משלוח פרחים ביום האהבה - איך יוצאים מזה? | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


משלוח פרחים ביום האהבה - איך יוצאים מזה?

פורסם בתאריך 07/26/2010 ע"י מומי קולמן בקטגוריה זוגיות | צפיות: 502 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: משלוח פרחים, זר פרחים,

פעמיים בשנה מגיע יום האהבה ועמו הרגע להבריק ולהפתיע את אהבתם במשלוח פרחים ליום האהבה. רשמו את התאריכים לפניכם שלא תשכחו: יום האהבה העברי נחוג בט"ו באב, ועל כן תאריכו הלועזי משתנה משנה לשנה. ככלל, ניתן לומר שמדובר בחודשי הקיץ (אל דאגה, אם תשכחו תמיד יהיו 700 כתבות באזור תאריך זה ברחבי האינטרנט על "מתנות לבביות לחג האהבה" – טוב שמישהו דואג לתזכורת!). יום האהבה הלועזי, אותו "ולנטיין דיי", מצוין מדי שנה ב-14 בפברואר. אל תקשיבו לכל הלשונות הרעות המזלזלות באומרן שאותו ולנטיין דנן היה קדוש נוצרי עוכר ישראל ושאר מעללים – סמכו עלינו, החברה שלכם לא חושבת כך. היא תשמח לקבל משלוח פרחים ליום האהבה, ומנגד, תדע לתת לכם על הראש במידה ולא יגיע אליה משלוח פרחים ליום האהבה או שום אינדיקציה אחרת לכך שזכרתם את יומו של מר ולנטינוס הנכבד.

אין בחורה שלבה לא ימס מול משלוח פרחים ליום האהבה, גדול ומהודר (אלא אם היא מעדיפה לקבל סטייק, ואם כן – ברכותינו). משלוח פרחים ליום האהבה זו ההזדמנות שלכם לעשות מחווה רומנטית רבת רושם, ואפילו אין הדבר מחייב מאמץ רב ומיוחד. אתם אפילו לא צריכים לזוז מילימטר ממסך המחשב שלכם. רק להפסיק לרגע את הגלישה ומשחקי הוורקראפט, לעשות חיפוש מהיר בגוגל על ספקיות משלוחי פרחים – ואפשר אפילו לחפש את " משלוח פרחים ליום האהבה" ותגיעו ישירות לזרים המתאימים ביותר – לבחור זר פרחים מתאים, להכניס פרטי כרטיס אשראי וכתובת למשלוח, והנה, וואלה – מבצע משלוח פרחים ליום האהבה יצא לדרך!

הנה עוד כמה רעיונות כדי להשיג את מלוא האפקטיביות בכיבוש לב בחירת לבכם דרך משלוח פרחים ליום האהבה. קודם כל, תזמון. אל תזמינו משלוח פרחים ליום האהבה הביתה בשעות בהן אהובתכם עובדת, שכן הזר יישאר מחוץ לדירה, ייפגע בשמש או מכדרור לא זהיר בחדר המדרגות של הילד המעצבן מהדירה ממול. שלחו זר פרחים בשעות היום, למקום בו נמצאת המקבלת המיועדת. למשרד שלה, למשל. כך לא רק שתפתיעו אותה ברגע משמח במהלך יום עבודה שגרתי ומעייף, אלא גם תזכו אותה במחמאות וקריאות התלהבות מכל שוכני המשרד האחרים – רושם כפול ומכופל.

עניין שני – תכולת הזר. כן, משלוח פרחים ליום האהבה לא יכול לטעות. אבל משלוח פרחים ליום האהבה יכול להיות הרבה פחות אפקטיבי בבחירה לא מתאימה של פרחים. אז מה כדאי לשים בפנים? ובכן, שושנים עובדות טוב על כולן, וצבע השושנים חייב בהכרח להיות אדום עז. שושנים הן כל כך יעילות למטרה, שאפשר לשזור אותן בזר לבדן בלי שום תוספת, אבל אפשר גם לשלב עם פרחים מינימליסטים לבנים כקונטרה. אפשר ללכת על משלוח פרחים ליום האהבה המורכב משניים-ארבעה גבעולים פרחים גדולים, יקרים ומיוחדים, כגון סחלבים. אופציה אחרת וכיפית מאוד היא לשלב בתוך משלוח פרחים ליום האהבה שוקולדים וממתקים. שוקולד ופרחים הם השילוב המנצח – כל מה שבחורה באמת זקוקה לו בחג האהבה (טוב, גם בחור יכול לסייע).


 

אודות מומי קולמן

מומי קולמן

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר