הרכבת פרקט הדרכה שיטות ומידע מאת יורם פרקט | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


הרכבת פרקט הדרכה שיטות ומידע מאת יורם פרקט

פורסם בתאריך 01/12/2011 ע"י יורם פרקט בקטגוריה בית | צפיות: 1905 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: פרקטים, פרקט, התקנת פרקט, התקנת פרקטים, הרכבת פרקט, הרכבת פרקטים, הדבקת פרקט, הדבקת פרקטים, פרקט פלסטיק, פרקט סינטטי, פרקט למינציה, פרקטים למינציה, פרקט עץ, מרכיב פרקט, מרכיב פרקטים, מתקין פרקט, מתקין פרקטים

הרכבת פרקט הדרכה שיטות ומידע מאת יורם פרקט

כל השיטות להרכבת פרקט לפי סוג הפרקטים, הרכבת פרקטים למינציה בהנחה, הרכבת פרקט עץ והדבקת פרקטים תלת שכבתי ודו שכבתי, איך לבחור מרכיב פרקטים טוב, מחיר הרכבת פרקט ואיכות הפרקטים.

 

רוב הציבור כבר יודע כי יש פרקטים למינציה ופרקטים עץ. רבים גם מבינים שעלות פרקטים לא נגזרת רק ממחיר הפרקט עצמו אלא גם ממחיר פנלים לפרקט וכן מעלות הרכבת פרקטים על ידי מרכיב פרקטים מקצועי בדרך כלל.

במאמר צרכני זה נביא בפניכם מידע חשוב על הרכבת פרקטים. מידע על כל השיטות להרכבת פרקטים למינציה והרכבת פרקט עץ, מהו הציוד הנדרש להרכבת פרקט, בחירת בעל המקצוע מרכיב פרקטים ובדיקת איכות עבודת מרכיב פרקט בבית או בעסק, עלות הרכבת פרקטים.

הרכבת פרקטים באמצעות בעל מקצוע מרכיב פרקט טוב תעשה הבדל גדול גם במראה הפרקט וגם תימנע נזקים ובעיות שצצות לפעמים רק לאחר הרכבת הפרקט כעבור מספר חודשים לפעמים.

הרכבת פרקטים מתבצעת בשיטות שונות בהתאם לסוג הפרקטים, הרכבת פרקט עץ שונה מהרכבת פרקט למינציה.

הרכבת פרקטים במסמור מתאימה לפרקט עץ בלבד היא שיטת הרכבת פרקטים הכי פחות מקובלת.

הרכבת פרקטים על ידי הדבקת פרקטים. שיטת הרכבת פרקטים בהדבקה מתאימה רק לפרקט עץ אמיתי ולפרקט תלת שכבתי ודו שכבתי שגם הם פרקטים שעשויים מעץ. הרכבת פרקטים על ידי הדבקת פרקטים מתאימה לפרקטים מעץ ולפרקט דו ותלת שכבתי כאמור.

הרכבת פרקט בהדבקה דורשת ידע ונסיון והיא שיטה להרכיב פרקט יקרה יותר מאשר הרכבת פרקטים בהנחה.

לצורך ביצוע הרכבת פרקט בהדבקה והדבקת פרקטים יש חשיבות רבה לסוג הדבק שישמש להתקנת הפרקט ולמיומנות מרכיב פרקטים מקצועי.

הרכבת פרקטים ללא הדבקה בהנחה צפה. שיטת הרכבה זו של פרקט בהתקנה בהנחה מיועדת לפרקט עץ תלת שכבתי וגם לפרקט למינציה סינטטי (אותו פרקט שאינו עץ אלא פרקט דמוי פלסטיק). מרבית הרכבות פרקטים בארץ נעשות בהנחה צפה וללא הדבקה מהסיבה שהרוב בוחרים לבית או לעסק שלהם רצפת פרקט למינציה אותה ניתן לבצע רק על ידי הרכבת פרקטים בהנחה צפה.

ישנם מתקיני פרקט שיודעים לבצע רק הרכבת פרקטים למינציה ואין להם ידע וניסיון בהרכבת פרקטים אחרים מורכבים יותר.

יש לומר כי יצרני פרקטים למינציה שונים ייצרו פרקטים במהלך השנים האחרונות עם מספר שיטות חיבור שונות בין לוחות הפרקטים באופן שהרכבת פרקט בהנחה צפה עברה ועוברת שינויים מידי פעם. מסיבה זו אותו דגם פרקט למינציה ואותו סוג פרקט כיום יהיה צורך להרכיב פרקט עם חיבורים שונים מאשר היתה התקנת הפרקט של אותו סוג ודגם פרקט למינציה בעבר. בהרכבת פרקטים למינציה יש פרקט עם חיבור קליק, פרקט עם חיבור דאבל קליק בין הלוחות שלהם, פרקטים עם חיבור יוניקליק ופרקט למינציה החדיש יותר עם חיבור קפיץ.

מרכיב פרקטים מיומן ידע לבצע כל סוג של התקנת פרקט בכל שיטה ולכל סוגי החיבורים.

כדאי לזכור שכדי לבצע הרכבת פרקט למינציה תוכלו כיום למצוא מרכיבי פרקטים שונים שיתנו לכם הצעות מחיר שונה לביצוע הרכבת פרקט עבור אותה עבודה. כל מרכיב פרקטים כמו כל בעלי מקצוע בתחומים אחרים, מעריך את איכות ורמת העבודה שלו בצורה שונה וכתוצאה מכך המראה הסופי של הפרקט יהיה אחר והעמידות של הפרקט לאורך זמן שונה.

כאן נכון הפתגם כי מה שיקר יוצא לפעמים בזול ומה שזול במיוחד יוצא לפעמים יקר וכדאי לזכור כי הרכבת פרקטים מוצלחת זו עבודה חד פעמית שלא חוזרים עליה וקשה לתקן אותה.

אפשר למצוא מרכיבי פרקטים חאפרים בלתי מקצועיים שיציעו הרכבת פרקטים בזול ואפשר למצוא מרכיבי פרקטים טובים שיבצעו הרכבת פרקטים איכותית ברמה גבוהה.

לא תמיד משתלם לנסות בכל מחיר למצוא מרכיב פרקט בזול. אתם עלולים לגלות שלא עשו גימור יפה לאחר שהרכיבו את הפרקט, שלא קיצרו דלתות משקופים כדי להתאים אותם במדויק לפרקט ולפנלים של הפרקט, שלאחר ביצוע הרכבת הפרקטים שלכם רואים לפתע חיבורים מכוערים בין הלוחות ובין הפרקטים לבין הפנלים, ואפילו שבמשך יצוצו נזקים ובעיות שונות (ספים מתפרקים, לוחות פרקט שנפרדים אלה מאלה ועוד בעיות שהמשותף לכולם הרכבת פרקטים לא טובה).

מרכיב פרקטים בעל המלצות בדוקות ידרוש אולי מעט יותר במחיר עבור הרכבת פרקט למינציה אבל בעיות כאלה לא יקרו אצלו וגם תקבלו אחריות על העבודה.

כדי לבצע הרכבת פרקט למינציה יש צורך במספר דברים קבועים חוץ מהפרקטים שבחרתם. לפרקט למינציה יתווספו תמיד פנלים תואמים לפרקטים למינציה ובנוסף יש צורך בספוג כתשתית מתחת לפרקט, בספי גימור ועוד. מומלץ לברר האם הרכבת פרקט שהזמנתם כוללת אספקת כל הנדרש לצורך הרכבת פרקטים למינציה שהזמנתם או המחיר עבור עבודה בלבד של הרכבת פרקט.

לסיכום, נוכל לומר שמרכיב פרקטים בעל מקצוע טוב יבצע הרכבת פרקטים ברמה גבוהה והתוצאה של הפרקטים תיראה לעין ותישמר לאורך זמן טוב יותר. לכן יש חשיבות להרכבת פרקטים איכותית ומקצועית.

יורם פרקט מכירה והתקנה טל: 050-9911998

אתר:  https://sites.google.com/site/yoramparcet/

 

© כל הזכויות שמורות ליורם פרקט מכירה והתקנה ואין לעשות שימוש במאמר ללא מתן קרדיט למחבר יורם פרקט מכירה והתקנה

 

אודות יורם פרקט

יורם פרקט מכירה והתקנה טל: 050-9911998 אתר: https://sites.google.com/site/yoramparcet שירות והדרכה חינם לבית הלקוח 24 שעות.

יורם פרקט

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר