כיצד מעבירים בפרודוקטיביות את ימי המיתון? עצות חינם לפרילאנסר היוצר – מעצב גרפי, צלם, קופירייטר | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


כיצד מעבירים בפרודוקטיביות את ימי המיתון? עצות חינם לפרילאנסר היוצר – מעצב גרפי, צלם, קופירייטר

פורסם בתאריך 02/25/2009 ע"י שיר מנור בקטגוריה עסקים וכלכלה | צפיות: 872 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: copywriter, קופירייטר, תוכן, תוכן שיווקי, תכנים, טקסט, טקסטים, כתיבה, כתיבת, מאמרים, כתיבה שיווקית, עריכה, עריכת תוכן, עורך תוכן, עריכה שיווקית, עיתוני עובדים, עיתוני לקוחות, עריכת, פרופיל חברה, ניהול תוכן, ניהול תכנים, סלוגן, תוכן אתרים, תוכן לאתר

בימים אלה של מיתון במשק, שבהם חברות רבות מצטמצמות ושוקלות מחדש את תקציבי הפרסום, אלה שמהם התפרנסתם בכבוד עד כה, קורה לעתים שגם העסוקים שבינינו, המעצבים והקופירייטרים הפרילנסרים, נאלצים להתמודד עם ימים שקטים, בלשון המעטה. מה כדאי לעשות בימים כאלה מלבד בטן-גב ורגע-של-מרגוע לתאי המוח האחראים ליצירתיות?
לכתוב מאמרים על תחום העיסוק - אתרי מאמרים רבים (maker.co.il, publisher.co.il , article.co.il , articles.co.il , reader.co.il ועוד) יארחו אותם בחינם, ואולי מהם יגיע הלקוח הבא, ועמו המיליון הראשון... במאמרים החדשים שתכתבו תוכלו גם להעשיר את אתר האינטרנט שלכם. ראו הרחבה לסעיף זה בהמשך.
לפרסם את עצמכם - אין כמו כמה שעות מתות לפרסום העסק שלכם במנועי חיפוש בחינם. יש כמה מאות כאלה (2sale.co.il, localista.com ,loggos.co.il , http://setup.co.il ועוד). כל לינק לאתר שלכם חשוב ביותר לקידומכם במנועי החיפוש.
להעשיר את הידע - בטוח יש ספרות מקצועית שעד כה הייתה מונחת על המדף בספרייה שלכם כאבן שאין לה הופכין... זה הזמן לנער את האבק מהספרים ומהמוח ולרכוש ידע מקצועי חשוב. אין ספרים? פנו לרשת - האינטרנט הינו מקור בלתי נדלה למאמרים ולהרצאות מצולמות בחינם. אם במקרה נותר לכם מעט תקציב פנוי, אפשר גם להירשם לקורס או שניים, ואולי אף לתואר או שניים, או אולי לפנות ל"מילת הקסם" לשירותי קופירייטינג ועיצוב גרפי?...
להרחיב את תחום העיסוק – מצאו נישות חדשות, משיקות לשלכם, שיגדילו את סיכוייכם לרווחיות, ויאפשרו לכם לספק ללקוחותיכם שירות שלם ומקיף יותר. יש שפע תחומים שאתם מוכשרים בהם. הגיע הזמן שגם אחרים יידעו על כך... אם אתם עוסקים בכתיבת תכנים, לדוגמה, כדאי שתרחיבו את תחום העיסוק להזנת תכנים לאתרי אינטרנט, הפקת אתרי אינטרנט וכן הלאה.
לעדכן את אתר האינטרנט - כי הרי אתר אינטרנט שאינו מעודכן הולך וצונח מטה במנועי החיפוש, בדיוק מה שאינכם צריכים כעת. ולכן...

- זו העת להוסיף לאתר את כל העבודות המוצלחות שלכם, שכבר חודשים ארוכים אתם מבטיחים לעצמכם שיום אחד, כשתתפנו לנשום, תוכלו להוסיף לאתר.
- זה זמן טוב גם לעבור על הקוד של האתר- לוודא שיש תגיות מטא (Title, Key words, Description) לכל העמודים החשובים, שתעזור לנראות שלכם במנועי החיפוש.
- וכמובן - אין שעה טובה מזו למחיקת כל העבודות הישנות שלכם, שאתם כבר לא מתחברים אליהן, ולשמור אותן בצד, למקרה שיום יבוא ותאהבו אותן שוב.

מה לא לעשות בימי המיתון?
- לישון עד מאוחר
- להטביע את יגונכם בטיפה המרה (יקר מדי...)
- לסעוד במסעדות צרפתיות
- לבחור בן זוג לפי תכונות האופי – עושר חשוב מיושר בימים אלה...
- לסרב להצעות של דייטים/חברים שלך להזמין אותך לקפה. ההפך, גרמו להם להזמין אתכם לארוחה במסעדה צרפתית...

אודות שיר מנור

שיר מנור, קופירייטרית, מנהלת "מילת הקסם", www.milat-hakesem.co.il, שיר מנור, קופירייטרית ומנהלת "מילת הקסם", בעלת ניסיון רב בכתיבה, עריכה והפקה של עיתוני עובדים ולקוחות (עבור דן תחבורה ציבורית, אורגל – נציגת GROHE בישראל, חברת חשמל, energy, נביעות, אלקטרה ועוד)

שיר מנור

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר