השכרת מתקנים מתנפחים - "תעסוקה" מצוינת לילדים | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


השכרת מתקנים מתנפחים - "תעסוקה" מצוינת לילדים

פורסם בתאריך 08/14/2011 ע"י userma userma בקטגוריה פעילויות | צפיות: 726 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: השכרת מתנפחים

 מדהים כמה שהעולם השתנה... פעם, כשהיינו קטנים - ימי ההולדת הסתכמו במשחקי חברה למיניהם, כמו "חבילה עוברת"- זוכרים? אכילת עוגה ופתיחת מתנות...

היום, השכרת מתנפחים הפכה לטרנד חדש וחובה לכל אירוע ואירוע, פעם היו משכירים מתקנים מתנפחים רק ליום הולדת, אבל מאז השתכללו המתקנים המתנפחים והם מיועדים לאירועים רבים ומגוונים, כגון: אירועי ספורט למיניהם – בגנים או בבתי ספר, פיקניקים משפחתיים ועוד.

 לפני שנברר איך מבוצעת השכרת מתנפחים, נבין בכלל מהם המתקנים המתנפחים ומה הם כוללים?

מתקנים מתנפחים הם מגוון רחב של מתקנים ומנפחים אותם לכדי צורה אמיתית. הצורות הן רבות ומגוונים וכוללות מגלשות, טירות צעצועים, קירות טיפוס וכדומה.

כיום רבים הם המקומות אשר נדרשת בהם השכרת מתנפחים. כמו: גני ילדים, אירועים למיניהם, קניונים קייטנות ועוד, כולם רוצים להיות אטרקטיביים וכולם מבינים את הכוח שיש למתקנים המתנפחים, הן להורים (שיכולים להירגע ולנוח קצת מהילדים) והן לילדים, אשר מאוד אוהבים את המתקנים המתנפחים ואפילו עצם העמידה בתור אינה מפריעה להם - העיקר להגיע למתקן המתנפח ולשחק בו...

למי ממכם, המעוניינים בשירותי השכרת מתנפחים, חשוב מאוד לוודא לפני - שהחברה אשר אתם עומדים לשכור את שירותיה תקפיד על כמה כללים חשובים.

ראשית, אנא וודאו מראש מה התקציב שלכם עבור השכרת מתנפחים. השוק רווי ומוצף ואין פיקוח על המחירים. כל חברה מחליטה בעצמה מה יהיו המחירים שלה, ולכן וודאו מראש כמה הנכם רוצים להוציא ואז מפה תמשיכו בתהליך.

לאחר שווידאתם את תקציבכם למימון השכרת מתנפחים – חשוב, אבל באמת ממש חשוב - תוודאו שהחברה עומדת בכל התקנים הנדרשים לבטיחות לשימוש במתקנים מתנפחים. אל תשכחו את המטרה הראשונית, שבעטיה החלטתם בכלל לפנות לחברת השכרת מתנפחים, רצונכם היה שהילדים ייהנו, בין אם מדובר באירוע חד פעמי, כגון: יום הולדת, חגיגת אירוע חשוב בחייכם וכדומה ובין אם מדובר (ובפרט) במתקנים מתנפחים קבועים, כגון: בקניונים, בגני ילדים ועוד!

בטיחות ילדיכם קודמת לכל, לפני ההתלהבות וההתרגשות שבעצם השכרת מתנפחים - וודאו כי ילדיכם מוגנים ובטוחים! 

אודות userma userma

השכרת מתנפחים

userma userma

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר