אנשי מכירות ו קורס הדרכת מכירות – מה הקשר בין השניים? | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


אנשי מכירות ו קורס הדרכת מכירות – מה הקשר בין השניים?

פורסם בתאריך 05/06/2011 ע"י yaniv shenhav בקטגוריה עסקים וכלכלה | צפיות: 1277 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: אנשי מכירות, הדרכת מכירות, קורס ניהול

אנשי מכירות מעלים תהיות רבות.
כשדנים ב אנשי מכירות , נשאלת השאלה האם אנשי מכירות נולדו אנשי מכירות או שמא מדובר על למידה אינטנסיבית במהלך השנים בתחום המכירות והלקוחות? שאלה זו מעלה עוד שאלות; שאלה על סוציולוגיה וביולוגיה, האם אדם ברובו הינו תוצר גנטי או שמא לסביבה ולהתפתחות, יש השפעה מכרעת על תכונותייו ויכולותייו? כמו כן עולה השאלה האם הדרכת מכירות הופכת אנשי מכירות ל – אנשי מכירות טובים, מקצועיים, שאכן מבינים את הלקוח, מצוינים בתחום השירות ומוכיחים את עצמם במכירות?
אנשי מכירות צריכים להיות בעלי תכונות רבות ומגוונות. אנשי מכירות טובים הינם בעלי רגישות לאחר, אנשי מכירות הינם בעלי ראייה מערכתית, אנשי מכירות הינם בעלי יכולת הקשבה מעולה, אנשי מכירות הינם בעלי יכולת ליצירתיות וחוש אילתור, אנשי מכירות הינם בעלי יכולת ורבלית גבוהה, אנשי מכירות הינם אוהבי אדם.
ב הדרכת מכירות מתמקדים עם אנשי מכירות באופי האנושי, מורכבויות המכירה ועל השילוב העדין והלא פשוט בין לשאוף למכור כמה שיותר, ועם זאת להיות קשוב וכן כלפי האחר. בקורס הדרכת מכירות מתייחסים לתהליך המכירה ולאדם הקונה באופן הוליסטי הכולל פנים רבים ושונים. בקורס הדרכת מכירות מתאימים את האלמנטים הנלמדים לסוג אנשי מכירות , שהרי אנשי מכירות נדל"ן שונים מאנשי מכירות רכב ואנשי מכירות מוצרים למספרות שונים מ אנשי מכירות שטחי פרסום.
לעיתים ב קורס ניהול נלמד הנושא של אנשי מכירות ו הדרכת לקוחות אך עדיין רוב קורס ניהול הקיימים בשוק אינם מציגים התעמקות גדולה בנושא, אלא אם כן מדובר על קורס ניהול ספציפי המיועד למנהלי אנשי מכירות או למנהלי הדרכת מכירות . קורס ניהול בסיסי הינו קורס שיש בו לימוד של נושאים רבים הרלוונטיים לתחומי השירות, הניהול ויחסי האנוש, כלומר, ב קורס ניהול שכזה הלימוד יהיה מערכתי ויכלול טעימות לא עמוקות מכל נושא. לעומתו, קורס ניהול שהינו המשך ל קורס ניהול בסיסי, יהיה כזה בו תהיה התעמקות בנושא מסוים, למשל, קורס ניהול אנשי מכירות או קורס ניהול אחר לפי דרישת המשתתפים בו.
 

אודות yaniv shenhav

yaniv shenhav

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר