מחירי טבעות אירוסין | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


מחירי טבעות אירוסין

פורסם בתאריך 10/13/2010 ע"י SEO-EXTRA קידום אתרים בגוגל בקטגוריה זוגיות | צפיות: 851 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: טבעות אירוסין, טבעת אירוסין

אז קודם כל נתחיל מאיפה לקנות? אז יש כל מיני אופציות, כאשר הפערים בין המחירים יכול להיות מאוד גדול, במיוחד כשמדובר על יהלומים. טבעות אירוסין עוברות בין ידיים רבות עד שהן מגיעות לחנות תכשיטים ועל כן ניתן לרכוש אותן בכל שלב בשרשרת להלן: יצרן תכשיטי יהלומים מוכר את סחורתו לסוחר תכשיטי יהלומים, שהוא מוכר לסוכן שטח ליהלומים והוא משווק אותן לרשתות של חנויות תכשיטים או חנויות תכשיטים. ככל שנקנה אצל הבן אדם שהכי קרוב למקור, כך מחיר הטבעת תהיה זולה יותר.

 

איפה ניתן למצוא יצרני יהלומים ויצרני טבעות אירוסין? כולם לרוב יושבים בבורסה ליהלומים ברמת גן. ישנם מספר מדדים לבדוק האם האדם מולך הינו יצרן תכשיטי יהלומים: הוא יהיה חבר בארגון התכשיטים הישראלי וארגון היהלומים הישראלי. אם הוא גם יצואן, הוא יהיה חבר בארגון היצואנים הישראלי. דבר נוסף הוא מחיר הטבעת, יש לשים לב לאיכות האבן, כי אבן במשקל קטן יכולה דווקא להיות יקרה יותר בגלל איכויותיה.
כעת נעבור לשאלה בכמה כסף נקנה טבעות אירוסין? אז האפשרויות הן רבות ובחירת התקציב שונה מאדם לאדם. אז קודם כל נאמר כי טבעות אירוסין לא חייבת להיות משובצת ביהלום, למרות שכולם קונים אותה כי זוהי המסורת. אם בסוף הוחלט לרכוש טבעת יהלום, יש לקבוע תקציב ולצמצם אפשרויות על מנת להגיע להחלטה. שוויין של טבעות אירוסין החל מ-700 שקלים. אז איך בכל זאת ניתן לקבוע תקציב?

ניתן לומר כי טבעות אירוסין צריכות לעלות בין 30% לבין פי 2 לגובה המשכורת החודשית. כמובן שזה לא נכון לכל המקרים, או בחורה שלא מתכוונת ללכת עם הטבעת או בחורה שהכריזה שהיא מעוניינת בטבעת יקרה עם 2 קראט. ככלל, כדאי לעשות סקר שוק קצר ולהיעזר באינטרנט, להשוות מחירים, להסתכל על איכויות האבנים ולהשוותן בין ספק לספק.

ככל שהיהלומים יהיו גדולים יותר, הם נדירים יותר ומחירם עולה בהתאם. יהלום קראט וחצי יהיה יקר יותר מיהלום קראט אחד שיהיה יקר יותר מיהלום חצי קראט. אך כדאי לבחור יהלום שהוא קצת מתחת לערכים העגולים, כלומר במקום יהלום 0.5 קראט לבחור יהלום 0.45 קראט ואז נהנה מאותו גודל של יהלום, אך במחיר זול יותר.
 

המאמר בחסות נטע וולפה עיצוב תכשיטים
http://www.netawolpe.co.il

אודות SEO-EXTRA קידום אתרים בגוגל

SEO-EXTRA קידום אתרים בגוגל

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר