משחקי חשיבה און ליין | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


משחקי חשיבה און ליין

פורסם בתאריך 04/11/2011 ע"י אלעד כהן בקטגוריה אינטרנט ומחשבים | צפיות: 561 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: משחקי חשיבה, משחקי חשיבה לילדים, משחקי חשיבה למבוגרים, משחקי חשיבה חינם

משחקי חשיבה און ליין

כולנו אוהבים אתגרים, כולנו אוהבים לשחק – וכששני אלה משולבים אחד בשני אנחנו יכולים לבלות שעות מול מסכי המחשב. משחקי חשיבה און ליין מאפשרים לנו לבחון את יכולותינו, להתמודד עם אתגרים מחשבתיים ובין היתר גם לפתח אותם ולהעשיר את הידע שלנו בתחומי המספרים, האותיות והלוגיקה. לא בכדי משחקי חשיבה און ליין הם כה פופולאריים. כשאנחנו מצליחים במשחק שדורש מאיתנו מחשבה ומיומנות – אין דבר מספק יותר מלהצליח ולהרגיש כי עמדנו באתגר שהוא לא רק מזל וזריזות ידיים.

משחקי חשיבה און ליין: ילדים

כאשר תפנו לחפש משחקי חשיבה און ליין, קרוב לודאי תחשפו למיליוני תוצאות שיובילו אתכם לאתרי משחקי חשיבה און ליין שמיועדים לילדים. אתרים אלה מבינים את הפוטנציאל בשילוב חשיבה במשחקי ילדים ומאפשרים לכם לתעל את הזמן שהילדים מבלים מול המסכים. כך הם לומדים להכיר צורות, מספרים, אותיות, משפרים את הזיכרון, מתרגלים את יצירת הקשר בין עצמים ומכירים עולמות שלא נחשפו אליהם. בדרך כלל משחקים אלה עושים שימוש בדמויות מוכרות מעולמם של הילדים, כך שלבטח שלובה במשחק הנאה והזדהות עם הדמות והצלחתה.

משחקי חשיבה און ליין: מבוגרים

משחקי חשיבה און ליין שמיועדים למבוגרים, כוללים לרוב שני סוגים עיקריים: משחקי קלפים או משחקי אסטרטגיה. משחקי הקלפים כוללים סוליטייר לכל סוגיו, פריסל, ספיידר וכדומה. משחקי האסטרטגיה כוללים בדרך כלל חשיבה מבנית, תכנון מרחב, משחקי בנייה ואפילו משחקי זיכרון ושיבוץ צורות מתוחכם. בין משחק בועות למירוץ מכוניות, נסו לפעמים לשחק גם במשחקי חשיבה. האמינו לנו, אין כמו לנצח ולהצליח במשחק תודות למחשבה המפוכחת והאסטרטגית. עם הזמן תראו איך היכולות משתפרות, החשיבה מתפתחת וההנאה לא נשארת מאחור.

משחקי חשיבה און ליין: חינם

אתם ודאי זוכרים את התקופה שכדי לשחק במשחקי וידאו היינו קונים את הקופסאות המאובזרות ובתוכם הדיסק ועליו המשחק. העידן הזה חלף וכיום כל משחקי החשיבה נמצאים באינטרנט ועוד יותר מכך – משחקי חשיבה חינם!. רוב אתרי המשחקים לא דורשים תשלום ומאפשרים לכם לשחק ללא הגבלה. דבר אחד חשוב שתדעו: אם בחרתם להוריד את המשחקים ולא לשחק און ליין, יתכן ומדובר בגרסה מקוצרת של המשחק שלאחרי שלושים יום תאלצו להזין פרטי כרטיס אשראי על מנת להמשיך ולשחק.

אודות אלעד כהן

המאמר נכתב על ידי אלעד כהן - מתכנת פלאש בחברת GAME DEV LTD.

אלעד כהן

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר