חיפוש עסקים למכירה ברשת האינטרנט | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


חיפוש עסקים למכירה ברשת האינטרנט

פורסם בתאריך 08/06/2011 ע"י גוד רייטינג בקטגוריה קניות ומכירות ברשת | צפיות: 754 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: עסקים למכירה

 

אתם רוצים למכור את העסק שלכם מסיבות שונות. מטרתכם למצוא קונה כמה שיותר מהר שיבין את הפוטנציאל העסקי, יהיה מוכן לשלם את המחיר וידע לקדם את העסק או לפחות להמשיך עיתו על אותו הקו.

לוח מודעות של עסקים למכירה ברשת האינטרנט נעשו פופולאריים כמו כל תחום פרסום אחר במודעות. הדרך הותיקה, של פרסום בעיתון מקומי או כלל ארצי, נמצאת בירידה ועתידה להיעלם כליל מהעולם בשנים הקרובות.

חסרונות של העיתון, יתרונות של האינטרנט

לעיתון חסרונות רבים: הוא סובל מתפוצה נמוכה יחסית לכל לוח מודעות מקוון. פרסום המודעה עולה כסף לפי אורך וגודל המודעה וכל שבוע צריך לשלם. החיסרון השלישי הוא שעיתון הופך ללא- רלוונטי בתוך יומיים שלושה.

לוח מודעות מקוון של עסקים למכירה, לעומת זאת, מחזיק בכל היתרונות: הוא מציע פרסום בחינם, ללא הגבלת זמן, עם המון מקום לתאר את העסק, עם אפשרות להעלות צילומים של העסק, עם כמות כניסות גבוהה בכל יום ועם רלוונטיות שלא גוועת.

מודעה מפורטת לעיון בכל שעה

הגולשים שמתעניינים בתחום של עסקים למכירה יכולים להיכנס לאתר בכל רגע שנוח להם: סוף-שבוע, אמצע הלילה או מוקדם בבוקר. הם מקבלים יותר תוצאות ואפשרויות מבלי לקום מהכיסא ומבלי להתרוצץ ולטלפן לכל מודעה.

פירוט המודעה נתון לשיקולכם. אתם לא חייבים לפרט כמה מכניס העסק כמה אתם רוצים עליו. את הנתונים הללו שומרים בדרך כלל לפגישה של פנים אל פנים. לוחות מודעות רבים של עסקים למכירה מציעים קישור בכל מודעה למפה שמראה את המיקום של העסק. זה יתרון גדול למי שלא מכיר כתובות ורוצה להבין מה הפוטנציאל במיקום של העסק למכירה.

לתפוס את ההזדמנות ולנצל את הספונטניות

עולם האינטרנט הוא עולם מהיר ודינמי. יש בו תמיד הרגשה של הזדמנות חדשה והגולשים בלוחות הללו תמיד מחפשים אותה. זה מעלה את סיכוייכם למצוא קונה שיתלהב מהפוטנציאל העסקי ויהיה מוכן להשקיע את מה שנדרש.

במודעה, כדאי לפרסם את מספר הפלאפון האישי שלכם. קליינטים פוטנציאליים מהאינטרנט פועלים מדחף רגעי. מעכבר המחשב היד נשלחת לפלאפון ליצור קשר. מומלץ שלא לייבש אותם, אחרת הם כבר ימצאו עסק אחר.

אודות גוד רייטינג

גוד רייטינג

גוד רייטינג

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר