טבעת אירוסין בחג האביב | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


טבעת אירוסין בחג האביב

פורסם בתאריך 03/23/2011 ע"י תמי לוי בקטגוריה כללי | צפיות: 534 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: טבעת אירוסין,

למה כל כך נפוץ להציע נישואין בחודשי האביב ובתקופת חג הפסח?
תקופת האביב בכלל וחג פסח בפרט הינם זמן מושלם להציע בו נישואין לבחירת הלב ולקיים את טקסי הגשת טבעות האירוסין. אם אתה מוצא את עצמך בזמן האחרון מביט על טבעות אירוסין בחלונות ראווה או מחפש באינטרנט "טבעת אירוסין" בימים אלו ממש, אם אתה שואל את עצמך: מה עובר עליי לעזעזל? יש הסבר פשוט לתופעה: חג החירות, חג האביב, ריחות הפריחה ותחושת השימחה והאהבה המתעצמת בימים אלו הם דבר אוניברסאלי ואינם רק בראשך שלך. כבר בתורה דובר על חודש ניסן כעל חודש של התחלות חדשות. חשבת לרכוש טבעת אירוסין לחג פסח? חודש ניסן נחשב כבר במקורות לתחילתה של השנה היהודית ע"פ התורה. בספר שמות, בהקשר של נתינת התורה למשה רבנו נאמר: "החדש הזה לכם ראש חדשים, ראשון הוא לכם לחדשי השנה" (שמות יב, ב). הסיבה לכך היא שחודש ניסן בו הוצאו בני ישראל ממצרים ע"י ה נחשב לחודש של תקווה וגאולה. בני ישראל יצאו מעבדות בארץ מצרים לחירות ולהגשמה כעם. לכן זו התחלה חדשה ותחילתה של שנה עבור בני ישראל אז והיהודים היום. הסיבה לכך שבזמן הזה החליט ה להוציאנו ממצרים הינה התנאים המצויינים השוררים בחודש זה, חודש האביב. מזג האויר הנעים בו לא חם מידי ולא קר מידי, ההתחדשות והפריחה, הוא הזמן אותו בחר ה לבני ישראל להליכה במדבר של 40 יום. כמובן שבסוף ההליכה נמשכה 40 שנה בעקבות חטא העגל – אך זה כבר נושא למאמר אחר.
עוד רמז לקשר בין תחושת ההתחדשות לבין חודש ועונה זו הוא במקורו של השם "ניסן". מקור השם הוא במילה האכדית "ניסנו" שמשמעותה - ניצן אשר פריחתו היא באביב כמובן.
אז - לך עם הלב, קח את מערכת היחסים שלך לתקופה חדשה, התחלה חדשה, תן לאהבה לפרוץ החוצה בשלל צבעי הפריחה. כי גם היא, כנראה לא תהיה יותר מוכנה, מתי כדאי אם לא בעונה זו של השנה להציע נישואין עם טבעת אירוסין מרהיבה!
אנחנו בוינטי תכשיטים מזמינים אותך לאולם התצוגה שלנו שבבורסת היהלומים ברמת גן לפגישת ייעוץ ללא תשלום וללא כל התחייבות. נשמח להראות לך את קולקציית אביב 2011 של טבעות האירוסין שלנו בעיצובים מפתיעים, במחירים חסרי תקדים ובמגוון מבצעים מיוחדים לאביב ולחג הפסח.
 

אודות תמי לוי

תמי לוי וינטי תכשיטים www.vinetijewls.co.il

תמי לוי

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר