תקליטנים לחתונה FIesta DJ's | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


תקליטנים לחתונה FIesta DJ's

פורסם בתאריך 06/30/2010 ע"י ארז בינדר בקטגוריה מוזיקה | צפיות: 1036 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: תקליטנים, תקליטן, דיגיי, תקליטנים לחתונה, תקליטנים לחתונות, תקליטנים חתונה, תקליטנים חתונות, תקליטן חתונה, תקליטן חתונות


תקליטנים לחתונה
תקליטנים לחתונה תמיד היה ותמיד יהיה חלק בלתי נפרד מהצלחת האירוע ו-או החתונה.
חשיבותם של התקליטנים באירועים מאוד גבוהים והתקליטנים הם אלה שינווטו את האירוע. התקליטנים ידאגו אם האירועים יהיו מוצלחים או שהאירועים אותם הם מקיימים יהיו סבירים. אין ספק שאנו עם , שאוהב לשמוח ולחגוג ותמיד חפץ במסיבה טובה. אירועים היו ויישארו חלק בלתי נפרד מחיינו, לכן, תקליטן הוא חלק בלתי נפרד משמחת חיינו ומהאירועים שלנו. מידיי יום פיאסטה – תקליטנים לחתונות פוגשת זוגות צעירים , אשר מחליטים לאחד משפחות ולצעוד יחד אל עבר החופה. ניתן לראות את אופי השמחה ואת סוג האירוע מייד.
כל זוג מספר לנו בפגישת ההכרות איך הוא רואה את חתונתו וכמובן אנו בפיאסטה שמחים לשדרג ולהוסיף קצת "פלפל" לפי ראות עניינו. לשמחתו בפיאסטה הפקות מוסיקליות הקהל הישראלי אוהב לשמוח ולחגוג וברוב המקרים גם יודע לעשות זאת על הצד הטוב ביותר.
ניתן לראות זאת, לפי, כמות המוזמנים, אופי החתונה, מיקום האירוע וכמובן סוג המוסיקה.
כל זוג מכין לפני החתונה רשימת מוזמנים, כל צד מכין את רשימת המוזמנים שלו וכמובן הזוג אוסף גם רשימת חברים משותפים שישמחו לראות בערב החשוב בחייהם.
בפיאסטה מוסיקה לאירועים וחתונות ניתן לראות לפי כמות האירועים השנתית שכמות המוזמנים הממוצעת לאירוע חתונה נא בסביבות 350 איש. חתונות קטנות כמות המוזמנים עומד בין 80 איש ל-300 איש. חתונות גדולות עם קהל רב נאות בין 500 מוזמנים ל-1000 מוזמנים. ניסיוננו רב השנים הראה לנו שיש הבדל גדול בין חתונה לחתונה ואחד הפרמטרים לאופי ולסוג החתונה הוא לא אשר מכמות המוזמנים. אין זהו סוד שרחבת ריקודים גדולה ורחבה יותר נותנת לתקליטן מרווח גדול יותר בפאן המוסיקלי ויכולת ליצור מסיבה בשלב מוקדם יותר. כל זוג ממוצע מזמין את קרובי המשפחה, עמיתים ומכרים בכל תחומי החיים ובכל מסגרות , אשר נפגשו דרכיהם בעבר המתוק . חשוב שילוו את האירוע אנשים שאוהבים את המשפחה ומפרגנים לזוג בכל ליבם. בכל חתונה יש מגוון רחב של מוזמנים, קהל צעיר, קהל בוגר וקהל מבוגר , לכן אנו בפיאסטה כבר בקבלת פנים יודעים לזהות בדיוק מי הם המוזמנים שלנו ואיזו מוסיקה בדיוק תתאים להם במהלך החתונה.
למעשה אם תחשבו לרגע , התקליטן לא נפגש לפני האירוע עם הקהל , רק עם הזוג.
זוגות , שמתחתנים נפגשים לתיאום מוסיקלי עם התקליטן, רושמים יחד קוים כללים, עושים תיאום ציפיות ומחליפים בקשות. הזוג מספר לתקליטן איזו מוסיקה הוא מעוניין שתהיה בחתונה , לפעמיים גם יורדים לפרטי פרטים אך, חשוב לציין , שרק ביום החתונה התקליטן באמת יודע בדיוק איזו מוסיקה הוא ישמיע לקהל המוזמנים. כמובן, שבראש ובראשונה תקליטנים רוצים ומעוניינים לשמח את הזוג ולהשמיע את המוסיקה , אשר הזוג ביקש ורוצה, אך, מנגד חשוב גם לדעת איך לשלב עם בקשת הזוג בחתונה לבין דרישת הקהל בזמן אמת ביום האירוע - חתונה. ישנם מספר פרמטרים , אשר משפיעים על בחירת המוסיקה של התקליטן והם: גיל המוזמנים, סגנון לבוש של המוזמנים, אופי האירוע, סוג האוכל שמוגש, בר המשקאות, אופי הבר ומה דרישת משקאות על הבר כבר בקבלת פנים, מה שותים המוזמנים ועוד. תקליטנים משורה ידעו לזהות לחץ על הבר ותרבות שתייה, דבר שישפיע על אופי האירוע והתנהלותו. חשוב לכולם שאירוע שכזה יהיה משמח ומהנה יעבור על הצד הטוב ביותר. אנו בפיאסטה ממליצים לבחור תקליטן עם ניסיון שידע לבצע את האירוע על הצד הטוב ביותר. תקליטן עם ניסיון ועומק מוסיקלי ידע לנווט את האירוע על הצד הטוב ביותר. תקליטן מהשורה ישמיע לקהל המוזמנים מוסיקה מגוונת ומעניינת. תקליטני פיאסטה יודעים להשמיע את המוסיקה הנכונה בזמן הנכון. תקליטנים טובים של פיאסטה ידעו גם להוריד את הווליום בזמן האוכל ויכוונו את הסאונד שלא יהיה גבוה מידיי בזמן הגשת האוכל לקהל המוזמנים. ישנם עשרות נושאים קטנים שעושים את האירוע חתונה שלכם למיוחד במינו. אם רק נדע לתת חשיבות לכל הנושאים הרגישים ביום חתונתנו האירוע שלנו יהיה מוצלח , אשר יצור הד מוצלח אחרי האירוע. המומחיות בפיאסטה הוא לתת מענה מוסיקלי רחב ועצום לכל סוגי האוכלוסיות ולכל הגילאים. אנו יודעים לכוון את עוצמת הווליום המתאימה באמת לאירוע ולסוג הקהל. תקליטנים בפיאסטה יודעים כמובן להתאים בצורה מושלמת את סוג המוסיקה לאופי האירוע וכמובן לפי דרישת הזוג ולפי אורחי האירוע.
תקליטן חתונה צריך להיות מאוד דינמי בזמן האירוע וחשוב מאוד שידע לשנות סגנונות מוסיקליים מידיי פעם ולא יישאר על אותו סגנון במהלך על החתונה. חשוב להפריד בין חתונה לבין מועדון קלאב. הצרכים של החתונות משתנה מחתונה לחתונה ואחד האלמנטים החשובים ביותר הוא קשב התקליטן להתנהלות האירוע. ממש להיות שם בזמן אמת ולבצע החלטות מוסיקליות בזמן האירוע. מומלץ לראות עד 3 ספקים בכל מקצוע . בואו לפגישת הכרות עם התקליטן, תשמעו מה הוא מציע, תראו איך הוא רואה את אופי החתונה והאם נשארה בו את האהבה למקצוע והתשוקה לתקלט.
פיאסטה הפקות מוסיקליות מתמחה ביצירת אירועים ייחודים ומיוחדים. קיימת בענף האירועים משנת 1995.
www.fiesta-music.com

 

.
 

אודות ארז בינדר

ארז בינדר מוסיקאי, מפיק מוסיקלי, מעצב סאונד, מעצב תאורה, המייסד והבעלים של פיאסטה

ארז בינדר

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר