הזמנה לחתונה – השלב הראשון בדרך לאירוע מוצלח | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


הזמנה לחתונה – השלב הראשון בדרך לאירוע מוצלח

פורסם בתאריך 04/03/2011 ע"י אלירן שחר בקטגוריה זוגיות | צפיות: 713 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: הזמנות לחתונה, הזמנות, מעטפות, עיצוב הזמנות לחתונה

עיצוב הזמנות לחתונה הינו עיסוק מורכב, שאף אם הוא נראה לעיתים פשוט, לפעמים מתגלמות בו בעיות רבות. בניסיונות לאחד בין עולמות בני הזוג, מתגלים פערים רבים העלולים לצוץ באמצעות הכנת הזמנות לחתונה, כשם שהן עלולות לצוץ בהפקה כולה בפרטים השונים.

עיצוב הזמנות לחתונה

עיצוב הזמנות לחתונה כולל אלמנטים שונים של עיצוב שמוסכמים בשוק הפקות החתונות, ובחברה כולה. ישנם אלמנטים ששונים בין חברה לחברה, ויהיו פרטים המהותיים לאחד מבני הזוג שפחות מהותיים לצד השניאך לא על ההזמנות תיפול החתונה, והרי הכל רק סמל למיסוד יחסי בני הזוג.

ניתן לראות שרבות מההזמנות נעשות בשיתוף עם אולם האירועים או גן האירועים או אף מופקות על ידם כחלק מהחבילה כולה. כך, נמנעת הטרחה סביב הנושא, בכל הנוגע לעיצוב הכללי, וכעת נשאר רק לעמוד על הפרטים. לעיתים מתקבלות רק מעטפות מקום האירועים, ומפות הגעה, שאליהן מצורפת הזמנה לחתונה פרטית של בני הזוג.

הזמנות לחתונה נשלחות אל המוזמנים

הזמנות לחתונה נשלחות אל המוזמנים כחודש לפני האירוע, יותר או פחות, כראות עיניהם של בני הזוג. נהוג לשלוח הזמנה כל בית אב, כשלמשפחה קרובה וחברים קרובים ביותר, ניתן לתת הזמנות כלליות, אך חשוב לזכור- מוטב לתת הזמנה נוספת ובלבד שהמוזמן ירגיש שהוא מתקבל ורצוי מאוד באירוע.

על כל הזמנה לחתונה נהוג לרשום את שם המוזמן ושם בו זוגו או בן זוגה, ואם לא ידוע השם, ניתן להזמין את בן זוגו/ה במפורש. נהוג לכלול ברשימת המוזמנים מקום נוסף לכל מוזמן, כדי לאפשר לו להגיע לא בגפו.

הזמנות לבר מצווה – בדרך לאירוע מוצלח

הזמנות לבר מצווה גם הן מבשרות על אירוע משמח בצורה מרגשת ורשמית, ועשויות להיות יריית הפתיחה לאירוע מוצלח ביותר, אם ההזמנה מזמינה ומתארת את האירוע בצורה שתלבה בלב המוזמנים את השמחה.

הזמנה לבר מצווה עשויה להיות פשוטה, ועם זאת, אף מפוארת ומרשימה, וכן ההזמנה עשויה להיות מהודרת ביותר. בשני המקרים, היא מספרת על טקס בר מצווה חגיגי לבן זכר בישראל, ששמח לחגוג את התבגרותו עם משפחתו וחבריו הקרובים.

אודות אלירן שחר

Right Click

אלירן שחר

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר