מעקות למדרגות | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


מעקות למדרגות

פורסם בתאריך 05/05/2011 ע"י מיכל שדה בקטגוריה עיצוב פנים | צפיות: 487 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: מעקות למדרגות, מעקות, דלתות כניסה, מעקה מעוצב

 


מעקות למדרגות, מהווים תפקיד חשוב בבית, אל לנו להקל ראש בגינם.


 


מעקות למדרגות הינם המצאה שקיימת שנים בהיסטוריה אך לא בטוח כי התייחסנו יתר על המידה למידת השפעתם עלינו במהלך היום יום שלנו לצורך העניין למשל בשיפוץ הבית לרוב אנו משקיעים זמן רב בשיפוץ המטבח וטיב עיצוב הסלון אך לא פעם מעקות למדרגות הבית תופסים תשומת לב רבה בעיקר כאשר הם מותקנים על גרם מדרגות מרכזי של הבית שהרי זה משפיע על סביבת הסלון ועל עיצובו יותר מאשר מעקות למדרגות בעליה צדדית או אף מעקות למדרגות בכניסה האחורית של הבית למשל. ולכן עלינו להתחשב יתר על המידה בעיצוב מעקות למדרגות מדרגות אלה. למשל לא היינו רוצים כי מעקות למדרגות הבית יהיו בעיצוב כבד מידי אם שאר הבית אינו כזה או לחלופין מעקות למדרגות פשוטות מידי כאשר כל הבית מושקע ואינו פשוט, עלינו להתאים גם את צבע מעקות למדרגות הבית למרצפות כמובן ועל כן כמובן עלינו לקחת בחשבון רק את תחום מעקות למדרגות הבית אך עם זאת באמת להתקינם בסוף השיפוץ פחות או יותר.


 


בנוסף למעשה, עלינו להתחשב רבות כמובן בבטיחות מעקות למדרגות הבית שכן זהו תפקידם לפני הכל, כך למשל עלינו לבדוק טוב את מעקות למדרגות המרפסות שלנו, האם כדאי להשתמש בשלל החומרים החדשים לשם העיצוב או שעלינו להתפשר מעט ולא למהר ולהפריז בעיצוב בכדי לשמור על בטיחות המעקה, או יותר נכון שהמעקות למדרגות ישמרו על הבטיחות שלנו ושל ילדינו.


 


כיום קיימים שלל עיצובים עבור מעקות למדרגות וניתן לשלב חומרים שונים כמו גם זכוכית, פרספקס ועץ, בכדי לשמור על כיוון העיצוב שלנו בהתאמה מלאה לשאר עיצוב הבית ובכדי לא לגרוע מבטיחות המעקות למדרגות, חשוב אם כן, לבדוק את כל מירב האופציות אך לשמור על כיוון ספציפי מראש ולהבהיר זאת מראש ליצרן ובכך נגיע למקסימום התאמה, כמובן שרצוי לקחת מס' הצעות מחיר וזאת ניתן לעשות ללא בעיה ע"י אתרי האינטרנט השונים וכך נוכל מראש לדעת פחות או יותר את הכיוון ולהקל על עצמינו את העבודה.


 


המבחר של מעקות למדרגות הוא עצום ואדיר כל מה שניתן וצריך זה לבחור, אך לא תמיד אנו יודעים מה לבחור , לכן אם יש אדם שמתמחה בתחום מעקות למדרגות יכול להמליץ לכם על סוג מסוים של מעקות למדרגות ועל חומר מסוים שכדאי לקחת אותו והוא עמיד במיוחד. כלומר חוות דעת של מומחה בתחום מעקות למדרגות תמיד היא טובה וכדאי לשמוע.


 


מלבד זאת שמעקות למדרגות משדרגות את הבית וגורמות לו להיראות טוב יותר , הם גם בטיחותיות למשל כאשר ילדים קטנים עולים במדרגות ולא תמיד שמים לב, הם יכולים ליפול, לכן חשוב מאוד לשים מעקות למדרגות לבטיחות הילדים, ואם זה נראה טוב ויפה אז עוד יותר טוב, כך גם הילדים מוגנים ואנו מרוצים מהתוצאה.


 

אודות מיכל שדה

ארטפרו

מיכל שדה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר