תרגום אתרים בעידן הגלובאלי | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


תרגום אתרים בעידן הגלובאלי

פורסם בתאריך 05/27/2010 ע"י LoadSeo קידום אתרים בקטגוריה עסקים וכלכלה | צפיות: 477 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: תרגום, שירותי תרגום, תרגום מעברית לאנגלית, תרגום אתרים, תרגום לאנגלית, תרגום מעברית

שירותי תרגום אתרים - מעבר לגיאוגרפיה 


למרות שרוב העסקים כיום פועלים באזור גיאוגרפי ספציפי, בעידן הגלובאלי שבו רשת האינטרנט תופסת מקום נכבד, נפתחות אפשרויות להרחיב את הפעילות העסקית ואת פלח השוק לארצות נוספות. בהתאם לכך תרגום אתרי אינטרנט הפך בשנים האחרונות להכרחי.
כיום לכל אתר רציני שמחפש להרחיב את היקף השפעתו מוצא את עצמו נזקק לסוג זה או אחר של שירותי תרגום אתרים וזאת כדי לשכפל את מסריו בשפות שונות ודרך כך לגוון ולהרחיב את קהלי יעדו. לאתר ישראלי שיפנה לקבל שירותי תרגום אתרים יוצע לרוב תרגום בשפה האנגלית, אך במידה ומדובר בשירות או מוצר הפונה לפלח שוק מגוון מבחינת שפה - כמו אוניברסיטה למשל - מומלץ לערוך תרגום גם לשפות נוספות כמו רוסית או ערבית.


 

שירותי תרגום אתרים - לכבוש עוד פלח שוק


תרגום המידע המוצע באתר העסק שלך לשפות שונות, יגדיל באופן משמעותי את כמות המתעניינים ופלח השוק ילך ויתרחב. שירותי תרגום אתרים יגדילו את כמות הגולשים מה שמהווה גורם חשוב בקידום המכירות של האתר ושל העסק עצמו. גם אם בעלי עסקים לא מעוניינים לספק מוצר, שירות או רעיון מחוץ לגבולות המדינה, אין זו סיבה למנוע תרגום ובכך לחסום אופציות עתידיות או לא לגרות עניין בתחום גם מחוץ לגבולות ארצנו, במיוחד לאור העובדה שאנו הולכים היום על חבל דק מבחינת רווחה כלכלית - תרגום אתרי האינטרנט הוא הדרך הזולה והיעילה ביותר להגיע ללקוחות זרים נוספים. במיוחד לאור המחיר הנוח של שירותי תרגום אתרים, אופציה זו הופכת לאטרקטיבית במיוחד עבור בעלי אתרים רבים. 


 

שירותי תרגום אתרים - האיכות קובעת


על מנת להבהיר את הרעיון של תרגום כדרך למשוך לקוחות דמיינו את הסיטואציה הבאה: אתם נוחתים לחופשה השנתית בצרפת או בהולנד ומגלים שהרבה מהשלטים מציגים גם תרגום בעברית, אין ספק שהייתם מרגישים בנוח, החששות היו מתגמדים ואיכות החופשה הייתה משתפרת פלאים, והעיקר – הייתם חוזרים!. כך גם הגולשים באינטרנט - ברגע שגולש יכול לבחור בין אתרים שונים הוא יחפש אתר עם תרגום בשפה המוכרת לו, גם אם ישנם אתרים אחרים שיכולים אפילו להתאים יותר לצרכיו. על מנת שהאתר שלך ייתן תחושה מוכרת לכל גולש עליך להקפיד על תרגום מדויק ואיכותי שיבהיר את המסר בצורה הטובה ביותר. חשוב גם לשים לב כי תרגום האתר לא פוגע באופן בו אנו מצטיירים בפני הגולשים.
 

אודות LoadSeo קידום אתרים

LoadSeo קידום אתרים

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר