כתיבת פרופיל חברה | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


כתיבת פרופיל חברה

פורסם בתאריך 02/25/2009 ע"י שיר מנור בקטגוריה עסקים וכלכלה | צפיות: 1053 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: קופירייטר, תוכן, תוכן שיווקי, תכנים, טקסט, טקסטים, כתיבה, כתיבת, מאמרים, כתיבה שיווקית, עריכה, עריכת תוכן, עורך תוכן, עריכה שיווקית, עיתוני עובדים, עיתוני לקוחות, עריכת, פרופיל חברה, ניהול תוכן, ניהול תכנים, סלוגן, תוכן אתרים, תוכן לאתרים

פרופיל החברה שלך הוא תעודת הזהות של העסק שלך. מטרתו להשיב בקצרה על כל שאלות הלקוח הפוטנציאלי שלך, כולל אלה שלא היה מודע לקיומן עד כה.
רפרוף מהיר על פני פרופיל החברה אמור לספק לכל המעוניין תשובות תמציתיות לשאלות הבוערות: מהי מהות העסק שלך ומהו קהל היעד שלו? מה מיוחד בו? ממתי הוא קיים? מיהם הגופים המרכזיים שנעזרו בשירותיו הטובים של העסק עד כה (נכון רק לגבי עסקים המעניקים שירותים לעסקים)? והחשוב מכל – כיצד יתרונות העסק שלך משרתים דווקא אותו, הלקוח הפוטנציאלי שלך.
בקיצור
משפטים אחדים בלבד עומדים לרשותך, ובהם עליך לשכנע את הלקוח בנחיצותך עבורו. נכון, יש שפע אדיר של מידע שתרצה לחלוק עם הלקוח בכל הנוגע למפעל חייך, וכולם נראים לך חשובים מאוד, ואף הכרחיים. אולם, קוצר היריעה העומדת לרשותך מאלץ אותך לברור בקפידה אך ורק את הפרטים המבדלים אותך ממתחריך והופכים אותך לעדיף על פניהם ומושך עבור הלקוח.
אל תשכח שממש כמוך, גם הלקוח הפוטנציאלי שלך עסוק וממהר, על פי רוב. רוב הלקוחות הפוטנציאליים לא יקראו את כל הפרופיל, מפאת קוצר זמן או חוסר עניין. לכן, עליך להגדיל ככל יכולתך את הסיכוי לכך שהמשפטים הראשונים בפרופיל החברה ישקפו את מהות עסקך כהלכה.
בולט, מוביל ואמין
סביר להניח גם שבאותה מידה שנחשף לפרופיל החברה שלך, בחן הלקוח הפוטנציאלי טקסטים דומים של רבים ממתחריך. אל תשכח זאת בבואך לתכנן כתיבת פרופיל חברה. זכור שמטרתך לבלוט ביחס למתחרים, להיות שונה, להיתפס כמקצועי ומוביל מהם בתחומך, בלי לוותר לרגע על האמינות (כלומר, לא תשיג דבר אם תתהדר בנוצות שאינן שלך...).
לפי הסדר
כתיבת פרופיל חברה צריכה להיות השלב הסופי בתהליך מקיף של גיבוש אסטרטגיה שיווקית, זיהוי יתרונותיך ביחס למתחרים והגדרת מטרות ויעדים לשיווק. לאחר שזיהית את יתרונותיך, עליך לסדרם על פי מידת חשיבותם, מהחשוב ביותר, זה שלא מצוי אצל המתחרים, לחשוב פחות - זה המצוי אצל רוב המתחרים. כך תמנע מצב שבו קהל היעד נחשף לתוכן, רפרף על פניו ועבר הלאה, מבלי להגיע לעיקרו.

מילת הקסם בעלת ניסיון רב בכתיבת פרופילי חברה לגופים המובילים במשק, וגם לחברות קטנות ובינוניות.

אודות שיר מנור

שיר מנור, קופירייטרית, מנהלת "מילת הקסם", www.milat-hakesem.co.il, שיר מנור, קופירייטרית ומנהלת "מילת הקסם", בעלת ניסיון רב בכתיבה, עריכה והפקה של עיתוני עובדים ולקוחות (עבור דן תחבורה ציבורית, אורגל – נציגת GROHE בישראל, חברת חשמל, energy, נביעות, אלקטרה ועוד)

שיר מנור

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר