מתי משתמשים בשירותי הובלות קטנות? | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


מתי משתמשים בשירותי הובלות קטנות?

פורסם בתאריך 05/03/2010 ע"י דנה מ בקטגוריה בית | צפיות: 844 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: הובלות, הובלות בתל אביב, הובלה, הובלות קטנות

חברת הובלות מקצועית מתאימה למעברי דירות גדולים, בהן יש להעביר רכוש רב. אולם ישנם אנשים רבים שעוברים דירה או משרד, ואינם מעבירים עמם רכוש רב או ריהוט כבד; אנשים אלו לא זקוקים לחברת הובלות, ששירותיה בדרך-כלל גם יקרים יותר.

כל חברת הובלות גדולה מעמידה לרשות לקוחותיה משאיות הובלה, המסוגלות להכיל ולהעביר חפצים רבים בו-זמנית. חברת הובלות גדולה מעסיקה הרבה יותר סבלים ונעזרת בציוד המתאים להובלות גדולות של חפצים כבדים (לדוגמה - מנוף הובלות המאפשר להוציא מהחלון או מהמרפסת חפצים כבדים וגדולים שאינם עוברים בפתח הדלת). מי שמעוניין להעביר ארגזים בודדים ומעט רהיטים אינו זקוק לכל זה; לשם כך ניתן לקבל שירותי הובלות קטנות.

הובלות קטנות מבוצעות, בדרך כלל, על-ידי מובילים בעלי עסק קטן יותר, שזהו אינו עיסוקם המרכזי. אולם יש גם חברות הובלות גדולות יותר המבצעות הובלות בהיקפים גדולים, אך לצד זה מעניקות גם שירותי הובלות קטנות. תמיד כדאי להיעזר בשירותי חברת הובלה מקצועית ומנוסה, גם אם מדובר במעט חפצים. רק חברה מקצועית תוכל להעניק לכם שירות יעיל, מהיר ומקצועי, ותבטיח שגם הרכוש המועט שאתם מעבירים יזכה לטיפול הולם ולא יינזק. למובילים בודדים בדרך כלל אין ביטוח תכולה, כמו לחברות הובלה מקצועיות, כך שבמידה שייגרם נזק לרכושכם לא תקבלו פיצוי. כשמדובר בהובלות קטנות, נהג הרכב בדרך כלל הוא גם הבעלים וגם הסבל של החברה או העסק. לעתים רבות תמצאו את עצמכם אפילו עוזרים לו לסחוב ארגזים אל ומרכב ההובלות.


לסיכום, הובלות קטנות הן פתרון למי שזקוק להובלה של מעט חפצים. ישנן הרבה חברות או מובילים בודדים שעוסקים בהובלות קטנות. אומנם הפיתוי להיעזר בשירותיו הזולים של עסק הובלות קטן עם משאית קטנה הוא גדול, אך יש בו סיכון כלשהו עבור המזמין. כדאי, לעתים, להעדיף את שירותיה של חברת הובלות מקצועית, המספקת גם שירותי הובלות קטנות, גם אם מחירה יקר יותר. כך לפחות תוכלו להיות בטוחים שרכושכם נמצא בידיים טובות, ושאם יקרה לו משהו - לחברה יש ביטוח תכולה שיפצה אתכם.
בסופו של דבר - כל הובלה טובה מתחילה ונגמרת ביחסי האנוש בין מזמין השירות לחברת ההובלות. דעו מתי להזמין חברה גדולה ומקצועית, ומתי כדאי ורצוי להסתפק בשירותיו של עסק הובלות קטן. בהצלחה.

 

רוצים לקרוא עוד?

אביב הובלות 03-6026162

אודות דנה מ

אורן לפיד

דנה מ

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר