חוכמת הברטר - דרכים יצירתיות לשיוש במולטי ברטר | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


חוכמת הברטר - דרכים יצירתיות לשיוש במולטי ברטר

פורסם בתאריך 05/20/2011 ע"י דויד שפירא בקטגוריה קניות ומכירות ברשת | צפיות: 591 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: ברטר, מולטי ברטר, תזרים מזומנים, שיפור רווחיות, B2Barter, סחר חליפין, חובות אבודים, לקוחות חדשים, אשראי,

 גלה גמישות – לא תמיד תמצא בדיוק את מה שאתה צריך. גלה גמישות בהחלפת ספקים, גלה דרכים חדשות לקדם את המכירות שלך או לפחות לגלות פתיחות לכך. סחר החליפין לא רק יעבוד עבורך הוא גם ירחיב את אופקך ויגלה לך עולמות חדשים ויעשיר את עולמך.

חשוב ברטר – עד היום השקעת מאמץ ומחשבה איך להגדיל את המכירות כעת עליך להשקיע לא פחות מחשבה על איך להשתמש בברטר שקל שנאספו אצלך לאור הגדלת המכירות. עליך לחשוב איך לא להוציא מזומן אלא להשתמש ביתרון העסקי שלך. עליך לחשוב ברטר כל הזמן (ראה אתה והברטר).

הייה יצירתי - יצירתיות משמעותה שאתה חייב להסתכל מעבר לברור מאליו. אתה חייב למצוא דרכים חדשות לעשות דברים: יש לך חוב במחלוקת - הצע תשלום באמצעות סחורה שתמצא חן בעיניי בעל החוב. הצע ללקוח שלך המתלבט בינך ובין המתחרה שלך תמורה נוספת במוצר מ B 2 Barter . אלו הן רק כמה מהדרכים בהם ניתן וכדאי להשתמש באופן יצירתי בברטר שקל.

הייה סבלני – דברים טובים קורים לאלו המוכנים להמתין. לא תמיד תמצא את מה שאתה צריך, אבל אם תפנה אלינו ותפנה אותנו למוצר/ספק בו אתה מעוניין אנו נעשה כל מאמץ על מנת למצוא עבורך את מבוקשך.

בקר באתר לעיתים קרובות, שים לב למיילים הנשלחים אליך מ B 2 Barter - הינך חייב לקבל החלטות על רכישה באופן מושכל אך מהיר. מידי פעם ימצאו בזירת המסחר פריטים אשר זמינותם ו/או כמותם ו/או מחירם מאוד אטרקטיבי, רצוי לפעול במהירות על מנת להשיגם.

שלם בברטר שקל – כאשר מציעים לך לרכוש סחורה או שירות מחוץ ל B 2 Barter הצע לצד השני לשלם בברטר שקל. הרגש חופשי לנהל מו"מ לתשלום בעזרת ברטר שקל באופן חלקי או מלא. במידה ותצליח נציג מטעמנו יבצע את כל עבודת הניירת להצטרפות חבר חדש ואתה תזכה לתגמול הולם.

חובות אבודים או קשיים לגביה – במידה ויש לך כאלו פנה אל הלקוח שלך ובקש ממנו לקבל סחורה במקום התשלום (שכנראה כבר לא תקבל), אנו נעשה כל מאמץ על מנת למכור אותו ברשת.

מכור בברטר שקל – כאשר לקוח אשר אינו נמנה עם החברים ברשת העסקית מעוניין לרכוש ממך סחורה או שירות אך אינו מעוניין לשלם את המחיר המבוקש או שאתה ממש מעוניין לצרף אותו כלקוח אצלך הצע לו להצטרף ל B 2 Barter ושירכוש את מה שהוא צריך בברטר שקל. אנו נדאג לרישום ואתה תזכה בתגמול הולם.

שלם לחייבים בברטר שקל - ככל שתוכל פנה אל הספקים שלך והצע להם לשלם בברטר שקל, במידה ויש ברשת העסקית חבר בעל סחורה או שירות דומים, הספק שלך כנראה יעדיף לשמור אותך כלקוח ויסכים להצטרף ל B 2 Barter . במידה ואין ספק דומה תוכל להגיד שבתנאים מסוימים הוא ייהנה מבלעדיות לתקופה מסוימת, גם כאן תזכה לתגמול הולם.

שלם או תגמל עובדים בברטר שקל – החלף את התשלום במזומן בכל הקשור לתגמול/תמרוץ עובדים בתשלום בברטר שקל. תמצא כי אנו ערוכים לכך ויש היצע רחב של פריטים שתוכל לרכוש עבור העובדים שלך באופן שוטף.

שמר ועודד לקוחות בברטר שקל – החלף את רכישת המתנות ללקוחות במזומן ברכישת מוצרים "שווים" יותר בברטר שקל. כך תוכל לשמר את הלקוחות שלך ולהגדיל את ההכנסות מהם, כמו כן רכוש בברטר שקל את כל מוצרי קידום המכירות שלך.

צא לחופשה בברטר שקל – בדוק את מלאי החופשות, מלונות, צימרים, כרטיסי טיסה ועוד המופיעים מפעם לפעם ברשת העסקית שלך.,

החלף ברטר שקל במזומן – הקם חשבונות משנה עבור עובדים, מכרים, משפחה או כל אחד אחר שיעביר לך מזומן בתמורה לכך שתרכוש עבורו או שירכוש בעצמו מוצרים ב B 2 Barter .

הגדל את חשיפתך ללקוחות בברטר שקל - רכוש בעזרת ברטר שקל פרסום בעיתון או במגזין ייעודי, עדכן/הקם את אתר האינטרנט שלך, עצב מחדש את הלוגו ובצע את כל עבודות הדפוס הנחוצות לך בברטר שקל.

אודות דויד שפירא

www.B2Barter.co.il

דויד שפירא

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר