עיצוב הזמנות לחתונה ובר מצווה | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


עיצוב הזמנות לחתונה ובר מצווה

פורסם בתאריך 04/03/2011 ע"י אלירן שחר בקטגוריה זוגיות | צפיות: 784 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: הזמנות לחתונה, הזמנות, מעטפות, עיצוב הזמנות לחתונה

עיצוב הזמנות לחתונה הינו תחום שהתפתח בשנים האחרונות, עם צמיחת השוק של הפקת האירועים בכלל, ובתוכו נכללות גם אותן הזמנות לחתונה, שבלעדיהן לא יוכל להתקיים האירוע.

עיצוב הזמנות לחתונה

הזמנות לחתונה עשויות להיות פשוטות ביותר ולהודיע בצניעות על עובדת קיום החתונה, מיקום החתונה ופרטים נוספים, והן אף עשויות להיות מפוארות ולהרשים את האורחים המוזמנים עוד בטרם הגיעו לאירוע, ולהכינם לצפוי להם מראש. זהו מסר קטן מהחתן והכלה לאורחי האירוע, כיצד יוכלו להתארגן וכיצד לתפוס את האירוע המיוחד שהכינו לחגיגת יום ברית הנישואין שלהם.

דוגמאות הזמנה לחתונה

דוגמאות הזמנה לחתונה ניתן למצוא במגוון אפשרויות בכל בתי הדפוס ואולמות האירועים שתיגשו אליהם למטרה זו.

הזמנה לחתונה עשויה לכלול כאמור, מעט פרטים טכניים ותיאור קצר וקולע של האירוע, בליווי גרפיקה משמחת ומתאימה, ועשויה אף להיות רווית פרטים, מסרונים קטנים הרלוונטיים לאירוע ותדרוך מפורט בקשר לאירוע. הזמנה לחתונה תהיה תמיד מלווה במעטפה, ויש המהדרין ואף בוחרים מעטפות מהודרות.

הזמנה לחתונה עשויה להיות דבר מושקע, כיאה למכתב הרשמי המבשר על חתונת בני הזוג, ומזמין בכבוד רב את המוזמנים אל האירוע. יש בהזמנה את האות הפותח לציון חגיגות ברית הנישואין של הזוג הצעיר, וכגודל ההשקעה, כך גודל החשיבות הניתנת למעמד אצל בני הזוג.

עיצוב הזמנות לבר מצווה

הזמנות לבר מצווה הינן עסק דומה להזמנות חתונה, אך עשויות להיות פשוטות יותר בעיצובן, וכן לכלול פחות פרטים מחדשים ומיוחדים. ההזמנה תהיה גם היא מלאה בפרטים טכניים, מיקום האירוע, שעת התכנסות ופרטים נוספים. לעיתים אף תצורף מפת הגעה כדי לחסוך מהמוזמנים את הצורך לנווט אל האירוע, ולהקל על הגעתם.

לעיתים, בעל השמחה בבר המצווה עצמו, עשוי להפוך את העניין למורכב, בשל עירוב רצונות של ילד מתבגר, ששם דגש על פרטים שונים.

עיצוב הזמנות לבר מצווה כולל בדרך כלל עיצוב מהודר בצבעים שזורים זהב או כסף, כדי לסמל את המעמד החגיגי והמרגש אליו הגיע הילד הצעיר, ולסמל את בשלותו להיכנס אל עולם המבוגרים בנפתולי חייהם.

אודות אלירן שחר

Right Click

אלירן שחר

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר