משחקי באבלס טראבלס | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


משחקי באבלס טראבלס

פורסם בתאריך 06/18/2011 ע"י פיצוץ אטרקציות לאירועים בקטגוריה אינטרנט ומחשבים | צפיות: 1117 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: באבלס, באבלס טראבלס, משחקים, משחקי באבלס


מתי לאחרונה שיעמם לכם, ומצאתם את עצמכם משחקים באחד מאתרי המשחקים ברשת? אז דעו שאתם לא לבד, יותר ויותר אנשים משחקים מידי שנה באותם משחקי פלאש קטנים וממכרים שגורמים לנו להיתקע שעות מול מסך המשחק, בניסיונות לסיים משחק מסוים. סדרת משחקי באבלס טראבלס היא בדיוק כזאת. סדרה של משחקים שגורמת לנו להישכח לא מעט זמן אל מול מסך המחשב בניסיון חוזרים לסיים את המשחק.

אתרי משחקי פלאש רק הולכים ומתפתחים מידי שנה. אולי זה ריבוי המשחקים, או עליית הביקוש שנוצר לאותם משחקי פלאש קטנים וממכרים. תגידו מה שתגידו, זה ממכר. לאלה שלא מבינים מבינכם על איזה סוג של משחקים מדובר, אנסה להסביר בקצרה. ישנם משחקי מחשב גדולים שלרוב נרכשים או מורידים באינטרנט. משחקים גדולים אשר דורשים התקנה של המשחק. משחקי פלאש הם בדיוק הפך מכך. מדובר במשחקים קטנים וחינמיים, כאלה שניתן להיכנס לאתר באינטרנט ולפשוט לשחק בהם.

למה המשחקים האלה כל כך מצליחים? כי הם פשוט ממכרים. סדרת משחקים כמו למשל משחקי באבלס טראבלס צברה עם השנים מיליוני כניסות וחשיפות ברחבי העולם. כאשר משחק מגיע לרמה כזו, הוא מוצג במאות אלפי אתרים ברחבי הרשת, וזוכה לכמות אדירה של כניסות. בסדרת משחקים זה ניתן לומר שהמשחק באבלס טראבלס נחשב לאחד המשחקים המצליחים בעולם הפלאש. דבר שגרם ליצרתו של המשחק השני בסדרה זו, באבלס טראבלס 2. אומנם שניהם יצאו לפני זמן רב, אך אין עדיין וכנראה גם לא ייצא משחק נוסף בסדרת משחקי באבלס טראבלס.

ייתכן מאוד שיוצרי המשחק הסתפקו בהצלחתם של שני המשחקים הראשונים. קשה מאוד לשחזר הצלחה שכזו, ואולי קיים בהם פחד שמשחק שלישי פחות מוצלח יגרום לירידה בכמות החשיפות והכניסות לשני משחקים הראשונים, לכן כנראה לא נראה משחק נוסף של משחקי באבלס טראבלס בשנים הקרובות. מה שכן בנתיים נוכל לחזור ולשחק שוב ושוב באותם משחקים ממכרים שכבר יצאו.

מי שלא מכיר את המשחק באבלס טראבלס יכל לנסות להבין את מטרתו מעצם שמו. באבלס באנגלית זה בועות, וטראבלס באנגלית זה צרורות, והמטרה במשחק היא לפוצץ בועות בעזרת שיגור צרורות. אלמנטים רבים קיימים במשחק שהופכים אותו למוצלח כך כך, הייתי מציע לכם להיכנס ולראות בעצמכם באיזה משחק ממכר ומהנה מדובר. היכנס לפשוט לאחד הקישורים שצויינו בכתבה, ושחקו בסדרת השחקים אולי המצליחה והממכרת שנוצרה בעולם המשחקים.

אודות פיצוץ אטרקציות לאירועים

פיצוץ אטרקציות לאירועים

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר