איך ללמד את הילד להוריד משחקים לבד? | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


איך ללמד את הילד להוריד משחקים לבד?

פורסם בתאריך 08/15/2011 ע"י גוד רייטינג בקטגוריה אינטרנט ומחשבים | צפיות: 870 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: משחקים, משחקים לבנות, משחקים להורדה, מוגובי

 ילד הוא יצור סקרן מטבעו ולכן החיבור בינו לבין רשת האינטרנט הוא מדהים ממש. רשת האינטרנט מציגה מידע עצום שמגיע מכל רחבי העולם ובנוסף ניתן למצוא בה גם משחקים להורדה, תוכנות מיוחדות, רשתות חברתיות, ועוד ועוד. אנו רואים כי כל ילד או ילדה ממוצעים שמחים תמיד לבלות שעות רבות אל מול המחשב.

 

אנו כהורים מנסים לעשות סדר בבלגאן כך שאנו מנסים ללמד את הילד איך לעבוד עם האינטרנט בצורה נכונה ואיך לבצע פעולות שהוא מעוניין לבצע אך עדיין לא יודע כיצד. חשוב ללמד את הילד למצוא משחקים להורדה שיהיו באיכות גבוהה ורק אז להראות לו כיצד להוריד אותם מבלי שיגרום נזק למחשב הביתי שלו.

 

עבודה נכונה מול המחשב

אם ניקח לרגע את עולמן של הבנות הרי שנראה כי יש לא מעט משחקי בנות באינטרנט. משחקי בנות אלו הם כל כך מגוונים שהם מושכים בנות בגילאים שונים לשחק בהם במשך שעות ארוכות תוך הנאה עצומה. משחק כמו מוגובי הוא משחק שמתאים גם לבנות והוא מושך אותן בכך שהן צריכות לגדל יצור חמוד בעולם מקסים.

 

בין אם מדובר בבנים שמעוניינים למצוא משחקים להורדה בכדי לירות ולפוצץ כל דבר ובין אם מדובר בבנות המחפשות משחקי בנות שונים הרי שחשוב לעבוד עם הילדים בכדי שידעו להכיר את העבודה הנכונה מול רשת האינטרנט. ליווי של ההורים יכול לסייע בכל הנושא של משחקים להורדה ואף לחדש גם להורים.

 

מקפידים על רמת הזהירות

האינטרנט הוא דבר מיוחד בכך שניתן ללמוד לא מעט דברים על ידי ניסיון עצמי. הרי לא נראה שיש איזה מקום שבו מסבירים כיצד להתעסק בדיוק עם משחקים להורדה אלא שהידע הזה נרכש לרוב על ידי גולשים שפשוט ניסו זאת בעצמם. לחיצה על קישור של משחק מסוים תאפשר הורדה שלו על ידי אישור במסגרת שתיפתח.

 

מדובר בדבר פשוט בסך הכול שלאחריו נוכל לראות איך אותם משחקים להורדה אכן יורדים אל המחשב שלנו ומחכים שנתקין אותם. לאחר ההורדה יש בדרך כלל לבצע את הפעולות הבאות –

  1. להתקין את המשחקים בתיקיה שאנו בוחרים.
  2. להפעיל את המשחק בכדי לראות שהוא עובד.
  3. ליצור אייקון על שולחן העבודה בכדי שניתן יהיה להפעיל את המשחק במהירות.

אודות גוד רייטינג

GMX

גוד רייטינג

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר