מדריך ליזם המתחיל | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


מדריך ליזם המתחיל

פורסם בתאריך 04/13/2010 ע"י גיא לביא בקטגוריה שיפור עצמי | צפיות: 703 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: פיתוח מיזמים

עלית על רעיון חדשני, הבאת משקיעים או אנג'לים ועכשיו אתה רוצה לפתח את גוגל הבאה - האם אתה יודע מה עומד בפניך?, רוב הסיכויים שלא ממש.

 

פיתוח מיזמים באינטרנט הוא תהליך מורכב, מסועף ותובעני אשר ידרוש את מלוא תשומת הלב שלך. יזמי אינטרנט אשר לא יקפידו את כללים ברורים במהלך הדרך ימצאו את עצמם פעם אחר פעם חורגים מלוחות הזמנים שהם הקציבו, חורגים מתקציבי הפיתוח ובאופן כללי על סף משבר כבד.
אז איך נמנעים מכל זה? - התשובה היא פשוטה מאוד.

פיתוח מיזמים באינטרנט הוא בהחלט תהליך מורכב אך על ידי עבודה נכונה, ניהול נכון ומדידה אינסופית של ביצועי הספקים שלך תוכל להבטיח לך את ההצלחה המיוחלת. הנה כמה נקודות שכדאי לנהל בצורה הנכונה ביותר :

1. הגדרת מטרות וקהל היעד - לפני שאתה יוצא לפרוייקט הפיתוח הגדול בחייך, מומלץ שתבצע מחקר מקיף, מעמיק ומקצועי לניתוח הצרכים של קהל היעד שלך. לאחר שתוכל לדעת מהם הצרכים המדוייקים, קבע את המטרות ( הכלכליות, האסטרטגיות, המיתוגיות וכדומה ) של המיזם כולו.

2. עבודה על פי מתודולוגיות מוכחות - אחת הטעויות הנפוצות ביותר היא התלהבות, "קפיצה מוקדמת למים" ועבודה לא נכונה. חברת Guru4rent פיתחה מתודולוגיה מוכחת אשר באמצעותה נוכל לנהל, לשפר ולבצע את הפרוייקט שלך בצורה הטובה ביותר.

3. מקבלי החלטות - אחת הבעיות המוכרות ביותר למיזמים בעלי מספר ראשים היא ריבוי מקבלי ההחלטות. כל השותפים רוצים שהפרוייקט יצליח ולכן הם מתעקשים לאשר, לדון ולהיות מעורבים בכל החלטה ( ללא קשר להשפעתה על הצלחת הפרוייקט הסופי ).

אנחנו ממליצים לכם לקבוע מראש מי יהיה אחראי על כל נושא ומי מקבל את ההחלטה הסופית. במקרים רבים, החלטות "נתקעות" בדרך וגורמות לעיכובים רציניים בלוחות הזמנים של הפרוייקט כולו.

4. פיתוח המיזם - כיום, ישנן לא מעט חברות פיתוח אשר מציעות פיתוח אתרים מותאם אישית או מוצרי מדף לאתרי אינטרנט ( למשל, חנויות וירטואליות ). אחת הטעויות הנפוצות ביותר היא לגשת למפתחים לא מנוסים, לא מוכרים או לא בקיאים אשר ימליצו על טכנולוגיות, ממשקים ופי'צרים אשר לא מתאימים למיזם שלך.

מומלץ מאוד לבצע את תהליך הפיתוח עם חברה מובילה, אמינה ובעלת ניסיון אשר תוכל לחשוף בפניך את כל האפשרויות אשר עומדות בפניך.

לסיכום, פיתוח מיזמים באינטרנט הוא תהליך מורכב, מסועף ותובעני אך בר ביצוע על ידי הקפדה על מספר כללים ברורים במהלך הדרך. חברת Guru4rent היא בית תוכנה אשר מציע פיתוח כולל, מקיף וייחודי אשר מותאם לצרכים שלך ב - 100%. נשמח לעבוד גם איתך, צור עימנו קשר בהקדם האפשרי לקבלת פרטים נוספים על פתרונות מותאמים אישית למיזמי אינטרנט.
 

אודות גיא לביא

גיא לביא, מתכנת עם ניסיון של 12 שנים בתחום האינטרנט, הבעלים של Guru4rent - בית תוכנה בעל ניסיון רב באפיון ופיתוח מערכות אינטרנטיות מורכבות. מתמחה בעיקר בפיתוח אתרים יעודים, בניית אתרים בהתאמה אישית, קהילות WEB 2.0, פורטלים ועיצוב ממשקי GUI.

גיא לביא

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר