הובלות דירה – הדרך הנכונה לצלוח את יום המעבר בהצלחה | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


הובלות דירה – הדרך הנכונה לצלוח את יום המעבר בהצלחה

פורסם בתאריך 01/03/2011 ע"י חוני אילון בקטגוריה שיפוצים | צפיות: 634 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: חברת הובלות, הובלות, חברת הובלה, הובלות דירה, העברת דירה, שירותי הובלה, מעבר דירה, הובלת דירות, אביה הובלות, הובלה ואחסנה, הובלת משרדים, שירותי אחסנה, אריזות קרטון

הובלות דירה אמנם נראית כמו עבודה שכל אחד עם משאית יכול לעסוק בה, אבל האמת היא שאם רוצים לעבור את יום מעבר הדירה בשלום, מומלץ למצוא מוביל מקצועי ומנוסה שיודע מה הוא עושה. הנה כמה דרכי לעשות זאת.

 אין ספק שיום מעבר דירה הוא יום שנוי במחלוקת. מצד אחד נרשמת התרגשות שיא מאחר והנה יוצאים לדרך חדשה – בית חדש, משרד חדש – עוזבים את כל מה שהכרנו ומתחילים מהתחלה. מצד שני, מעבר דירה גם עשוי להיות יום לא נעים במיוחד, שלא נאמר טראומתי, במיוחד אם משתבשים דברים הקשורים לחברת הובלות.

הובלות דירה היא נישה מורכבת במיוחד. לא רבים יודעים זאת, אבל מדובר בתהליך המכיל פרטים רבים וניואנסים הכרוכים בהחלטה להשכיר את שירותיה של חברת הובלות, בעיקר כשאיננו מכירים את העומדים מולנו. יחד עם זאת, במידה ונתכונן היטב ונשכיל לקבל את ההחלטות הטובות והנכונות ביותר, נגלה כי מעבר דירה יכול להיות (ואף חשוב שיהיה) יום ומרגש בלבד.

בשורות הבאות ננסה לעשות קצת סדר בדברים ולספק מידע מהימן ואוביקטיבי אודות בחירת חברת הובלה טובה ואיכותית, ההכנות הנדרשות ליום המעבר ועוד כמה טיפים ועצות מועילות שיקלו עליכם את יום המעבר ואת התקופה שלאחריה.

הובלות דירה – עצות וטיפים שעושים את ההבדל

הטיפ הראשון שלנו מתחיל דווקא הרבה לפני יום המעבר. ההמלצה שלנו היא לשריין חברת הובלות במועד מוקדם ככל האפשר – לפחות כחודשיים מהתאריך המיועד. בהקשר הזה חשוב לדעת כי הזמנת חברת הובלות בסמוך ליום המעבר עלולה "לתקוע" אתכם: או עם מוביל יקר או לא מוכשר, או בלי מוביל פנוי בכלל...

 טיפ שני: תעריפי ההובלה משתנים בהתאם לעונה, ליום בשבוע ולתאריך בחודש. התקופה המבוקשת ביותר למעבר היא בחודשי הקיץ, התאריכים המבוקשים ביותר נעים סביב סוף החודש לתחילת החודש שלאחריו (בהם מתבצעים רוב ההובלות) וימי ההובלה המבוקשים והיקרים ביותר לרוב יהיו ימי שישי.

חשוב לדעת כי חברות הובלה מסוימות מציעות מחירים שונים בהתאם לתאריך המעבר המבוקש, אך ישנן חברות הובלה שמציעות מחיר אחיד, ללא קשר לתאריך המעבר.

האם חברת ההובלות שלכם מבטחת את רכושכם בזמן הפריקה / העמסה ובזמן ההובלה? הטיפ השלישי שלנו נוגע בדיוק לנקודה הזו. ודאו כי קיימת פוליסת ביטוח לחברת ההובלות ודירשו לדעת גם את גובה הכיסוי.

 טיפ רביעי: בידקו המלצות על חברת ההובלות שבחרתם. יתרה מכך, חיפוש מהיר באינטרנט עשוי להעלות פרטים שלא הכרתם קודם לכן – לעיתים מדובר בפידבקים חיובייים ולעיתים תגלו ביקורות שאולי ישנו את דעתכם.
האם הערכתם נכונה את עלות ההובלה?

הטיפ חמישי נוגע בדיוק בנקודה הזו. חברות הובלה רבות יבקשו מכם להעביר רשימה של הציוד שברצונכם להעביר ובהתאם לכך לקבל הצעת מחיר. במקרים רבים מתגלה כי ישנם פרטים רבים שלא נלקחו בחשבון או כאלה שנשכחו, מה שמייקר באופן משמעותי ולא צפוי את עלות ההובלה.

 

ניתן להיערך לכך: בקשו מהמוביל להגיע ליעד ההובלה ולהעריך בעצמו את הרכוש שצריך להעביר ולהתחייב למחיר.

טיפ שישי: אריזה איכותית תמנע נזקים לרכוש בעת ההובלה. מומלץ להצטייד בניירות עיתון, ניילון פצפצים, בדים רבים ולעטוף חפצים שבירים ורגישים בנפרד. הקפידו להשאיר ארגז אחד פתוח לדברים להם תזדקקו ביום המעבר, כגון: מברשות שיניים, מגבת, כלי רחצה, מסמכים וטלפונים הכרחיים ליום המעבר וכדומה. במידה ותהיו מעוניינים בשירותי אריזה מקצועית או בארגזים מחברת ההובלות – בקשו זאת מראש.

מעבר דירה – היום זה היום...

זה נכון שיום מעבר דירה הוא יום לחוץ במיוחד ולעיתים נדמה שדברים רבים עשויים להשתבש במהלכו. יחד עם זאת, אם הקפדתם ליישם את הטיפים והעצות שהוזכרו לעיל, אנחנו סמוכים ובטוחים שיום המעבר שלכם יהיה שליו, מאושר ובעיקר - ילך חלק. יחד עם זאת, רגע לפני שאתם נחים רגל על רגל – שימו לב שהרכוש שלכם עולה כולו על המשאית ולא פחות חשוב - שהוא גם יורד משם בשלמותו.

אודות חוני אילון

חוני אילון

חוני אילון

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר