ההתפתחות הטכנולוגית של טלפוניה סלולארית | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


ההתפתחות הטכנולוגית של טלפוניה סלולארית

פורסם בתאריך 02/10/2011 ע"י noah asadofulus בקטגוריה תקשורת וסלולרי | צפיות: 1487 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: טלפון, אלפוניה

תחום טלפוניה סלולארית נמצא בהתקדמות מתמדת ובאופן דומה מתפתחים מכשירי טלפון נייד. המכשירים הניידים הקלאסיים כוללים יישומים בסיסיים למדי כגון יומן שיחות ואנשי קשר דרכם ניתן לקבל דיווח על שיחות שלא נענו, שיחות שהתקבלו, מספרים שחוייגו , משך שיחה ומספרי טלפון חשובים ושימושיים של חברים, בני משפחה, חברים לעבודה, חברות וארגונים ועוד. בעניין זה ניתן לציין כל מיני אפליקציות של טלפון נייד מהדור השלישי הכוללות טלפון מגע, אפשרות להורדת תוכנות ויישומים מעניינים כמו מידע פיננסי ומידע לגבי ערכים תזונתיים במאכלים שונים. טלפוניה סלולארית מעניקה אפשרות לגלוש באינטרנט בדיוק כשם שגולשים במסך רגיל כאשר במכשיר עם מסך מגע יש אינטרנט אלחוטי הפוטר את המשתמש מחבילת גלישה.
טלפוניה סלולארית כוללת גם יישומים ויזואליים וקוליים כמו נגן מדיה וסרטים, מצלמה וגלריה. כך יכול המשתמש של טלפוניה סלולארית לצפות בסרטים, לשמוע מוסיקה, לצלם ולשמור את התמונות לאורך זמן.באופן דומה קיים יישום המכונה בלוטוס המאפשר העברת קבצים בין טלפון נייד אחד למשנהו ואף בין טלפון נייד למחשב.

 

במקביל להתפתחות הטכנולוגית של טלפוניה סלולארית - הולך וגובר הביקוש לאנשי שירות בתחום טלפוניה סלולארית. בהתאם לכך נפתחים מסלולי הכשרה רבים הן בנושאי שירות ומכירות והן בנושאי טכנאות למיניהם. קורס טכנאי טלפון נייד כולל קורסים המקיפים את כל ההיבטים של טלפון נייד – תקשורת חשמל ואלקטרוניקה, סוגי מכשירים ורשתות תקשורת, שידור וקליטה והכרת כל מרכיבי טלפוניה סלולארית. בהתאם לכך נלמדים גם כל סוגי התקלות התיקונים והתפעול הנדרש כך שעם תום הקורס מוכשרים הלומדים לטפל בכל מיני בעיות טלפון נייד ויודעים היטב לתפעל את כל סוגי טלפון נייד אפילו החדישים יותר.
תיקונים אפשריים בתחום טלפוניה סלולארית הינם פתיחת מכשירים ניידים, צריבת שפות, התקנת כרטיס ראשי מסוג סים פרי במכשיר הנייד על מנת שכרטיס הסים יוכל לפעול בכל מכשיר. קיימים גם תיקוני אייפון למיניהם כמו התאמת שקע טעינה לאייפון, החלפת מסך לאייפון, פריצת אייפון ופתיחת אייפון לסים פרי.
 

אודות noah asadofulus

noah asadofulus

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר