תקליטנים לחתונות - מתחתנים מזל טוב !!! | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


תקליטנים לחתונות - מתחתנים מזל טוב !!!

פורסם בתאריך 07/06/2010 ע"י ארז בינדר בקטגוריה מוזיקה | צפיות: 968 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: תקליטן, תקליטנים, מתחתנים, תקליטנים לחתונה, תקליטנים לחתונות, תקליטן לחתונה, תקליטן לחתונות, דיגיי, דיגייס, תקליטן חתונות, תקליטן חתונה, תקליטנים חתונות, תקליטן לאירועים, תקליטניףתקליטני חתונות

                               תקליטנים לחתונות - מתחתנים מזל טוב !!!

 

תקליטנים לחתונות בחורף 2010 , קיץ 2011 , חורף קיץ 2012 איך בוחרים את התקליטנים לחתונה שלכם. מיהו התקליטן ,שיהיה בחתונה. תקליטני חתונות לאירועים.
חלק עיקרי וחשוב בהצלחת החתונה הוא לא אחר מאשר, התקליטן – דיגיי, שיתקלט ביום החשוב בחייכם!!! איך תדעו מי הוא אותו תקליטן ? מטרתכם לראות עד 3 ספקי שירות בכל תחום הקשור לחתונה. אחרי, שבחרתם עד 3 תקליטנים אותם אתם תרצו לראות ולבחור אחד מהם . השאלה מי הוא התקליטן שיתן לכם את השירות ביום האירוע וינגן מוסיקה לחתונה המיוחדת שלכם. פגישת הכרות עם התקליטן היא פגישה מאוד חשובה בה אתם תראו ,אם יש בכלל כימיה איתו ,תשאלו את השאלות הנכונות , כדי לדעת ,עם מי מתאים לבצע את המשימה הרגישה הזאת. תקליטנים לחתונות יודעים, שעבודתם מאוד רגישה וניתן לומר, שמרכז העצבים , הרגישות והכוח נמצאים בידיו של התקליטן.
תקבעו פגישת הכרות עם התקליטן שלכם בשעות, שנוחות לשני הצדדים וחשוב, שתבואו עם אנרגיות ובטחון לשאול את השאלות, שמעניינות אתכם על התקליטן.
תשמחו לדעת על ניסיונו של התקליטן אותו אתם רואים וכמובן אל תתביישו לשאול אותו על סגנונות מוסיקליים ודעות אישיות. מטרת הפגישה היא למצוא כימיה עם התקליטן לחתונה וכמובן לראות אם יש לכם תחושה של ביטחון איתו. האם אתם סומכים עליו שהוא יצליח להשמיע את המוסיקה הנכונה במהלך כל הערב?
אל תתביישו לשאול שאלות גם אם הן אישיות. חשוב שתדעו מול מי אתם יושבים ותכירו את נותן השירות טוב. מומלץ לא להתחיל לשמוע תוכן מוסיקלי בפגישת ההכרות, אלה, רק לדבר על המוסיקה. פגישת ההכרות נועדה ליצור חיבור בין התקליטן לזוג ומטרתה לבנות יחד קו לאירוע – חתונה שלכם. אין צורך להתחיל לשמוע סגנונות מוסיקליים ולהכנס לתוכן מוסיקלי בפגשית הכרות. אין ספק שכל תקליטן צבר , אסף ורחש תוכן מוסיקלי רחב ויש ברשותו אפשרויות מוסיקליים שונים ומגוונים . זאת לא השאלה שלכם , האם יש לתקליטן חומר מוסיקלי . השאלה האם התקליטן יודע להשתמש
ולהשמיע את השיר הנכון בזמן הנכון. האם הוא ידע לבנות את הערב כמו שצריך ? האם התקליטן ידע להתשמש בתוכן המוסיקלי הקיים לרשותו או שבכלל יקבל בלק האוט ביום החתונה וינגן וישמיע מוסיקה לעצמו. חשוב שהתקליטן יהיה עם רגישות לכל קהל המוזמנים וכמובן התייחס לדרישות הזוג , שהיו בפגישת תיאום המוסיקה. אלו הן השאלות האמיתיות, שצריכות לעניין אתכם באמת.
לצערכם לא תוכלו לדעת האם התקליטן באמת יעשה את מבוקשכם וידע להשמיע את השיר הנכון בזמן הנכון ובנות ולערוך ערב בצורה נכונה. ישנן דרכים נכונות וטובות לבנות קו מוסיקלי לחתונה . פה כבר מדובר בניסיונו של התקליטן, בכישרונות האישי ,כאומן מוסיקלי וכמובן בקריאת הקהל של התקליטן. האם התקליטן מעורה במה שקורה בחתונה בזמן אמת??
אתם יכולים לראות בפגישת הכרות סרט הדגמה של התקליטן באירוע ולראות יחד איתו איך הוא מעביר ערב ואיך הקהל מגיב למוסיקה שמנוגנת ברקע. במידה ואתם לא בטוחים ברמת המקצועיות של אותו נותן שירות. לא בושה לראות סרט ואפילו מומלץ אם אתם לא בטוחים.
ניתן לראות סרט תדמית או סרט של חתונות ואירועים בהם תקלט אותו תקליטן ולהתרשם מעבודתו של התקליטן בחתונה. היתרונות בצפייה של קליפ, סרט תדמית וסרט באורך מלא של התקליטן הם:
אתם לא צריכים לנסוע לראות אירוע שלו בזמן אמת ואין צורך להגיע למקומות רחוקים ולהרגיש לא בנוח. תוכלו לשאול את התקליטן שיספר לכם תוך כדי צפייה ,מה הם רואים ואיך ניתן לבחון את רמת המקצועיות שלו בסרט אותו הוא מראה.
בפגישת ההכרות, אם החלטתם לראות סרט תדמית תוכלו להעביר את האירוע קדימה ואחרונה בדי וי די , מה שלא תוכלו לעשות באירוע בזמן אמת ואין זוג שבאמת נשאר להתרשם בכל האירוע , כך שלמעשה אתם צופים יחד עם התקליטן בקטעים שבאמת מעניינים אתכם בחתונה ואירוע אותו אתם צופים יחדיו. תקליטן החתונות כמובן גם יסביר לכם מה מתרחש בסרט תדמית.
לחתונה שמחה צריך המון מצב רוח, אלכוהול לא מזיק אף פעם, חברה צעירים וגם תקליטן טוב, כולם יודעים את משמעות המוסיקה בכל חתונה, בחירה נכונה של תקליטן יכולה להפוך את החתונה שלכם לאירוע בלתי נשכח.
בתקליטן אסור לחסוך! תקליטן מקצועי ,הוא נותן השירות, שיקבע איך החתונה תעבור , האם היא תהיה מרגשת ומעניינת או סולידית ומשעממם. היו מקרים, שחתונות נפלו והיו אסון ,כאשר, ניבחר תקליטן חובבן, שלא ידע את עבודתו כראוי. לכן , פיאסטה ממליצה לבחור בתקליטנים בעלי ניסיון וידע רב , כדי לבצע את החתונה למתחתנים בצורה הטובה ביותר. (פיאסטה הפתרון המושלם שלכם לחתונה ולאירוע ומוצלח)
ניתן לשאול את התקליטן שאלות על המקום אותו הם בחרו ואת דעתו בנושא המערכות הקבועות במקום, האיכות, השירות והאוכל. אל תתביישו לקבל מידע בחינם בצד שלישי , אשר מגיע ורואה מקומות רבים במהלך עבודתו ויודע לעשות את ההשוואה בין הגנים.
מומלץ לבדוק, האם התקליטן מגביל בזמן והאם יש תוספת במחיר ,אם החתונה נערכת מעבר לזמן המשוער. שאלו גם באיזה שעה התקליטן מגיע לחתונה , עם מי הוא מגיע ועם מה הוא מגיע. בפיאסטה אין הגבלה בזמן באירועים ואנו עושים זאת באהבה ובשמחה רבה.
פיאסטה מגיע לכל אירוע עם טכנאי מוסמך מטעמה, אשר מתקין את הציוד של פיאסטה בזמן האירוע חתונה , הטכנאי של פיאסטה מחבר את העמדה בחופה ובקבלת פנים, מחבר ,בודק ומתקין את העמדה ברחבת ריקודים הראשית. כל הבדיקות והכיוונים נעשים הרבה לפני מועד תחילת האירוע. תקליטן החתונה מגיע כשעה לפני מועד קבלת המוזמנים , התקליטן מסתובב ובודק בדיקות אחרונות ומכוון כיוונים אחרונים לפני תחילת האירוע. פיאסטה הפקות מוסיקליות מספקת עמדת תקליטן נוספת כגיבוי בכל אירוע לכל מקרה. בפיאסטה יש גם רכב מסחרי המשמש בגיבוי לכל מקרה וגם אנשי מקצוע ותקליטנים ,שמוכנים ומעודכנים לגבי התאריך כגיבוי. (לעולם לא היה בשימוש הציוד וגיבוי, אך אנו לא לוקחים צ'אנסים על חשבונכם)
היתרונות בפיאסטה מוסיקה לאירועים וחתונות הן , שאנו תקליטני חתונות צעירים מיומנים בעלי ניסיון רב , שאוהבים את עבודתנו ושמחים להיות חלק מההצלחות . אנו לא מגבילים את הלקוחות שלנו בזמן ואוהבים להישאר גם עד השעות הקטנות של הלילה אם צריך. אם החתונה מסתיימת מאוחר, אנו רואים זאת כאות להצלחה הגדולה שלנו לחתונה.
אנשי הצוות של פיאסטה הם אנשים צעירים , יפים, מוכשרים , אשר מגיעים לאירוע בלבוש הולם ובמהלך האירוע – חתונה יודעים ,היכן להיות מבלי לקחת את אור הזרקורים מהזוג ומהמוזמנים בלשון המעטה. חשוב לשאול ולדעת את התקליטן את המחיר המדוייק והאם המע"מ מחושב במחיר או שיש תוספת בע"מ נוסף לתשלום שהתקליטן מבקש.
במידה ואתם רוצים אטרקציות שונות ומגוונות ודאו, שאתם מקבלים מהתקליטן את נותני השירות הטובים והקיימים ולא איזו קומבינה של התקליטן. אל תתבלבלו אטרקציות טובות של בעלי מקצוע נוספים כגון: מתופפים, פריקשיין – סט תופים לייב על הבמה, רקדניות, מיצגים , הרכבים מוסיקליים וכדומה עולים כסף (אם מדובר באטרקציות איכותיות.) אנו בפיאסטה ממליצים להוסיף ולהזמין אטרקציות דרך התקליטן , אך חשוב לזכור שהנושא כרוך בתוספת תשלום . זכרו אטרקציות טובות עולות כסף אין חינם . אם התקליטן נותן לכם אטרקציה בחינם או במחיר זול מידיי זה יכול להדליק לכם נורה אדומה לגבי איכותו של אותו נותן שירות שמגיע.
אנו בפיאסטה יודעים מי הם אותם בעלי המקצוע שיש להם ניסיון ויודעים את עבודתם כראוי. אנו יודעים לזהות מיהו אומן מוכשר , מיהו בעל יכולת ביצוע מושלמת של עבודתו ומי יודע לתת את השירות הרצוי ליום האירוע. מומלץ לרשום את כל הפרטים בחוזה מסודר בוא יהיה רשום מה כלול וכולל מע"מ.
מקובל להשאיל מקדמת מזומן בין אלף לאלפיים ₪ וצ'יק עירבון על שאר הסכום לתאריך יום האירוע.
לסיום הכי חשוב לבוא עם אנרגיות טובות וליהנות ביום החתונה. מתחתנים יקרים שמחנו לעזור לכם במאמר זה עם הפקת החתונה. נשמח לעמוד לרשותכם ולתת לכם טיפים נוספים בפגישת הכרות. מזל טוב מתחתנים יקרים מאחלים כל משפחת פיאסטה – תקליטנים לחתונות ואירועים
המון מזל טוב ובהצלחה!
פיאסטה – הפקות מוסיקליות , מוסיקה לאירועים וחתונות 
www.fiesta-music.com
 


 

אודות ארז בינדר

ארז בינדר מוסיקאי, מפיק מוסיקלי, מעצב סאונד, מעצב תאורה, המייסד והבעלים של פיאסטה. ארז בינדר תקליטן מוביל בתחום החתונות והאירועים בישראל.

ארז בינדר

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר