מדריכי טיולים | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


מדריכי טיולים

פורסם בתאריך 02/03/2009 ע"י אטרקט קידום אתרים בקטגוריה טיולים ומסלולים | צפיות: 1031 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: מדריך טיולים, מדריכי טיולים, טיול, טיולים, טיולים בישראל

במאמר זה נפרט מעט אודות היתרונות של טיולי משפחות.טיולי משפחות בשבת- השבתות שלנו כל כך יקרות עד כדי כך שלאחר שבוע עבודה קשה במשרד אנחנו "מבזבזים" אותן ברביצה מול הטלוויזיה. מהר מאוד, עוד לפני שתבחינו בכך אתם מגדלים את ילדכם לבלות כל זמן פנוי שלהם מול הטלוויזיה. את הסכנה הטמונה בצפייה ממושכת בטלוויזיה כולנו מכירים ואין זה המקום לפרט. בעצם קביעת מסגרת "מחייבת" המכתיבה לכם פעם בחודש לצאת לטיול אתם שוברים את שגרת הטלוויזיה. מהר מאוד ילדכם יצפו בקור רוח לטיולי השבת ואולי אף ישכנעו אתכם לצאת לעיתים קרובות יותר.

טיולי משפחות בישראל הפכו לתופעה נרחבת ביותר בשנים האחרונות. קבוצות חברים מתארגנות יחדיו, שוכרות את שירותיו של מדריך הטיולים ויוצאות לטיול אחת לחודש בשבת.בנקודת חן מדריכי טיולים מקצועיים ומנוסים בתחום זה אשר בונים תוכנית טיולים שנתית, אשר נבנית על סמך טיול היכרות עם הקבוצה. לאחר שמדריך הטיולים מכיר את הקבוצה, את אופייה ומאפייניה הוא ניגש לעצם בניית תוכנית הטיולים השנתית. התוכנית תכלול טיולים באזורים שונים בארץ אליהם תגיע הקבוצה ע"פ עונות השנה המתאימות והפריחה הצפויה. רמת הקושי במסלול תותאם לקבוצה ובד"כ ע"פ דרישה מהקבוצה תלך ותהפוך למאתגרת יותר.טיולי משפחות מחזקים את הקשרים במשפחה ובין החברים וכן תורמים להכרה של ארצנו וחינוך לאהבתה. במיוחד בעידן האינטרנט ושעות הטלוויזיה המרובות, חשוב להעניק לילדים קשר בלתי אמצעי עם סביבתו. ילדים המטיילים במתכונת קבועה מפתחים סקרנות, ביטחון עצמי, אינטליגנציה ועוד.  טיולי משפחות יוצרות עבורכם זמן איכות לכל המשפחה, אחד עם השני וכל אחד לחוד. טיולי משפחות הינם בילוי משפחתי איכותי אשר בו הילדים וההורים לומדים מבלי משים לב נושאים רבים: גיאולוגיה, היסטוריה, בוטניקה, זואולוגיה, מורשת הארץ ועוד...ובנוסף לכל הרבה פעמים עושים זאת בצורת משחק, שיר או שמיעת סיפור.טיולי משפחות תורמות לילדיכם ביטחון ועצמאות בצורה כזאת שילד ירגיש לאחר מספר טיולים בטוח יותר ויותר לשחרר יד מאבא או אמא ולעשות דברים לבד. לאחר מספר טיולים הילדים מפתחים את ביטחונם העצמי ומצטרפים למדריך כמובילי הטיול.טיולי משפחות מפתחים סקרנות, במיוחד בעידן בו הכל זמין ומהיר באמצעים אלקטרונים. טיולי משפחות- כשמן כן הם, טיולים של משפחות עם ילדים. ילדכם מקבלים הזדמנות מצוינת לבלות עם חבריהם בצורה חיובית הכוללת למידה והכרת הארץ. הגברים שבחבורה מרוויחים בטיולי המשפחות מפגש עם הגברים האחרים ואילו הנשים סוף סוף מוצאות זמן איכות עם החברות לספר את כל מה שלא סופר עד כה.
טיולי משפחות הינם הזדמנות נפלאה לכל המשפחה להכיר חלקים בהם מעולם לא טיילו או שהפעם האחרונה בה טיילתם הייתה כשהייתם בני 12. בטיולי משפחות במתכונת הרווחת בנקודת חן, אין צורך לעשות דבר מלבד לארגן קבוצת חברים ולהגיע. נקודת חן ומדריכיה מתכננים את כל הטיול ודואגים לכל פרטיו קטנים כגדולים. הכיף של לטיול בלי צורך לדאוג למסלול הטיול, ללוגיסטיקה, לבטיחות ולהנאת המשפחה

 בטיול המשפחות חשים את הטבע בצורה בלתי אמצעית ומגלים את הבסיס לכל הסובב אותנו. לומדים כי פרי גדל ואיך הוא מגיע לחנות, איך ולמה ציפורים נודדות ויחד עם הלמידה מגיעה הסקרנות. אין כמו ילד סקרן- ילד סקרן הוא ילד עם משיכה ללמידה וככזה עם השנים יוכל לפתח את רמת האינטליגנציה שלו.

 קידום אתרים

אודות אטרקט קידום אתרים

אטרקט קידום אתרים - קידום אתרים שיווק אתרים באינטרנט פרסום בגוגל

אטרקט קידום אתרים

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר