד ריהוט משרדי יוקרתי

בעולם של היום אופנה ועיצוב תופסים מקום מרכזי וחשוב גם בעולם העסקי. מראה של משרדי חברה יכול להשפיע על דעת הלקוחות וכן לגרום להצלחה גדולה יותר בתחום. מסיבה זו רבים דואגים לעיצוב בבחירת ריהוט משרדי.

האפשרויות הן רבות: בין היתר פופולארי היום המראה העתיק והפשוט של פעם המאפשר גם קניית רהיטים במחירים נוחים למדי. לעומת זאת, קיים גם שוק רחב של ריהוט משרדי יוקרתי המציע מגוון עיצובים מרהיבים במחירים מרהיבים לא פחות. אבל יותר מכל, מומלץ לבחון את מגוון האפשרויות כדי לבחור בעיצוב המתאים ביותר לטעמכם, שכן בסופו של דבר אתם תחיו עם הריהוט כל יום.

אז מה עדיף, נוחות או עיצוב?

האמת היא שלא תמיד חייבים להתפשר. במקרה של ריהוט משרדי ניתן כיום לבחור ברהיטים נוחים ונעימים שהינם בעלי עיצוב יפהפה גם כן. התחרות רבה בשוק של הריהוט ולכן מומלץ להסתכל היטב במגוון האפשרויות ולא להתפשר על איכות ונוחות, כי גם היא יכולה להיות מעוצבת לטעמכם!

כמה טיפים על שולחנות

כשאתם באים לבחור שולחנות למשרד חשוב קודם כל לחשוב על מטרתו של השולחן, למה הוא נועד. במקרה של שולחן משרדי חשוב להתייחס לכך שזהו שולחן שתשבו לצידו שעות רבות ביממה. לכן, מומלץ כאן לבחור בשולחן שעיצובו לטעמכם ואשר מותאם לגובה ישיבה וכתיבה שנח לכם

במקרה של שולחן ישיבות, לעומת זאת, אפשר לתת יותר דגש לעיצוב מפני שהוא נמצא בסביבה ייצוגית יותר בדרך כלל ולעיניהם של לקוחות. מסיבה זו נהוג לבחור בעיצוב נעים לעין ואופנתי המתאים לצרכי הישיבות בעבודתכם. גם כאן כמובן שראוי להתייחס לנוחות כדי שיהיה נעים לכולם במהלך הישיבות הארוכות.

ומה לגבי כסאות מנהלים?

במקרה של בחירת כסאות כחלק של ריהוט משרדי, הנוחות היא חשובה ביותר מפני שישיבה לא נכונה יכולה לגרום לכאבי גב וחוסר נוחות גדולה. מסיבה זו מומלץ לבחור בכיסאות אורטופדיים או בריאותיים אשר הינם בעלי מראה מכובד ויפה בו זמנית. עבודה נעימה!

אודות אורן שץ

אורן שץ

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר