כסאות מנהלים בעידן ההיי טק | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


כסאות מנהלים בעידן ההיי טק

פורסם בתאריך 07/12/2011 ע"י אורן שץ בקטגוריה עיצוב פנים | צפיות: 391 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: כסא מנהלים, ריהוט משרדי, כסא משרדי, שולחן משרדי

לכל עסק ועסק נחוץ ריהוט משרדי טוב ואמין. לריהוט המשרדי פונקציה של שירות צרכי העסק תוך כדי היותו נעים והרמוני למראה. ריהוט משרדי אסתטי וחדש משדר אוירה של מקצועיות ואכפתיות. עיצובו של המשרד בעזרת ריהוט חדיש ועדכני וודאי שישנה את פניו ויעניק להם מראה רענן.

עם זאת, לא כל עסק יכול להרשות לעצמו רכישה גדולה של ריהוט משרדי. לעיתים עסק חדש צריך לחכות לתזרימי מזומנים יציבים וסדירים בכדי לחשוב בכלל על ריהוט מחדש של המשרד. עם זאת, יכול כל משרד לרכוש כסאות מנהלים איכותיים, שולחנות משרדיים וספריות.

כסאות מנהלים חדשניים

כסאות המנהלים החדישים ביותר הינם כסאות מתגלגלים, גדולים, בעלי משענות ידיים ומשענת גב רחבה. כסאות אלו עשויים לרוב עור או חומר דמוי עור. בנוסף לכך, מוצעים כיום גם כסאות מנהלים יוקרתיים העשויים חומר נושם ודק במיוחד הנראה כרשת.

חומר זה מאפשר אוורור של הכסא ומנע הזעה עליו בימות הקיץ החמים. על כסא המנהלים להיות מותאם בגובהו אל גובהו של שולחן משרדי הסמוך לו.. יש לוודא כי ידיות הכסאות גבוהות מן השולחן או נמוכות ממנו אך אינן נתקעות בו. כסא מנהלים זה הינו כסא משרדי מתכוונן לכל גובה ומצב משענת.

עיצוב המשרד על ידי חללים מחודשים ובריהוט עדכני

לא כל משרד יכול להרשות לעצמו את אופציית ההעזרות במעצב פנים, אך עם זאת זו אפשרות נהדרת לשינוי פני המשרד ועיצובם לכדי פנים חדשות. עיצוב פנים של המשרד יעשה לפי אופי העסק והאמירה האישית אשר הוא נושא עימו אל לקוחותיו.

עיצוב המשרד יכול להיעשות בעזרת שבירת קירות, פתיחת חלונות חדשים בקיר, יצירת יציקות גבס כחצאי קירות, ספריות או מדפים, צביעת קירות וכיוצא בזה. שינוי החללים במשרד יוכל להפתיע אתכם מרמת ניצול החלל החדשה אשר נוצר במשרד לפתע.

גם בחירת ריהוט משרדי עדכני הנה חלק אינטגרלי מעיצובו המחודש של המשרד שלכם. בחירת הריהוט יכולה להשתולל בצבעיו וליצור שילובים מעניינים בין חומר וצבע, אור וצל. הריהוט המשרדי יכול לכלול גם פינות ישיבה מעניינות לרווחת הלקוחות ועובדי המשרד.

איך בוחרים ריהוט משרדי עמיד ואיכותי?

בחירה של ריהוט משרדי איכותי יכולה להתבצע ביחד עם מעצב הפנים של המשרד או על ידכם במידה ואינכם משתמשים בשירותיו של מעצב פנים. על הריהוט המשרדי להיות פונקציונאלי, עמיד ומשרת את מטרותיו לצד יופי, אסתטיקה וחזון אישי בעיצוב.

בחרו בחומרים עמידים כגון עץ מלא מחופה לכה ומתכת. חומרים אלו יחזיקו בשלמותם ימים רבים ויצדיקו את קנייתם. השתמשו בריפודים בצבעים אשר אינם בהירים מידי ואשר יצריכו תחלופה גבוהה. נסו לבחור בריהוט אשר ישדר את האוירה אותה אתם רוצים ליצור במשרד שלכם.

בחירת הריהוט יכולה להיעשות דרך חנויות ריהוט משרדי וביתי מובילות. כמו כן, גם האינטרנט מציע מגוון של ריהוט לקנייה מקוונת וזולה יותר. וודאו כי מדדתם את חללי המשרד וכי הריהוט העתידי אכן מתאים להם בגודלו. יש לציין כי כל האמור במאמר זה הינו בגדר של המלצה בלבד.

אודות אורן שץ

אורן שץ

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר