סורגים פרקטיים לבית | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


סורגים פרקטיים לבית

פורסם בתאריך 04/13/2011 ע"י שי ח בקטגוריה עיצוב פנים | צפיות: 612 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: סורגים, בטיחות לבית, מעקות, עיצוב סורגים

 סורגים פרקטיים לבית


 


סורגים משמשים אמנם לצרכים פרקטיים כמו הגנה מפני פורצים וגנבים או למניעת נפילה של ילדים אבל סורגים יכולים להיות פריט דקורטיבי עיצובי המוסיף חן ויופי לבית שלנו. יתכן ואם היינו יכולים לא היינו בוחרים להתקין סורגים בבית אבל מאחר ויש צורך בכך אין שום סיבה שלא ננצל את הצורך בהתקנת סורגים ונכניס עוד אלמנט קישוטי נאה ונשלב אותו בעיצוב הכללי של הבית שלנו.


 


סורגים יכולים להיות סורגים ישרים או סורגים עם בטן. סורגים ישרים הם יותר אלגנטיים ויותר עדינים, הם אינם בולטים מפתח החלון. סורגים עם בטן מרוחקים יותר מהחלון הודות לבטן המעוגלת שלהם והם נותנים תחושה של יותר מרחב ופחות תחושה של "מאחורי סורגים". יש אנשים שדווקא מעדיפים סורגים עם בטן מפני שבמרחב שנוצר הם יכולים להניח עוד פריטים של קישוט כמו למשל כריות דקורטיביות או עציצים. מבחינת היעילות שלהם אין בדרך כלל הבדל בין סורגים ישרים או סורגים עם בטן והבחירה ביניהם היא עניין של טעם אישי.


 


כאשר רוכשים סורגים אפשר לבחור בין דוגמאות רבות ומגוונות. ישנן דוגמאות סורגים קטנות ועדינות וישנן דוגמאות שהן אמנותיות ויצירתיות. הדגמים יכולים להיות דגמים גיאומטריים או עיטורים בדוגמת גבעולים או פרחים ועוד אפשרויות רבות אחרות. אפשר להתרשם מדגמים שונים ומגוונים של סורגים באתרים רבים באינטרנט וכן במגזינים ובקטלוגים של החברות המוכרות סורגים.


 


כאשר בוחרים להתקין סורגים בבית אפשר לבחור באותו דגם בכל הפתחים בהם מותקנים סורגים ואפשר לבחור דגמים שונים של סורגים בהתאם לעיצוב של כל חדר. אפשר גם לבחור להתקין במקום אחד סורגים ישרים ובמקום אחר סורגים עם בטן, הכל לפי הטעם האישי, הצרכים והרצונות של המתקין. אפשר להתקין סורגים גם על פתחי חלונות וגם על פתחים גדולים יותר כמו דלתות הנפתחות למרפסת או לגינה.


אם אתם בעיצומו של עיצוב הבית, ואתם מחפשים סורגים לביתכם – כדאי לכם להתחיל לחפש סורגים איכותיים כמה שיותר מהר, ולא להזניח את זה לרגע האחרון. ייצור איכותי של סורגים יכול להבטיח לבית שלכם גם בטיחות מלאה וגם עיצוב יפה. כאשר אתם ניגשים לחפש מידע אודות יצרני סורגים בישראל, מומלץ להעיף מבט באינטרנט ולראות אילו חברות מובילות יש היום בתחום של עיצוב סורגים בישראל. אתם לא תאמינו כמה מידע תוכלו למצוא היום באינטרנט אודות סורגים מעוצבים – מבחר עשיר של תמונות, מאמרים לעיצוב הבית ועיצוב סורגים בפרט, וכן סרטוני הדגמה אודות ייצור, עיצוב והתקנה של סורגים – קיים מאגר אדיר של מידע ברשת שיכול להוות לעזר בשבילכם. לכן, חשוב לזכור – עיצוב סורגים זוהי מלאכה חשובה שאין לדחות אותה לרגע האחרון, ובשביל לעשות זאת במהירות ובקלות, הקליקו על העכבר וחפשו באינטרנט מידע אודות סורגים מעוצבים. שיהיה בהצלחה רבה!

אודות שי ח

פורטל מפתחים

שי ח

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר