האם מוגובי משחק חינוכי? | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


האם מוגובי משחק חינוכי?

פורסם בתאריך 08/15/2011 ע"י גוד רייטינג בקטגוריה אינטרנט ומחשבים | צפיות: 1176 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: משחקים, משחקים לבנות, משחקים להורדה, מוגובי

הורים רבים חוששים למצוא את ילדם או ילדתם יושבים שעות רבות מול המחשב ומנסים את מזלם במשחקים שונים שאינם מתאימים לגילם או שהם מציגים אלימות ואלמנטים שליליים אחרים. יש אינספור משחקים להורדה ברשת האינטרנט ונראה כי כיום אין אתר שלא מציע אפשרויות הורדה שונות ומגוונות ביותר.

 

הדאגה היא כנה ביותר ואנו יכולים לראות את ההשפעה השלילית של משחקי בנות לא חינוכיים או משחקים להורדה שמציגים התייחסות שלילית לזולת. הדבר יכול להביא לדברים כמו –

  1. התנהגות גסה להורים.
  2. יחס אלים לחברים ולזולת.
  3. פגיעה בכושר השיפוט של הילדים (שגם כך עדיין לא התהווה לחלוטין).
  4. בזבוז זמן חשוב שבו צריך ללמוד או לבצע פעילויות חינוכיות אחרות.
  5. ולבעיות אישיות רבות אחרות.

 

הצורך במשחק בעל תכונות איכותיות

מערכות החינוך בעולם כולו והורים בכל העולם מחפשים משחקים איכותיים שבהם ישחקו הילדים. צורך זה מביא לכך שמפותחים משחקים איכותיים, כמו מוגובי למשל, שבו יכולים הילדים ליהנות משעות רבות של פעילות איכותית. להבדיל ממשחקים קצרים ופשוטים מוגובי מאפשר לילדים להכיר עולם מרתק וגדול.

 

מוגובי הוא דמות קטנה וחמודה שהילדים מקבלים בתחילת המשחק ועליהם לדאוג לה ולשמור עליה. קידום הדמות האישית שלהם בעזרת זכייה בפרסים וקניית פריטים חשובים עבור אותו מוגובי שהם מגדלים הם דברים שמבהירים לילד מהי תחושת אחריות. ללא אחריות הילד יודע שהיצור לא יוכל להתקדם בעולמו.

 

נהנים ולומדים הרבה יותר ממשחקים פשוטים

החשש מפני אתרים המציעים משחקים להורדה שאיכותם ירודה הוא ברור ולכן חיפוש אחר אתרים המאפשרים הורדה של משחקים איכותיים הוא דבר שהורים רבים מבקשים מילדיהם. אף הורה לא רוצה לראות כיצד בנו או בתו לומדים דברים שליליים ממשחק גרוע ולא חינוכי שאף אחד לא יודע מי פיתח אותו.

 

די במבט חטוף במשחק מוגובי בכדי לראות עד כמה חמודים היצורים בעולם הווירטואלי שבו הם גרים. הורים שרוצים להבטיח את חינוכם של ילדיהם חייבים לעשות הכול בכדי לשמור עליהם מסכנות האינטרנט השונות. מתן רשות לשחק במשחק מוגובי יכול להבטיח שהילדים לא ישחקו במשחקים אפלים ושליליים אחרים.

אודות גוד רייטינג

GMX

גוד רייטינג

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר