תשובות לשאלות - גם אם אין תשובה, עדיין יש שאלה - למה -כל- התשובות, הן -שקר-? | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


תשובות לשאלות - גם אם אין תשובה, עדיין יש שאלה - למה -כל- התשובות, הן -שקר-?

פורסם בתאריך 07/13/2011 ע"י Eip Good בקטגוריה סדנאות | צפיות: 464 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: רגישות, ספקות, שקר, פירוד, יש ואין, מוחלטות, היש והאין, לוגיקה, שאלות ותשובות, רצונו של האדם, אמונה טמאה, שאלות למחשבה, אימון אישי, הרצאות, אמונת שקר, שקר עצמי, יעוץ אישי, פסיכולוג, רצונו של אלוהים, מהות השאלה, רגשות, תשובות לשאלות, מאמרים, אימון / אימון אישי קואצינג,

תשובות לשאלות - גם אם אין תשובה, עדיין יש שאלה - למה *כל* התשובות, הן *שקר*?

והעניין הוא, כי לפעמים נדמה לאדם שאין תשובה, דהיינו שאי אפשר להבין את המציאות בשום דרך, ושבכל מקרה תמיד תהיה עוד שאלה. ואז האדם בטיפשותו, חושב להשקיט בכך את הרצון שלו להבין את המציאות. ובפועל, זה לא עובד. משום, שזאת לא האמת.

כי ראשית כל, ב"מקרה לגמרי" דווקא כן יש תשובה. כי כל השאלות, מובילות בסופו של דבר לשכל חדש, שבו אין שום שאלה כלל. וזה נכון שאין תשובה, אבל יש הבנה, שבה אין שום שאלה כלל.

כי כל התשובות, הן תשובות של שקר. והאדם לעולם לא מצא לא מוצא ולא ימצא תשובה שום של אמת. וכל כולל כל התשובות שבעולם, הן תשובות של שקר. משום, שכל התשובות כולן, נשענות על חוקי הלוגיקה והשכל של האדם. ולכן הן לא תשובה כלל. כי תמיד אפשר להמשיך ולשאול את אותה השאלה ממש, גם על התשובה.

כגון לדוגמא ששואלים את האדם, מפני מה אתה עושה את מעשיך? והוא בטיפשותו עונה, שסיבת מעשיו, היא רצונו. והוא לא מבין, שהוא מטעה ומרמה את עצמו. כי התשובה הזאת שסיבת מעשי האדם היא רצונו, היא אינה תשובה כלל. משום שעדיין יש וצריך לשאול, מהי סיבת רצונו של האדם? וגם אם האדם ינסה להתחכם ולומר, שסיבת רצונו של האדם, היא רצונו של האלוהים / המציאות, עדיין גם זו אינה תשובה כלל. כי עדיין יש וצריך לשאול, ומהי סיבת רצונו של אלוהים? וכל סיבה באשר היא, יש וצריך לשאול, מה הסיבה שלה עצמה? כך שכל התשובות, הן שקר ותעתוע בלבד. שהן נדמות לאדם כאמת, למרות שהן כולן שקר.

ושום תשובה בעולם, לא משקפת את האמת המוחלטת. כי כל התשובות שיש בעולם, מבוססות על אמונת השקר של האדם, שהיש והאין נפרדים זה מזה. כי בלי אמונת השקר הזו, אין שום משמעות לשום תשובה שהיא. ולכן, כל התשובות, הן שקר. משום שלא ניתן להוכיח, שהלוגיקה עצמה של התשובות, שהיא עצמה ...

המאמר מאת להיות אלוהים שבך + מאמן אימון אישי ייעוץ / אליעד כהן - www.EIP.co.il | להיות אלוהים שבך מאמן אימון אישי

הכנס לאתר ותהנה מעוד מאמן אימון אישי בנושא פסיכולוג, הרצאה, פירוד, אין שום תשובה, שקר ועוד ...

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר