שינוי קריירה,מה דרוש על מנת לעשות שינוי בחיים? אימון קריירה,התפתחות אישית | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


שינוי קריירה,מה דרוש על מנת לעשות שינוי בחיים? אימון קריירה,התפתחות אישית

פורסם בתאריך 01/11/2011 ע"י אלירן שחר בקטגוריה אומנות | צפיות: 637 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: אימון אישי, אימון עיסקי, מאמנים עסקיים, אימון קריירה

שינוי קריירה

כמה פעמים בחיים אמרתם לעצמכם שאתם רוצים לעשות שינוי בחיים? כמה פעמים בחיים אמרתם לעצמכם שהגיע הזמן לעשות שינוי קריירה? כמה אנשים אומרים זאת לעצמם בחברה המערבית? כמה אנשים חושבים זאת? כמה אנשים עושים זאת בפועל?

מה דרוש על מנת לעשות שינוי בחיים?

אדם שרוצה לעשות שינוי קריירה בפועל הינו קודם כל אדם שחושב שהוא יכול לשנות דברים בחייו, שיכול להתפתח, להשתנות, שיכול להגיע למקומות חדשים פנימיים וחיצוניים. הסתכלות זו מהותית וחשובה למען הצלחת התהליך. לאחר מכן, אם ניכנס לעובי הקורה נוכל לראות כי כדי לעשות שינוי בקריירה יש צורך לעיתים בעזרה חיצונית. לא תמיד יש לנו את האומץ הדרוש, לא תמיד אנו בטוחים מה מתאים לנו. אישה שעבדה עד גיל 40 כגננת ושמה לב שכבר עייפה מכך וחושבת על לפתוח עסק של מסעדה למאכלים ביתיים, יכול לעזור לה מאד לקבל עזרה חיצונית בתהליך. נהג אוטובוס שהגיע לגיל 50 החליט שכל מה שהוא באמת רוצה לעשות הוא לעבוד בעץ. האם יש מישהו שיכול לעזור להם בתהליך? מי?

אימון קריירה

במסגרת עולם האימון האישי (קואוצ'ינג) יש גם תחום שנקרא אימון קריירה. אימון הקריירה בא לעזור לאדם שמבקש לעשות שינוי בקריירה שלו. מכיוון שמדובר בשינוי מהותי – אנו משנים את תחום העיסוק שלנו, וגם יש לזה השלכות כספיות שיכולות להשפיע עלינו במידה רבה, הרי שעולם האימון מציע גם את הסיוע באימון קריירה למעוניינים.

התפתחות אישית

המאמן האישי העוסק בקריירה מסייע למאומן שלו בדרך של התפתחות אישית, להכיר את עצמו טוב יותר, להכיר את התכונות החזקות של עצמו, להכיר את התכונות הפחות נעימות ומיטיבות שלו, ולבוא למקום פנימי בו הוא מרגיש שיש לו את הכלים הנדרשים לעשת שינוי מתוך מקום אישי של התפתחות, קבלה עצמית והגשמה עצמית. לשנות קריירה זה לא הדבר הכי חשוב בחיים אך בהחלט אחד החשובים שהם. אם נשאל את האדם הממוצע ברחוב מהם שלושת הדברים החשובים לו בחיים, סביר להניח שרוב האנשים יציינו את הפרנסה כאחד העיקרים, לצד בריאות, בית, זוגיות וכו'.

אודות אלירן שחר

http://www.rclick.co.il/

אלירן שחר

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר