אתה והברטר - מולטי ברטר ! ברטר במאה ה 21 | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


אתה והברטר - מולטי ברטר ! ברטר במאה ה 21

פורסם בתאריך 05/20/2011 ע"י דויד שפירא בקטגוריה קניות ומכירות ברשת | צפיות: 565 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: ברטר, מולטי ברטר, תזרים מזומנים, שיפור רווחיות, B2Barter, סחר חליפין, חובות אבודים, לקוחות חדשים, אשראי,

אם אתם מחפשים דרך חדשה בה תוכלו:
לשפר את תזרים המזומנים: דמיין מצב בו... בכל פעם שאתה מוציא כספים לרכש מובטח לך כי באותו סכום יבוצעו אצלך רכישות חדשות, זו בדיוק הדרך בה עושים החברים אצלנו עסקים בסחורות ושירותים.
ליצור מכירות חדשות: המפתח להצלחה בעסקים טמון במכירות נוספות, הורדת עלויות, הבטחת קשרים ארוכי טווח עם הלקוחות, מולטי ברטר דואג למכירות שלך, אטרקטיבית לקהל גדול של לקוחות חוזרים.
להגדיל את הרווחיות: גלה את הסודות איך להפוך את החברה שלך ליותר רווחית, תשתמש במה שיש לך על מנת לרכוש את מה שאתה צריך ורוצה. תופתע כמה כסף תחסוך כאשר תעבוד עם מולטי ברטר
לקבל קו אשראי ללא בטחונות ולא ריבית: קבל מחברת המולטי ברטר קו אשראי לרכישת סחורות ושירותים, לא תשלם ריבית ותפנה מקורות במסגרת הבנק הלחוצה והיקרה.הצטרף לחברות המובילות אשר החכימו לסחור בשירותים וסחורות בשיטת המולטי ברטר.

התפקיד של חברות המולטי ברטר הוא לצרף עסקים חדשים לפעילות הקיימת שלך. לא מחליפים את הפעילות הרגילה שלך, מוסיפים עליה. התוצאה הינה מקור חדש של לקוחות והכנסות אשר בעזרתם תרכוש מוצרים ושירותים ללא שימוש במזומן אשר יביא לך שיפור בתזרים המזומנים והגדלת העושר וההון שלך.
מולטי ברטר - רשתות עסקיות חכמות אשר תקדם פעילות מסחרית בין חבריה באינטרנט. הפעילות הינה ביצוע עסקאות BARTER - החלפת סחורות ושירותים בין חברים. אתה רוכש את מה שאתה רוצה וצריך באמצעות המוצרים שלך והחברים ברשת רוכשים ממך תוך כדי העדפת החברים ברשת.
במולטי ברטר מערכת קיימת,ידידותית, המבוססת על רשת האינטרנט, כך שלראשונה בישראל ניתן לבצע עסקאות ברטר, רב משתתפים, On Line, בשקיפות מלאה.

במולטי ברטר העלות האמיתית שלך ברכישת מוצרים היא העלות השולית שלך בייצור או ייבוא המוצרים שלך.
התשלום הינו באמצעות מכירות חדשות בזירת המסחר. החברים מבצעים עסקים בסחורות ושירותים. בכל פעם שחבר מוציא ברטר-שקל (המטבע הסחיר ברשת) בהוצאה עסקית או פרטית, מובטחת הכנסה ממכירות חדשות באותו היקף כספי.
כל חבר הינו בעל חשבון וקו אשראי בברטר שקל לשימושו. החבר יזוכה בברטר שקל בגין מכירות, החשבון יחויב ברכישת פריטים על ידי החבר.
במערכות מולטי ברטר את מקבל: לקוחות חדשים, חנות וירטואלית, קו אשראי ללא ריבית וללא בטחונות, ערוץ מכירות ייחודי וחדשני , הגדלת מכירות במזומן, איש קשר אשר תפקידו לקדם את המכירות שלך, כלי למכירת מלאי עודף ושימוש נבון בעודף כושר הייצור, רכש יעיל, כל אלו ועוד יביאו לך לשמור את המזומן שלך להון חוזר וצרכים מיוחדים, חסכון בעלויות והגדלת הרווחיות, הגדלת הון ויתרון מול מתחרים.

אודות דויד שפירא

WWW.B2Barter.co.il

דויד שפירא

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר