וירוסים ורוגלות | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


וירוסים ורוגלות

פורסם בתאריך 04/11/2011 ע"י יבגני סיני בקטגוריה קניות ומכירות ברשת | צפיות: 658 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: ניידים, החלפת, לפטופ, טכנאי, בית

 ידוע כי וירוס מחשבים יכול  במקרה הטוב רק לגרום להפרעה קטנה במחשב אך קיימים מספר וירוסים העלולים להזיק למחשב גם על ידי מחיקה או שיבוש נתונים וגם על ידי פגיעה פיזית בחלקיו.
איש מאיתנו אינו יודע מי כותב אותם אך העובדה היא שהם שם באינטרנט, בדוא"ל או בתוך תוכנה מועתקת שירדה לנוו. 
הם לא ייעלמו סתם כך, כי תמיד יש מישהו שהמחשב שלו נדבק בווירוס ותוכנת ה-אנטי וירוס שמותקן, או שלא, באותו המחשב פשוט לא עושה את העבודה,וזה ממש לא משנה אם המחשב שלך נייח או לחילופין מחשב נייד.
וירוסים מתחלקים למספר סוגים בהתאם לסוג הפגיעה שלהם, ורמת ההגנה שתוכנת אנטי וירוס או רוגלה מספקת היא זו שקובעת עד כמה המחשב שלנו באמת מוגן.
ישנם הרבה תוכנות אנטי וירוס בשוק, חלקם בחינם וחלקם בתשלום, דבר שחשוב לזכור הוא שתוכנות האנטי וירוס הניתנות בחינם הן לא פחות טובות מהתוכנות בתשלום(וזה מוכח).
בעת שימוש בתוכנת חינמיות קחו בחשבון שבמקרה והתוכנה לא עושה את מה שאמורה לעשות אינכם יכולים "לכעוס" על מישהו שנתן לכם משהו בחינם, לעומת זאת אם שילמתם כסף טוב עבור תוכנה שאינה עושה את עבודתה תמיד תוכלו להתלונן על כך(למרות בברוב המקרים החנויות יתנערו מאחריות ויפנו אתכם ליבואן או לתמיכה של התוכנה).
באתר הבודק באופן בלתי תלוי את תוכנות ה- אנטי וירוס השונות www.virusbtn.com  ניתן למצוא את כל התוכנות שנמכרות בארץ אשר זכו אצלם בדירוג של חסימה מוחלטת.
יש לשים לב שדרוש רישום לצורך השימוש במידע.
קישור לתוכנת AVG –
http://free.grisoft.com
קישור לתוכנת Avast! –
 http://www.avast.com/eng/avast_4_home.html
קישור לתוכנת Pctools Antivirus – 
http://www.pctools.com/free-antivirus/
שימו לב שהכוונה במילה חינם היא שהשימוש בתוכנה הוא למשתמש הביתי בלבד ולא למשתמש העסקי.
דבר חשוב לזכור הוא נושא התמיכה בתוכנה, לדוגמא התוכנה הנפוצה סימנטק אנטי-וירוס היא טובה ומבצעת את עבודתה, אך יש לה בעיות בתחום התמיכה, פשוט אין עם מי לדבר אלא בתשלום או דרך "שאלות נפוצות" באתר האינטרנט.
על כל פנים אל תתקינו אנטי וירוס לא חוקי , כי אין לכם שום דרך לדעת האם בוצעו שינויים בתוכנה שאמורה להגן על המידע במחשב היקר שלכם.
כמו כן חשוב להבין כיאי אפשר להתקין שתי תוכנות אנטי וירוס על אותו המחשב,מכיוון שזה גורם למחשב להתקע ולאיטיות בלתי נסבלת, יש להסיר אחת ואז להתקין את השנייה.
ולסיום, כל תוכנות ה- אנטי וירוס מתעדכנות אחרי שהחברות זיהו וירוס חדש לכן אחרי כל עדכון של התוכנה יש לבצע סריקה מלאה של הכוננים הקשיחים ו ה- Disk on Key.

 

Www.gozol.co.il
גו מחשבים הינה מעבדת מחשבים מקצועית המתמחה בתיקון מחשבים ניידים, נייחים,מדיה סנטרים,ומערכות מחשב שולחניות, בגו מחשבים ישנו גם שרות של טכנאי עד הבית תוך 2-4 שעות מרגע הקריאה בטלפון 0722460640

 

 

אודות יבגני סיני

יבגני סיני מנהל מעבדת גו מחשבים 0722460640

יבגני סיני

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר